Youtube green screen?

tinb

tinb
Az összes posztok száma:  33
Csatlakozva  31-03-2015

24 August 2019 12:46

Hello mindenki!

Egy érdekességgel találkoztam a minap: Youtube trailer nézegetés közben, ha teljes képernyőre rakok egy videót, akkor a felvétel kap egy “zöld hátteret”. DE! csak akkor, ha a navigációs elemek (play/pause, hangerő..stb.) eltünnek és csak a videónak kellene mennie. Ami meg is történik csak kap egy zöld színezetet hozzá.
Az külön érdekes, hogy nem minden videón jön elő a jelenség. Olyan videókon, ahol van hirdetés - bármilyen hirdetés legyen - ott nem lesz ilyen, ott tovább kattintod és megy gond nélkül..Csak olyan videóknál jön elő, ahol alapból nincs hirdetés megjelenítés. Pl.: ha egy adott stúdiónak a profilján nézel trailert. És ott sem mindenhol. Valaki találkozott már ezzel?

(Csak Safariban néztem, más böngészőben nem.)

Update: Ha van olyan videó, ahol a beállításokban - jobb oldalt fogaskerék ikon - lehetőség van kikapcsolni a ‘kommentárok’ gombot akkor is előjön a hiba teljes képernyőn :DD

Update#2: Az ‘update’-ben leírt problémát nem minden videó produkálja :D Ez ilyen random dolog. Feladom.

valaki mac

valaki mac
Az összes posztok száma:  983
Csatlakozva  09-04-2009

24 August 2019 15:42

Szia nem egyedi a hibád nállam is ez van, ha ki próbálod ugyan azt a videót pl Google Chrome alatt akkor láthatod hogy ott tökéletes. Nem tudom mi okozza

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0