Dual SIM

bacsy

bacsy
Az összes posztok száma:  30
Csatlakozva  30-06-2009

07 January 2021 14:46

Sziasztok!

„Dual sim“ használattal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Sajnos erről a funkcióról a youtube-on is max 2-3 értelmesebb videó van fent és az Apple-től is csak egy általános. Illetve hívtam az Apple vevőszolgálatát, de ott sem tudtak ezzel kapcsolatosan segíteni… Ami érdekelne:
- fizikai SIM Vodafone + eSIM Telekom párosítással jól működik? Hallottam olyat, hogy Telenor+Telekommal voltak hibák néhány funkciónál (ha jól emlékszem sms-nél).
- Ha a fizikairól megy a mobilnet, akkor használhatom-e az eSIM számot imessage,facetime,viber,whatsapp megjelenítésre? Másnak úgy jelezze, hogy arról írok/hívok.
- Megjeleníthető-e az eSIM szám kimenő hívásnál annak ellenére, hogy a fizikai SIM-ről indítom a hívást? (Sejtem a választ)
- Ha elfogy a mobilnet a preferált SIM-ről csak lelassítja a netet vagy jelzi, hogy az elfogyott és magától vált a másikra?
- Ha a preferált SIM-ről elmegy a térerő, de a másikon van, akkor alapból átvált? Vagy nekem kell nézni, hogy melyiken van és kézileg átváltani?
- 5G nem működik 2 SIM használatánál?
- Esetleg van valami fontos/érdekes tudnivaló, ami még jól jöhet? Saját tapasztalat.

Köszönöm előre is!
Üdv, Bacsy

idata

idata
Az összes posztok száma:  621
Csatlakozva  27-08-2012

15 January 2021 22:58

Hello,

A Facebookon vannak specifikus csoportok, mint pl. iPhone csoport.
Ott talán hamarabb kapsz választ.

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0