iPod problem

Vince Carter

Vince Carter
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  01-02-2006

03 February 2006 00:57

Sikerült felrakni a videót de nincs hangja :-(

Zorro

Zorro
Az összes posztok száma:  3422
Csatlakozva  11-09-2004

03 February 2006 00:57

ha átkonvertáltad ahhor huzd át a klipet az iPod ra (iTunes elindit, iPod feldug, megjelenik az iTunesban majd a már átkonvertált videot huzd rá az iPod iTunesban levő ikonjára) ennyi.

Zorro

Zorro
Csatlakozva  11-09-2004

03 February 2006 00:59

Abban a topicban tetted fel ezt a kérdést aminek neve : iPod Video szeritnem. Bár 6 hozzászóülásból ennyire azért visszaemlékezhetnél…
De itt a linkje:
http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/11958/P100/

erdojaro

erdojaro
Az összes posztok száma:  924
Csatlakozva  10-11-2004

03 February 2006 01:11

update-elni az iPodot, vagy ráhúzni az ikonjára iTunesben.

Vince Carter

Vince Carter
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  01-02-2006

03 February 2006 01:12

mivan most ezt nem értem :-) mi az hogy update-lni?

Zorro

Zorro
Csatlakozva  11-09-2004

03 February 2006 01:32

Vince Carter - 03 February 2006 01:12 AM

mivan most ezt nem értem :-) mi az hogy update-lni?

Ugy csináld ahogy irtam, és nem keveredsz meg, mint a Vasorrú Bába a mágneses viharban :-)

jplush

jplush
Az összes posztok száma:  547
Csatlakozva  28-07-2005

04 February 2006 14:46

Remélem észreveszi valaki a problémám…

Szóval egyik ismerősöm kapott egy iPodot, de szegénynek még számítógépe sincs. Mivel a Macem még mindig nem jó (már csak napok kérdése, hehe) ezért PC-n próbálkozok vele. Először, amikor itt volt a srác, gyorsan feldugtam firewire, minden rendben is volt, rádobtam 1 számot. Ezzel megnyugtattam magam is, meg őt is, hogy nem lesz probléma. Viszont következő próbálkozásnál már csak egy olyan ikont dobott ki nekem, amelyről nem találtam semmit a neten. Ez végülis a kábele és egy nyíl, magyarul az van érzékeltetve, hogy dugjam be a kábelt. Persze tök mindegy, hogy be van-e dugva vagy sem, mindig ezt a jelet dobja ki. Próbáltam firewire kábellel és próbáltam USB kábellel is. Mivel az ikon 5 másodpercig történő mutatása után kikapcsol, esélye sincs semilyen szoftvernek elcsípnie. Az XP feldobja, de csak egy pillanatra, hogy ismeretlen USB eszköz.
Az én saját nanom tökéletesen működik, legfrisebb iTunes és iPod update is megvan. Tehát tudom “how to”, csak ezzel az öreggel nem boldogulok. Nemtudom milyen verzió, de a nanohoz képest óriási, 40GB és a kijelző is még az a butus.

Nem akarok beégni az ismerős előtt, aki tud légyszíves segítsen! Köszi!

jplush

jplush
Csatlakozva  28-07-2005

04 February 2006 14:48

Jah, még mielőtt előjönne, nem csak úgy lehúztam, tehát biztonságos disconnect volt és a gombok lenyomásával történő resetet is próbáltam már. :(

Zorro

Zorro
Csatlakozva  11-09-2004

04 February 2006 16:50

Ez azt jelenti hogy töltened kellene, ha lehet NE USB-ről… hanem FireWire töltővel vagy olyan gépről aminek van FW kimenete.

jplush

jplush
Csatlakozva  28-07-2005

04 February 2006 22:30

Zorro - 04 February 2006 04:50 PM

Ez azt jelenti hogy töltened kellene, ha lehet NE USB-ről… hanem FireWire töltővel vagy olyan gépről aminek van FW kimenete.

