iBooks screen lock

Nandee

Nandee
Az összes posztok száma:  376
Csatlakozva  23-01-2006

20 February 2017 10:53

Nem tudom más is belefutott-e már ebbe a problémába, de engem rohadtúl felidegesített!

Szerettem volna este az ágyban olvasni (iPhone 5 ios 10.2), ezért elindítottam az iBooks-ot. Szerintem sokkal kényelmesebb vízszintesen olvasni, ezért én szerettem volna ha a telefon képernyője ne forgolódjon mint a ringlispil. Először az iBooks beállításainál kerestem, mert nem akartam az egész ios lock-olni csak a könyveknél, de semmi. Gondoltam legyen, beállítom a központit lock-ot, max kikapcsolgatom. Erre azt történt, hogy hiába volt vízszintesen a telefon ez a kis rohadék lock-olás után visszaállt függőlegesre WTF??? Előszőr azt hittem én vagyok a béna, de nem, csak függőlegesen hajlandó lockolni a képernyőt, mi ez már? Régebben egy iPad mini-t használtam és azon tuti nem volt ilyen probléma!

Van valakinek ötlete, hogy lehetne ezt valahogy kicselezni, mert rohadtul nem kényelmes függőlegesen olvasni :(

Nem szeretnék másik olvasó alkalmazást, mert ha nem muszáj akkor nem telepítek külső alkalmazást amire van gyárai és tök jó, hogy lefrissíti a felhőből a könyveket, de ha nem lesz más megoldás akkor lehet keresnem kell másikat :(

Czo

Czo
Az összes posztok száma:  1644
Csatlakozva  02-09-2005

20 February 2017 11:25

Telefont csak allo helyzetre tudsz lockolni, a tableteket tudod tetszoleges orientaciora lezarni.

Nandee

Nandee
Az összes posztok száma:  376
Csatlakozva  23-01-2006

20 February 2017 11:31

Hát sajnos ettől féltem :( És létezik bármilyen olvasó app amivel lehet lockolni a képernyőt vízszintesen és az iCloud-ból tud szinkronizálni? Vagy csak nekem vannak ilyen aberrált igényeim?

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0