“No mountable filesystems” hibaüzenet (High Sierra 10.13.6)

PeteS

PeteS
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  25-04-2013

03 January 2019 13:43

Sziasztok!

Egy Samsung SSD firmware-t töltöttem le és amikor megnyitnám az ISO file-t, “No mountable filesystems” hibaüzenet jön.
Megpróbáltam újra, illetve másik oldalról is letölteni, hátha hibás a fájl, de ugyanez az üzenet jön.
Megpróbáltam Terminal-ból mount-olni, ugyanezt a hibát adja, 112-es hibakóddal.
Megnéztem, nincsen profile telepítve a gépemen, ami korlátozná a megnyithatóságot.
Op.rendszer: High Sierra 10.13.6

Ötletek, hogy mit próbáljak még?

Köszönöm!

Lukather

Lukather
Az összes posztok száma:  1099
Csatlakozva  18-10-2008

03 January 2019 19:50

Az egy bootolható iso fájl amit macOS alatt valószínűleg úgy tudsz majd telepíteni, hogy rá kell másolnod az iso fájlt egy pendrive-ra, majd a gépet újraindítva be kell róla bootolnod. A pontos menetéről a Samsung oldalán találhatsz további infót. Közvetlenül az operációs rendszer alól csak Windows-on van lehetőség a förmvér telepítésére a Samsung SSD Magician nevű szoftverével.

Egy régebbi magyar nyelvű cikk erről, de szerintem még most is aktuális mert a helyzet valószínűleg azóta sem változott: https://ipon.hu/magazin/cikk/megjott-az-uj-frissites-a-samsung-840-evo-ssd-meghajtokhoz

PeteS

PeteS
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  25-04-2013

03 January 2019 21:52

Nagyon köszönöm!

Lukather - 03 January 2019 07:50 PM

Az egy bootolható iso fájl amit macOS alatt valószínűleg úgy tudsz majd telepíteni, hogy rá kell másolnod az iso fàjlt egy pendrive-ra, majd a gépet újraindítva be kell róla bootolnod. A pontos menetéről a Samsung oldalán találhatsz további infót. Közvetlenül az operációs rendszer alól csak Windows-on van lehetőség a förmvér telepítésére a Samsung SSD Magician nevű szoftverével.

Egy régebbi magyar nyelvű cikk erről, de szerintem még most is aktuális mert a helyzet valószínűleg azóta sem változott: https://ipon.hu/magazin/cikk/megjott-az-uj-frissites-a-samsung-840-evo-ssd-meghajtokhoz

Apróhirdetések

Hírek

iTunes? Mi az az iTunes?

2019. 06.13. @ 11:19
1

Megjelent az iOS 12.3.2

2019. 06.10. @ 10:58
2