Wireless Keyboard kérdés

rimbo

rimbo
Az összes posztok száma:  43
Csatlakozva  30-03-2015

16 October 2015 00:32

Üdv,

A gépemhez egy wireless key.-t használok és megszerettem volna nézni az elemek töltöttségi szintjét. Nem tudom, hogy az El Capitan-ban ezt hol találom.

+1 érdekesség: a billentyűzet beállításainál a “Bluetooth billentyűzet beállítása..” menünél nem talál billentyűzetet. ” várjon amíg a billentyűzet fel lesz fedezve”. Az eszköz működik, és a bluetooth is látja de ez a beállítás nem. Lehet naív kérdés, de azért nem látja mert egy olyan eszközt keres amit csatlakoztatni próbál és a jelenlegit figyelmen kívűl hagyja, vagy bug?

Zoly

Zoly
Az összes posztok száma:  307
Csatlakozva  24-07-2010

16 October 2015 22:17

Elemek töltöttségi szintje eddig mindig ugyanott volt: Bluetooth megjelenítése az ikonsoron, klikk az ikonra és látod a csatlakoztatott eszköz nevét, arra ráviszed az egérmutatót és megjelenik tőlre jobbra a %-os töltöttség.
+1 -re nincs tippem, csak annyi: én egy vezetékes billentyűzettel és egérrel használt gépet vettem, a vezeték nélküli billentyűzetet és egeret csak ezekkel lehetett beállítani. Addig nem ismerte fel a rendszer őket, amíg pl. nem volt rádugva az USB-s keyboard.

almaTom

almaTom
Az összes posztok száma:  718
Csatlakozva  27-07-2005

27 November 2020 20:53

Sziasztok mac user-ek!
A következőt kérdezném:
- Használ bárki közületek olyan wireless keyboard-ot almás számítógépéhez, ami nem apple gyártmány, világít a klaviatúrája, van rajt touchpad és még működik is az összes ujjas gesztus, mint ahogy azok az apple gépeken?
Szeretnék vásárolni egy ilyet, de biztosra kellene tudnom, hogy valóban létezik-e, mert az összes ujjas gesztusokról nincs semmi info a neten…..
Köszönöm ha tudsz segíteni, vagy hozzászólni!

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0