A laptopomon van fw kimenet, de hiába dugom fel, a jelenség ua. nem jelzi, hogy töltené.

yoozsy

yoozsy
Az összes posztok száma:  465
Csatlakozva  13-02-2006

13 February 2006 00:50

Szevasztok. Az lenne a kérdésem, h van-e valaki, akinek az iPod-jában már elszállt az aksi? Nekem már másfél éve van és csak kíváncsiságból kédrezem, h elvileg mennyit kell bírnia rendszeres használat mellett?

erdojaro

erdojaro
Az összes posztok száma:  924
Csatlakozva  10-11-2004

13 February 2006 01:03

ez mondjuk attól erősen függ, hogy milyen Podod van.
egy 4Gsnek bírnia kéne mondjuk 8 órát, egy mininek mondjuk 3-mat.
de csak tipp.
sokmindentől függ…

yoozsy

yoozsy
Az összes posztok száma:  465
Csatlakozva  13-02-2006

13 February 2006 14:25

Jah, köszi, ezt én is tudom :) Nem volt egyértelmű a kérdésem, úgyhogy felteszem másképp. Tehát 20 gigás Podom van, és igazából az érdekelne, h mekkora az élettartama, tehát mikor megy tönkre az aksi. És utána mi van? Kuka a Pod? Mert olyanokat olvastam, h aksicsere nincs.

mitches

mitches
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  12-02-2006

13 February 2006 17:06

Sziasztok!!

Új felhasználó vagyok!Szombaton vettem az ipodomat, és problémám van vele. Feltelepítettem a szoftvert utána rákötöttem az ipodot de annyit irt ki hogy ne csatlakoztassam le. Utána olvastam és azt írták hogy le lehet csatlakoztatni de csak biztonságosan. Utána be akratam kapcsolni az ipodot de nem ment vagyis csak a logo jelent meg és utána a mappa a felkiálltó jellel. Ennek is utána néztem de igazából semmi sem segített eddig. Már próbáltam mindenhova feltelepíteni a progit de igy se műkszik. Egy acer laptopom van xp-vel. A gép látja is meg nem is. De az ipod nem akar működni ha rádugom a gépre. Már próbáltam a szoftver frissítíst de az se segített. Volt már mp3 lejátszóm, palmtopom, ipaq-em, de ilyen problémával még nem találkoztam. Különben gyakorlott felhasználó vagyok, de most nem tudok ezzel mit kezdeni. Kérlek szépen egítsetek, mert tényleg képtségbe vagyok esve.
Segítségetek előre is köszönöm

oscarino

oscarino
Az összes posztok száma:  2043
Csatlakozva  15-01-2005

13 February 2006 17:17

sok ilyen topic van, keress ra, es szerintem talalni fogsz megoldast. nemreg nekem is ilyen bajom volt, es a topicban eleg sok tipp erkezett:
http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/13849/

mitches

mitches
Csatlakozva  12-02-2006

13 February 2006 17:29

Neked mi segített? Hogyan tudtad megoldani a problémát.

mitches

mitches
Csatlakozva  12-02-2006

13 February 2006 17:38

Megnéztem megint az ipodot. Hát még mindig azt irja ki hogy ne csatlakoztassam le. A windows látja mint külön meghajtót. A felügyeleti eszközökben a számítógépkezelésnél is látja az ipodot. De mit lehet ilyenkor kezdeni vele. Formázni nem tudja, mert azt írja nem lehet.

iViktor

iViktor
Az összes posztok száma:  179
Csatlakozva  25-12-2005

14 February 2006 01:00

mitches - 13 February 2006 05:38 PM

Megnéztem megint az ipodot. Hát még mindig azt irja ki hogy ne csatlakoztassam le. A windows látja mint külön meghajtót. A felügyeleti eszközökben a számítógépkezelésnél is látja az ipodot. De mit lehet ilyenkor kezdeni vele. Formázni nem tudja, mert azt írja nem lehet.

Ha Windows látja mint külön meghajtót akkor meglehet formázni…
Hogyan próbáltad?

mitches

mitches
Csatlakozva  12-02-2006

14 February 2006 05:53

Hát leformáztam, de ez a hülye windows csak ntfs-re tudja. Nem tudom miért nem akarja FAT-re.
Különben az eszközkezelőben próbáltam.

mitches

mitches
Csatlakozva  12-02-2006

14 February 2006 16:44

Leformáztam ntfs-re, de utána restore-t akartam nyomni neki, de azt irta ki disk write error.

