Whatsapp, Messenger, Viber mikrofon probléma

Palia

Palia
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  07-12-2007

15 May 2019 13:09

iPhone 6S, iOS 12.3

A fenti szoftvereket használtam boldogan kb 2 héttel ezelőttig. Azóta ha hívnak, pl. Whatsappon, azt írja ki, hogy engedélyezzem a hozzáférést a mikrofonhoz, de a Hozzáférés engedélyezéseknél nincs ott a mikrofon, vagyis nem tudom engedélyezni. A mikrofonnál tök üres az a lista, amelyik elvileg azt mutatja, mely egyéb szoftverek kértek engedélyt a mikrofon használatához.
Hasonló a helyzet a 645 PRO fotós applikációval. A készített képek mentéséhez engedélyezni kell, hogy használhassa a fotók könyvtárat. Engedélyezem, fotózok, a képek meg sehol.
Mi lehet a baj?

Lukather

Lukather
Az összes posztok száma:  1092
Csatlakozva  18-10-2008

15 May 2019 19:15

Beállítások>Általános>Alaphelyzetbe állítás>Helyz.- és adatvédelmi adatatok alaphelyzetbe állítása

Nekem segített, bár egy alkalmazás esetében továbbra sem működik a hozzáférés, gyanúm szerint azért mert ezt az alkalmazást a fejlesztője már 3 éve nem frissítette.

Palia

Palia
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  07-12-2007

15 May 2019 23:29

Kösz, de nem csalta elő a mikrofon engedélyezés lehetőségét.
Kérdés: Lehet-e, hogy idegen fejhallgatóval - amin mikrofon is van - használva az iPhonet, elcsesződik a mikrofon dolog?
Mert pl. bedugom/kihúzom a fejhallgatót, és eltűnik a hangja a telefonnak. újra kell indítani ahhoz, hogy legyen.

Apróhirdetések

Hírek

Egy nagy adag iPhone pletyka

2019. 05.21. @ 02:00
1