Coda 2 használati segítséget kérnék.

darkoffallen

darkoffallen
Az összes posztok száma:  50
Csatlakozva  04-06-2013

22 March 2016 13:11

Régebb óta használom már a coda 2-t osx-en ez a program jön be a legjobban, viszont egy dolgot hiányolok belőle azt hogy amikor egy kezdő div-be belekattintok akkor mutassa meg (színezze be) hogy hol van a záró div, és ugyan ezt fordítva is (persze nem csak div elemeknél), notapad++ és a brackets ezt tudja windowson ezeket használtam, esetleg a coda 2-ben be lehet állítani ilyet? ha igen akkor hol? én már többször nekifutottam hogy megkeresem de nem jártam sikerrel, sajnos nem tudom hogy ezt a feature-t hogyan hívják így rá sem tudok keresni.
Másik az lenne hogy amikor az előnézetre rámegyek és mondjuk van egy kép azt hogyan tudonám megjeleníteni a kódban hogy ne kelljen kikeresni? Előre köszönöm!

Lukather

Lukather
Az összes posztok száma:  1276
Csatlakozva  18-10-2008

22 March 2016 13:52

RegEx
Emmet

Highlight tag Coda 2. Erre kell rákeresni. Ezek a plugin-ok elméletileg valami hasonlót tudnak. Mellesleg a Brackets elérhető Mac-re is.

darkoffallen

darkoffallen
Csatlakozva  04-06-2013

22 March 2016 14:16

Megnézem őket, köszönöm, tudom, hogy elérhető, csak a coda jobban bejön a beépített ftp-vel meg a többi featurével :)

darkoffallen

darkoffallen
Csatlakozva  04-06-2013

22 March 2016 14:32

Emmet nem nagyon akar működni, a RegEx meg nem található
https://github.com/emmetio/Emmet.codaplugin#readme
Itt azt írja hogy nevezzük át és futtassuk a plugint és látnunk kellene a pluginoknál, de én nem látom, se az app supportnál a coda mappát, valami ötlet? (többször próbálkoztam)

Szerk.: Időközben jó lett, kb 5x kellett újraindítani meg másik plugin tleepítése után lett csak jó, viszont ezzel az a gond hogy billentyű parancs kell hozzá, olyan megoldás nem létezik ahol ha belekattintunk akkor egyből kidobja a kezdő és végpontját? Mint a bracketsben.

Xcode

Xcode
Az összes posztok száma:  96
Csatlakozva  15-09-2012

22 March 2016 14:54

Itt keresd http://panic.com/coda/plugins.php#Picks

Nekem se sikerült még erre rájönnöm.

darkoffallen

darkoffallen
Csatlakozva  04-06-2013

22 March 2016 15:31

Találtam olyat hogy Zen Coding for Coda, ez sokkal jobb mint az emmet mert egyszerűbbek a billentyűparancsok, pl ami az emmetben a ctrl+shift+d az itt ctrl+b és a többi is egyszerűbb és jobban kézre esik, ezt bátran ajánlom :)

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0