Genius Nexus

Genius Nexus
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  14-02-2006

14 February 2006 20:29

SOS Help Me!!! Kezdo ipod nano tulajdonos vagyok. Elso alkalommal sikerult a tesomnak feltoltenie par szamot pc-rol, gondoltam most bovitem a listamat, sikerult mindent letorolnom es azota egyszeruen nem tudok egyetlen egy szamot sem feltolteni! Nagyon szeretnem, ha valaki tudna segíteni, leírna, hogy mit ronthattam el, es hogyan korrigalhatom, lehet hogy ujra kell formaznom az ipodom, egyszeruen nem tudom. Elore is koszonok minden segitseget. :)

first_person

first_person
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  15-01-2006

23 February 2006 04:00

sziasztok!

kérlek titeket,segítsetek,mingyár felrobbanok!!!az van,h van 1 iPod minim,ami nemrég elkezdett szarakodni,h a jobb oldali füles alig szól…gondoltam vége a fülesnek,ez van.beleraktam 1 másikat,de annál is ezt a problémát tapasztaltam.aztán a füleseket kipróbáltam hifiről,és működtek,na mondom gáz,vihetem a cunájt szervízbe.aztán amikor rápakoltam hifire az ipodot akkor néztem nagyot,mer sztereóba megszólalt :)
kész,kakukk…itt nekem megáll a tudományom.ha van vkinek vmi tippje h mi a kénköves mennykő van vele az ugyan ossza már meg velem!

köszi

kemeng

kemeng
Az összes posztok száma:  9051
Csatlakozva  25-06-2004

23 February 2006 04:23

first_person - 23 February 2006 04:00 AM

sziasztok!

kérlek titeket,segítsetek,mingyár felrobbanok!!!az van,h van 1 iPod minim,ami nemrég elkezdett szarakodni,h a jobb oldali füles alig szól…gondoltam vége a fülesnek,ez van.beleraktam 1 másikat,de annál is ezt a problémát tapasztaltam.aztán a füleseket kipróbáltam hifiről,és működtek,na mondom gáz,vihetem a cunájt szervízbe.aztán amikor rápakoltam hifire az ipodot akkor néztem nagyot,mer sztereóba megszólalt :)
kész,kakukk…itt nekem megáll a tudományom.ha van vkinek vmi tippje h mi a kénköves mennykő van vele az ugyan ossza már meg velem!

köszi

Biztos jol dugtad be????:)

Komolyra forditva a szot, lehet, hogy zsiros belul a cucc…vagy rossz, kopott az erintkezese…
Azt hiszem ilyenkor nem art, ha szerzel ‘Kontakt’ spret’, de majd a muszaki kolegak ezt pontosabban megmondjak.

kemeng

kemeng
Csatlakozva  25-06-2004

23 February 2006 04:29

Genius Nexus - 14 February 2006 08:29 PM

SOS Help Me!!! Kezdo ipod nano tulajdonos vagyok. Elso alkalommal sikerult a tesomnak feltoltenie par szamot pc-rol, gondoltam most bovitem a listamat, sikerult mindent letorolnom es azota egyszeruen nem tudok egyetlen egy szamot sem feltolteni! Nagyon szeretnem, ha valaki tudna segíteni, leírna, hogy mit ronthattam el, es hogyan korrigalhatom, lehet hogy ujra kell formaznom az ipodom, egyszeruen nem tudom. Elore is koszonok minden segitseget. :)

Kedves Geniusz!

Ha racsatlakoztatod az iPodod a gephez es elinditod az iTunes-t, akkor annak a beallitasain belul talaszt egy iPod menupontot, ha ezt megnezed, akkor problemadra megoldast talalsz! Sok sikert kalandor, kiserjen sok zene utadon!

Ui.:Es sosem feledd, hogy az iPodod mindig csatlakoztasd le mielott lehuznad a kabelrol!

kRoy

kRoy
Az összes posztok száma:  427
Csatlakozva  13-09-2005

23 February 2006 04:34

eViktor - 14 February 2006 01:00 AM
mitches - 13 February 2006 05:38 PM

Ha Windows látja mint külön meghajtót akkor meglehet formázni…
Hogyan próbáltad?

