iCloud fotó probléma macOS Catalina

Demien

Demien
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  13-10-2019

13 October 2019 08:50

Sziasztok,

Adott egy Mac Air 13 felfrissítve teljes új belépéssel macOS Catalinára. Be jelentkeztem iCloud-al amivel semmi gond sincs minden működik kivéve a fotók szinkronizációja. Hiába van bepipálva és a fotók alkalmazásban is bekapcsolva nem szinkronizálja be a fotóimat az iCloud-ból. Valakinek valami ötlet? Ki be léptem már a fiókomból, ki be kapcsolgattam a fotó mellett a pipát, de semmi. Ami feltűnt, hogy régen volt egy beállítás gomb a fotók mögött és ott mint iPhone-on is lehet most is be lehetett állítani mindent, de az most nincs csak pipa be pipa ki… Roppant módon idegesítő....

Demien

Demien
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  13-10-2019

20 October 2019 17:37

Na közben kiderült miért nem szinkronizált a fotó alkalmazás (3 újratelítés és több napnyi kísérletezés után). Egyszerű...most sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy kórházban tötöm az időm, de nem is az a lényeg. A netet az iPhone-om biztosítja (iOS 13) simán hotspot megosztással. Na de így nem szinkronizál a Mac fotó alkalmazás. Na de ha egy másik telefonról osztom meg a netet (android) akkor hiába hotspot a megosztás normál wi-fi kapcsolatnak kezeli a MacOS és már máris szinkronizálja a fotókat. ezt valaki mondja meg nekem miért kell. köszi Apple

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0