Fórum upgrade

beszmac

beszmac
Az összes posztok száma:  388
Csatlakozva  07-10-2005

21 June 2015 01:18

Sziasztok!

Megújult a fórum!
Responsive, egyelőre ilyen színű, majd igazítjuk a hírekhez, azon is dolgozunk.
A magyarítás lehet, hogy nem 100%-os, de sokkal több mint volt, sajnos össze vissza-vannak a fogalmak fájlokban, ismétlődve, nem lehet kitalálni, hogy mikor hol bukkannak fel.
Használjátok egészséggel!
Ide várom a hibajelenségeket, ha vannak!

ccrackk

ccrackk
Az összes posztok száma:  5470
Csatlakozva  23-12-2009

21 June 2015 03:38

Hi, köszi!
Ööö… szerinted ez átlátható annyira, mint a régi?
Mert ha nem megy majd úgy mindenféle értelemben pikk-pakk, akkor kb. megástátok a fórum sírját is…

Czo

Czo
Az összes posztok száma:  1644
Csatlakozva  02-09-2005

21 June 2015 08:10

Ejj ejj, a “friss valaszok”/“friss temak” dobozt, valahogy vissza kellene varazsolni minden oldalra, mert az volt az, amit mindig hasznaltam. A topiclista aljan levo “legnepszerubb” pedig a jelenlegi tartalma alapjan, nem jo semmire. Egy csomo halott (ocska, regi) topik kerult oda.

joci

joci
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  01-01-2011

21 June 2015 10:20

Csak gratulálni tudok. Ha az a célotok, hogy végleg kinyírjátok az oldalt, akkor jó úton haladtok.

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

21 June 2015 10:55

Ez valami borzalmasan szar! nem is, inkább ‘SZAR’ nagy betűvel. a fórum lényegét a friss válaszok friss topicok doboz tünt el. ez az egész olyan mint egy ingyenes fórum motor, srácok teljesen alkalmatlan egy akkora forgalmu forumnak mint régen volt. pakoljáok vissza a 2-vel régebbit és maradjon ugy addig ameddig szépen nem hullanak ki az emberek, egy két régi forumos már neki kezdett egy újnak. idő kell nekünk is mire átszokunk.

Smiley

Smiley
Az összes posztok száma:  1480
Csatlakozva  08-09-2005

21 June 2015 11:17

Igazan respect… sracok igy szetb@szni valamit… en asszem itt be is fejeztem.

crissprivat

crissprivat
Az összes posztok száma:  2038
Csatlakozva  22-06-2009

21 June 2015 11:19

Hát a friss topicok és válaszokért hatalmas kár. Megdöbbentö,hogy az nem került vissza.

beszmac

beszmac
Csatlakozva  07-10-2005

21 June 2015 11:26

A friss topikok ott vannak alul, minden további nélkül felkerülhet az oldal tetejére, és akkor a legfrissebb posztokat is megcsináljuk.
solareclipse: sokkal gyorsabb ez most így mint volt, és bírni fogja, az biztos

Nem egészen értem, hogy miért írjátok, hogy teljesen tönkre van téve, funkcionálisan (a legfrissebb posztok doboztól eltekintve) pontosan ugyanazt tudja. Ahhoz, hogy responsive legyen (most minden eszközön működik, korábban az is probléma volt), bizonyos dolgokat be kell tartani.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

21 June 2015 11:31

beszmac - 21 June 2015 11:26 AM

A friss topikok ott vannak alul, minden további nélkül felkerülhet az oldal tetejére, és akkor a legfrissebb posztokat is megcsináljuk.

Nem egészen értem, hogy miért írjátok, hogy teljesen tönkre van téve, funkcionálisan (a legfrissebb posztok doboztól eltekintve) pontosan ugyanazt tudja. Ahhoz, hogy responsive legyen (most minden eszközön működik, korábban az is probléma volt), bizonyos dolgokat be kell tartani.

Reszponzivitas ide, vagy oda, a hoverre elojovo “ki irt utoljara” informaciot, tokeletesen triggereltem mobilrol, most viszont eltuntettetek mobilrol is, es desktoprol is. Legalabb ugy csinaljatok valaminek mobil nezetet, hogy ha benyomom a szifon safarijaban, hogy request desktop site, akkor adjon desktop siteot.

A reszponziv siteok nagyresze hasznalhatatlan telefonon, mert a funkcionalitas megnyirbalasa aran lesz mobil az oldal. Raadasul, a mobil oldallal szerintem kestetek kb 15 evet. PalmOS es Windows Mobile PDA eseteben kellett volna a siteoknak mobil verziot gyartani, mert azok a bongeszok butak voltak. Az iPhone ota, viszont teljesen tokeletesen elvezhetoek a desktop siteok mobilon, es nem kellene funkciovesztett konnyitett oldallal “szopni”.

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

21 June 2015 11:40

régen müködött, most ehez képest hónapok ota csak a hegesztés megy, ezt nem tudjátok megmagyarázni miért jó. régen egy sima képenyőképen láttam mindent egyszerre gyorsan most görgeni kell 3 percig. hol van az apró? ránézek az egész oldalra és csak nagy semmi helyek egy kis szöveg, borzalmas színek. béna menü. ez az egész olyan mint egy ingyenes forum motor vagy egy 10 ével ezelötti pc-s fórum. hamarabb elfogunk készülni a beszmac alternativ oldala mint ti.

egy tanács nem tudom most kinek a tulajdonában áll az oldal, de nagyon gyorsan cserélje le a designert és a webfejlesztőt vagy hatalams pénzeket fog bukni, mert ez az oldal nem a hirektől müködik hanem azoktol az önkéntesen segíteni akar régi user-ektől akik még idejárnak (remélem magamat is ide sorolhatom, de mi már elkezdtünk mások forumon gyülni).