Ez volt a lehető legrosszab tanács!!!!!
INNEN le tudod tölteni az iPododhoz tartozó szoftver legfrissebb verzióját és azzal csinálj egy restore-t. Soha ne formázd a windows eszközkezelőjéből!

kemeng

kemeng
Csatlakozva  25-06-2004

23 February 2006 05:09

Vince Carter - 03 February 2006 12:57 AM

Sikerült felrakni a videót de nincs hangja :-(

A legutolso frissitesekkel volt ilyen problema (haban nalam meg sosem), de a leiras szerint ezt az akadalyt is veszi ez tegnaptol:

iSquint 1.2.3

first_person

first_person
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  15-01-2006

23 February 2006 22:43

kemeng - 23 February 2006 04:23 AM
first_person - 23 February 2006 04:00 AM

sziasztok!

köszi

Biztos jol dugtad be????:)

Komolyra forditva a szot, lehet, hogy zsiros belul a cucc…vagy rossz, kopott az erintkezese…
Azt hiszem ilyenkor nem art, ha szerzel ‘Kontakt’ spret’, de majd a muszaki kolegak ezt pontosabban megmondjak.

kösz a tippet,megpróbáltam de sajna így se jó :((( úgy tűnik marad a szervíz.coca colás a cucc,még garanciális,és nekem 1 héten belül kéne.nem tudjátok szervízbe adnak-e cserekészüléket?

Genius Nexus

Genius Nexus
Csatlakozva  14-02-2006

26 February 2006 22:17

Kemeng.

Köszönöm szépen, már sikerült időközben lenyugodva rájönnöm mindenre.
De azért nagyon köszönöm.

mitches

mitches
Csatlakozva  12-02-2006

27 February 2006 01:53

Üdv mindenkinek!!!

Egy olyan problémám lenne hogy egy másik gépen lett használva és frissítve az ipod, de most a laptopomom használom és a olyan hibaüzenet jelent meg hogy iPod_Control\iTunes\iTunesDB sérült és olvashatatlan. Futassa le a Chkdsk segédprogramot. És ezzel egyidőben eltűnt minden zene az ipodról. Valamint hogy tudom a nevet megváltoztatni az ipodon hogy ne azé legyen benne akinél használtam előzőleg.

Segítségeteket előre is köszönöm

joeprince

joeprince
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  17-03-2006

17 March 2006 12:10

Sziasztok! Uj vagyok itt, és az ipodosok között is!  Segítséget szeretnék kérni. GPRS-es netem van, progit letölteni nem tudok, és a forumon üzizni jo,de ha valaki ” hozzzáértővel ” tudnék találkozni, aki bemutatja nekem az ipodom 3.1.1-es megköszönném. Bácskiskunmegyébol, vagy a környékről VALAKI??? .(JavaScript must be enabled to view this email address).  06702213273   köszönettel :Józsi

nemere

nemere
Az összes posztok száma:  34
Csatlakozva  18-02-2006

18 March 2006 14:25

Sziasztok!
Szavazzunk! http://karcoseazipod.extra.hu

Pepe4

Pepe4
Csatlakozva  19-03-2006

19 March 2006 03:03

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni az ipodommal. Egy sima 20 gigásom van, és nem akar menni. Ha be akarom kapcsolni, kiteszi az almajelet, majd lehet hallani hogy gondolkodik. Egy fél perc alamjel után, kirajzol egy kis mappát felkiáltó jellel mellette és kikapcsol. Feldugtam tölteni semmi. Feldugom a gépre semmi. Nem reagál semmire. Mi tegyek? Kérlek segítsetek mert uncsi az utazás zene nélkül.

iLeica

iLeica
Az összes posztok száma:  331
Csatlakozva  03-11-2005

23 March 2006 16:32

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Behoztam az iPod-ot ma a munkahelyre és kezd lemerülni. Rá lehet dugni egy win-es PC-re feltöltés céljából? Rendesen természetesen Mac-en használom, még soha sem került kapcsolatba PC-vel. Nem lesz baja, ha megpróbálom feltölteni? Valahol olvastam, hogy ilyenkor problémák léphetnek fel.
Köszönöm a választ előre is!

JamesTKirk

JamesTKirk
Az összes posztok száma:  2271
Csatlakozva  17-02-2005

23 March 2006 16:49

iLeica - 23 March 2006 04:32 PM

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Behoztam az iPod-ot ma a munkahelyre és kezd lemerülni. Rá lehet dugni egy win-es PC-re feltöltés céljából? Rendesen természetesen Mac-en használom, még soha sem került kapcsolatba PC-vel. Nem lesz baja, ha megpróbálom feltölteni? Valahol olvastam, hogy ilyenkor problémák léphetnek fel.
Köszönöm a választ előre is!

Baja nem hiszem, hogy lesz, removable drive-ként fogja felismerni. Viszont nem minden USB aljzat egyforma, van olyan, hogy nem tudja tölteni az ipodot.

