Lapfül rögzítése

Myrson

Myrson
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  12-02-2016

12 February 2016 15:26

Kedves Mindenki,

Lenne egy kérdésem:
Én egy 3D tervező programot használok, egészen pontosan Chief Architect.
Azt szeretném megkérdezni, hogy amennyiben rányitok egy új programot akkor lehet e a felső megnyitott programot úgy rögzíteni, hogy az alatta lévővel tudjak dolgozni? Tehát Nekem arra lenne szükségem, van e olyan beállítás ami azt eredményezi hogy a Chief fölé nyitott program ami a Transparent Image Viewer, az mindig fix helyen legyen és ne záródjon be amikor egy alatta lévő programot használok.
Ez azért lenne fontos mert látványtervet készítek és a Transparent Image Viewer el megnyitok egy fotót és annak az áttetszőségét tudom állítani mint a pauszpapír! Azt rányitom a Chief tervező programra ami így látható is, de ahogy elkezdek dolgozni csak az aktív lapfül marad meg.
Tehát valahogy azt szeretném megoldani, hogy mint egy rajzszeggel a Transparent Image Viewer egy helyben maradjon akkor is hogyha alatta mással dolgozom!

Hogyha valakinek erre lenne megoldása, azt megköszönném!

Lukather

Lukather
Az összes posztok száma:  1255
Csatlakozva  18-10-2008

13 February 2016 15:36

EasySIMBL
Afloat

Az EasySIMBL-t bemásolod az alkalmazások közé, elindítod és az ablakába belehúzod az Afloat-ot. A működéséhez szükséges egy újraindítás vagy ki- bejelentkezés. Az ablak előtérben tartását az adott alkalmazás Ablak/Window menüjében tudod bekapcsolni.

?dl=0

Yosemite 10.10.5 alatt működik, a Kapitányról nem tudok nyilatkozni. Nem minden alkalmazással fog együttműködni, próbáld ki, hátha a tiéddel igen.

Myrson

Myrson
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  12-02-2016

13 February 2016 17:02

:) Tökéletes!!!!!!
Köszönet!!!!

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0