internet recovery osx

GitAti

GitAti
Az összes posztok száma:  6
Csatlakozva  09-10-2017

29 December 2018 11:24

Hi!
Valaki lehet találkozott az adott problémával - én még nem - így ha esetleg tudtok megoldást rá, mi okozza. Kérlek írjatok meg. MacBook Air-m van alapfelszereltség 128GB SSD 8GB RAM. Az utóbbi még annyira nem is fontos, de a SSD relatív - nekem - szűkös lett. Nem tárolok a gépen semmit viszont fejlesztek, Xcode-t használom illetve VSC-t, Docker stb.., felzabalták a tárhely nagy részét a különböző keretrendszerek, emulatorok stb… úgy döntöttem - mentés után - hogy újra telepítem a gépet. Legyalultam mindent a gépről a lemezkezelő segítségével. Majd újraindítás után option+cmd+r segítségével NetBoothoz folyamodtam. Na itt jött pici probléma, kiválasztottam a wifi amihez csatlakozni szeretnek, természetesen kéri a jelszavát… viszont nem fogadja el a helyes jelszót és nem hajlandó csatlakozni! Vannak alternatíváim, de talán egyszerűbb triviálisabb megoldás is létezhet…

Köszi előre is!

GitAti

GitAti
Az összes posztok száma:  6
Csatlakozva  09-10-2017

29 December 2018 13:49

Természetesen megtaláltam a megoldást rá! Evidens vagy sem a WPA/WPA2 titkosítást ki kell kapcsolni a modem beállításokban (ideiglenesen).

https://forums.macrumors.com/threads/osx-recovery-problem.2022623/

Apróhirdetések

Hírek