Keksz

Keksz
Az összes posztok száma:  57
Csatlakozva  17-01-2006

24 March 2006 12:01

akku formazasa:

tegnap este total lemerult, es ugy csinaltam ahogy mondtak index forumon es itt :)

radugtam a gepre, majd eltavolitottam a gepbol (windows), ahogy egy USB eszkozt szoktam, majd hagytam reggelig, min. 8 ora es 1 centit NEM toltott!!!
(ha nem tavolitom el AKKOR TOLTI es mindig ugyanazt az usb-t hasznalom)

mi lehet a gond?
vagy ez nem mukodik :D

macskajancsi

macskajancsi
Az összes posztok száma:  184
Csatlakozva  24-03-2007

15 December 2007 16:07

Tegnap az iPod Photo -m megadta magát. Nem esett le, nem is kattog, csak egyszerűen lemerült. (iTrip -el hallgattuk autóban, aközben) Próbáltam újraindítani de folyton csak a szomorú figura és a apple.com/support/ipod jelenik meg. A gép nem ismeri fel, a lemezellenőrzést nem tudtam előhozni rajta. Ha töltőe rakom akoor a töltés, az alma logó és a szomorú arc cserélődik rajta lassacskán. Szerintetek végleg kimúlt, vagy van megoldás?

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13476
Csatlakozva  27-02-2004

15 December 2007 16:47

Nekünk pont ugyanez a gondunk, szerintem akku-probléma. Már megrendeltem az akkuk.hu-ról (3000 Ft + postaköltség), aztán majd meglátjuk…

macskajancsi

macskajancsi
Csatlakozva  24-03-2007

15 December 2007 21:35

Lehet benne akkut cserélni? Szétszedhető az iPod Photo is?

macskajancsi

macskajancsi
Csatlakozva  24-03-2007

15 December 2007 21:51

Jajj, most meg az történt, hogy elindult!
Viszont üröm az örömben, hogy amikor elindítok egy zenét akkor halkan kattan kattan egyet, majd 2-4 mp -nél mégegyet.
Aztán csendben van, ha magától vált számot akkor meg nem is kattan. Ez természetes vagy már haldoklik? Cserélhető -e a vinyója ennek, illetve érdemes -e cserélni. most meg ezek a kérdéseim :)

Marius

Marius
Az összes posztok száma:  2569
Csatlakozva  15-07-2006

15 December 2007 21:55

macskajancsi - 15 December 2007 09:51 PM

Jajj, most meg az történt, hogy elindult!
Viszont üröm az örömben, hogy amikor elindítok egy zenét akkor halkan kattan kattan egyet, majd 2-4 mp -nél mégegyet.
Aztán csendben van, ha magától vált számot akkor meg nem is kattan. Ez természetes vagy már haldoklik? Cserélhető -e a vinyója ennek, illetve érdemes -e cserélni. most meg ezek a kérdéseim :)

En a vinyo hibajara gyanakodnek, sztem a korabbiakbol kiindulva mar nemlesz olyan hosszueletu..:(

zeroo

zeroo
Csatlakozva  18-12-2007

18 December 2007 19:39

Sziasztok!
Nekem van egy Ipod NANOM ami másfél éves és elromlott az akkumulátorja.
Akinek lenne rossz NANOJA és jó benne az aksi az keressen meg. .(JavaScript must be enabled to view this email address)

előre is köszi!

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13476
Csatlakozva  27-02-2004

22 December 2007 02:59

Megjött, kicseréltem, működik, örülünk!!! (Igazából holnap reggel, addig töltődik.)

Reggel: széles mosoly.

l3pk3

l3pk3
Csatlakozva  23-12-2007

23 December 2007 01:36

hali,

nekem van egy Apple iPod nano 3g (4gb) meg egy Windows Me-om! az iTuneshoz meg minimum egy Xp kell…..........más megoldás vagy program vagy akármi nincs amivel össze tudom hozni a kettőt????már lyukasra kerestem a googlet,kipróbltam millió egy programot,plug-int, de forget edddig….VALAMI HELP PLÍÍÍÍZ

