Uj MacBook Air 13” i5 procival - energiafogyasztas

Kuci84

Kuci84
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  22-11-2011

05 May 2020 18:52

Sziasztok!
Volr egy early 2015-os MacBook Air-em szinten i5-os procival. Imadtam a gepet, bar Apple ellenes vagyok.
Sajnos leontottem egy jol iranyzott mozdulattal forro csokival.
Nyekk…
Sok gondolkodas utan ugy dontottem, hogy amire nekem kell a gep, arra tokeletes lenne egy uj, 10-12 ora uzemido, s meg 3,5 ev utan is es 1700-as recharge count utan is (elozo gepem) legalabb 5-6 oraig birta az aksi. Szuper, nekem ez kell.
Most csereltek az elsot (2020-as szeria), mert 3,5 oranal nem birt tobbet a gep sima (vagy videos) Skype beszelgetesnel, s egy ido utan a ventillatora porgott nagyon, s volt olyan fel ora, amikor 3-szor fagyott le, majd fekete hatter es utana bejelentkezo kepernyo es keri a jelszavamat.
Nekem ez hatalmas csalodas!
Most csereltek le a gepet. Ez meg nem indul ujra, de ugyanugy nem birja azt a (szerintem alap) strapat, amit az elozo rohogve tudott 3,5 evesen is, majd dupla annyi keszenleti idot biztositva nekem, mint egy 2-szer feltoltott aksi.
Mit tegyek? Tudok barmit tenni ellene?
Ez is i5-os, de 1,1-es, negymagos es 10. generacios proci, tehat nem az alap ketmagos i3-as.
Ha az az uzemido kell, akkor vegyek egy olyat ujonnan, vagy esetleg ezt is ra lehet birni? (nekem csak az uzemideje miatt kell, amugy veszek egy masik gyartmanyt es erre a penzemet visszakerem)
Koszi elore is a segitseget!

jmp

jmp
Az összes posztok száma:  31
Csatlakozva  30-03-2013

06 May 2020 09:08

Szia, sajnos ez már csak ilyen. Ugyan ilyen a MacBook Pro is. 2017 től nem bírják az aksik. Közelébe sincsen annak amit írnak. Az enyém is 3 órát bír kb, és mondjuk úgy csak e-mail és hírek olvasása.  Én vágok rajta videót nem nézek rajta videót csak simán használom de akkor se bír 3-4 óránál többet. Csalódás az egész. Ez van. Talán ha gyenge gépet veszel az alapot lehet tovább bírja.

jmp

jmp
Az összes posztok száma:  31
Csatlakozva  30-03-2013

06 May 2020 09:08

Szia, sajnos ez már csak ilyen. Ugyan ilyen a MacBook Pro is. 2017 től nem bírják az aksik. Közelébe sincsen annak amit írnak. Az enyém is 3 órát bír kb, és mondjuk úgy csak e-mail és hírek olvasása.  Én vágok rajta videót nem nézek rajta videót csak simán használom de akkor se bír 3-4 óránál többet. Csalódás az egész. Ez van. Talán ha gyenge gépet veszel az alapot lehet tovább bírja.

Kuci84

Kuci84
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  22-11-2011

06 May 2020 11:35

Koszonom szepen! Sajnos en is ezekre jutottam :(

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0