Marius

Marius
Az összes posztok száma:  2569
Csatlakozva  15-07-2006

23 December 2007 01:48

l3pk3 - 23 December 2007 01:36 AM

hali,

nekem van egy Apple iPod nano 3g (4gb) meg egy Windows Me-om! az iTuneshoz meg minimum egy Xp kell…..........más megoldás vagy program vagy akármi nincs amivel össze tudom hozni a kettőt????már lyukasra kerestem a googlet,kipróbltam millió egy programot,plug-int, de forget edddig….VALAMI HELP PLÍÍÍÍZ

Ugy tudom, az ujabb Winamp mar alapbol tamogatja az iPod-ot..esetleg egy probat meger, ha ezt meg nem nezted.

l3pk3

l3pk3
Csatlakozva  23-12-2007

23 December 2007 01:57

az 5.3 winampot próbáltam egy plug-innal,de nem ismerte fel…megnézem a leújabbal is rőgtőn….

azért köszi az infot…

bassman

bassman
Az összes posztok száma:  170
Csatlakozva  08-02-2007

23 December 2007 02:23

nekem az ipod toch-csal van gondom, mit lehet tenni ha csak az alma logó jelenik meg és nem áll fel a rendszer, hogyan lehet életet lehelni bele?

Mykoo

Mykoo
Az összes posztok száma:  9
Csatlakozva  23-12-2007

23 December 2007 05:24

Helló srácok, nagy gondban volnék, van egy új nano-m 3. generációs kb 1 hónapos és feladta aharcot, nem kicsit, nagyon:S:D,és hát szervíz még egy hónap meg áá szal sürgősen kéne, és így a segítségetek is…
Olyan problémám lenne,hogy egyszerűen semmire nem reagál, gombokra egyikre sme nem elhet bekapcsolni(nem billengyűzár:D)ha rádugom képre akkro sem csinál semmit, az iTunes sem ismeri fel, egyedül a rendszernél jelenik meg mint usb eszköz, és a sajátgépbe mint lemezmeghajtó, de mikor ott rákattintko azt írja hogy helyezzem be a lemezt:S szóval vagy a memória szált el benen vagy a filmware gondolom én, valahogy tudnátok segíteni? Filmware frissítés iTunes nélkül vagy nemtmo, vagy áá valamit, nagyno fontos lenni, előre is köszi mindent!

peter32

peter32
Az összes posztok száma:  41
Csatlakozva  22-09-2006

24 December 2007 16:59

Sziasztok,

Segítség kellene! A helyzet az hogy beragadt egy állapotba az iPOD video 60GB-os rádugtam a Pioneer erősítőre a hozzákapott kábelen keresztül ahogy máskor is. Most azonban egy idő után lefagyott semmit nem csinál gombokra nem reagál leszedtem de a Pioneer felirat ott maradt és azt írja még ki, hogy lecsatlakoztatható. Valakinek van ötlete, esetleg lehet csinálni ezen valamiféle reset-et? Gombot nem találtam hozzá.

Előre is köszi!

üdv
peter

Mactalállak

Mactalállak
Az összes posztok száma:  47
Csatlakozva  12-11-2007

24 December 2007 23:02

Mykoo - 23 December 2007 05:24 AM

Helló srácok, nagy gondban volnék, van egy új nano-m 3. generációs kb 1 hónapos és feladta aharcot, nem kicsit, nagyon:S:D,és hát szervíz még egy hónap meg áá szal sürgősen kéne, és így a segítségetek is…
Olyan problémám lenne,hogy egyszerűen semmire nem reagál, gombokra egyikre sme nem elhet bekapcsolni(nem billengyűzár:D)ha rádugom képre akkro sem csinál semmit, az iTunes sem ismeri fel, egyedül a rendszernél jelenik meg mint usb eszköz, és a sajátgépbe mint lemezmeghajtó, de mikor ott rákattintko azt írja hogy helyezzem be a lemezt:S szóval vagy a memória szált el benen vagy a filmware gondolom én, valahogy tudnátok segíteni? Filmware frissítés iTunes nélkül vagy nemtmo, vagy áá valamit, nagyno fontos lenni, előre is köszi mindent!

hát menü+ center button 5-10 mpig nyomvatart hátha csinál vmit(reset), ha nemjo akkor kösd gépre és ott is reset, és ha felismerte akkor itunesban egy restore ajánlott

Mykoo

Mykoo
Az összes posztok száma:  9
Csatlakozva  23-12-2007

24 December 2007 23:52

Háát csak az a baj, hoyg az itunes nem ismeri fel, és anélkül hogy lehet resetelni vagy bármi mást csinálni??

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0