üdv SE.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

21 June 2015 11:40

A betumereten, dobozok mereten is csokkenteni kellene. Most egy nalam, teljesen normalis meretu safari ablakbol kishotoltam a kepet: http://homokozo.czo.hu/bmac.png Itt jol latszik, hogy 1084 magas reszen 3db! hozzaszolas latszik, amibol 2db 1soros, 1 pedig 4 soros. Korabban legalabb 6-7 ilyen hozzaszolas elfert akkora teruleten. Kep: https://czo.hu/stuff/porthuwidget/screenshot.png itt jol latszik, hogy ez a 16 sor, kb kevesebb helyet foglal, mint a jelenlegiben 8-10. Egyszeruen kiborit, hogy minden weboldalon megnoveltek 4-8 lepessel az osszes fontmeretet. Miert?! Miert lesz az meno, ha negyed annyi szoveg fer ki? Eddig ha etkezes kozben olvastam a forumot, 2-3 falatonkent kellett rautnom a spacera, hogy lapozzon, most viszont 1 falat alatt 2x is. Tudom, user.css -sel csokkentsem a betumeretet, meg szabjam magamnak ujra a dobozok meretet… Amit aztan, probaljak meg szinkronizalni mindenhova, kulonoskeppen tabletre meg telefonra. Zseinalis. Nem lehetne elerhetove tenni a regi skint?

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

21 June 2015 11:59

Czo - 21 June 2015 11:40 AM

A betumereten, dobozok mereten is csokkenteni kellene. Most egy nalam, teljesen normalis meretu safari ablakbol kishotoltam a kepet: http://homokozo.czo.hu/bmac.png Itt jol latszik, hogy 1084 magas reszen 3db! hozzaszolas latszik, amibol 2db 1soros, 1 pedig 4 soros. Korabban legalabb 6-7 ilyen hozzaszolas elfert akkora teruleten. Kep: https://czo.hu/stuff/porthuwidget/screenshot.png itt jol latszik, hogy ez a 16 sor, kb kevesebb helyet foglal, mint a jelenlegiben 8-10. Egyszeruen kiborit, hogy minden weboldalon megnoveltek 4-8 lepessel az osszes fontmeretet. Miert?! Miert lesz az meno, ha negyed annyi szoveg fer ki? Eddig ha etkezes kozben olvastam a forumot, 2-3 falatonkent kellett rautnom a spacera, hogy lapozzon, most viszont 1 falat alatt 2x is. Tudom, user.css -sel csokkentsem a betumeretet, meg szabjam magamnak ujra a dobozok meretet… Amit aztan, probaljak meg szinkronizalni mindenhova, kulonoskeppen tabletre meg telefonra. Zseinalis. Nem lehetne elerhetove tenni a regi skint?

én azt vallom innentől fizetősek a tanácsaim (lehet jók lehet rosszak) gyere te is az almamagra :D

crissprivat

crissprivat
Csatlakozva  22-06-2009

21 June 2015 13:01

Az jó lenne,köszi.

beszmac

beszmac
Csatlakozva  07-10-2005

21 June 2015 18:12

Update: Friss témák az oldal tetején.

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

21 June 2015 19:20

mottó: Egy fórumban nem a külcsín a lényeg, hanem a tartalom.

A megszokás egy dolog, Fejlesztő Úr/Urak,
de ha más a válaszolgatók is úgy gondolkodnak, mint én
(nevezetesen: ha van egy oldal, ahol egyből, egyben, gyorsan átláthatóan feljönnek a kérdések,
tán válaszolnak rájuk, amennyire tudnak, de keresgélni nem fognak miattuk),
akkor magatok alatt vágjátok a fát. Már ha van még mit…
Nem tudom, milyen koncepció van a háttérben, nem is érdekel,
de ha vki még pénzt is ad Neked/Nektek ezért a munkáért, az szerintem nagyon el van tévedve a világ dolgait illetően ebben a témában,
aki meg csinálja, az csak meg akar felelni neki, de kb. ennyi.
Azokkal baftok ki, akik bajban vannak és kérdeznének, tudod, aki kattintgatnának…
Mert nagyon csodálkoznék, ha itt, így továbbra is kapnának válaszokat nem fizetett emberektől.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

21 June 2015 19:24

En itt nem latom a dobozt, vagy csak a forum fooldala felett lesz ott? Tovabba a friss hozzaszolasok ugyonilyen doboza, tovabbra is hianyzik. A listaban temankent csak 1-1 uj hozzaszolast latni (olyat is, ami evekkel ezelott tortent). Tovabba kellene egy ugyonilyen doboz a tarsalgonak is. A betuk meg mindig tul nagyok.

vikri

vikri
Az összes posztok száma:  1114
Csatlakozva  19-02-2010

21 June 2015 21:49

Hiányoznak az áttekinthető(!) dobozok. A működö(!) dolgokat talán érdemes megtartani…

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

21 June 2015 23:24

vikri - 21 June 2015 09:49 PM

Hiányoznak az áttekinthető(!) dobozok. A működö(!) dolgokat talán érdemes megtartani…

Ugyan már, minek az?

ui: Az új aláírásom, amely mintegy válasz az adminéra, kb. mindent elmond erről az egészről…

Czirbi

Czirbi
Az összes posztok száma:  707
Csatlakozva  16-07-2005

22 June 2015 00:20

Ez nagyon gáz. Nem elég nagy a 24-es monitor… A nyomorult szürke, kontraszttalan betűket meg alig látom… Viszont új értelmet nyert a saját fejlesztésű extrasebességű egérgörgőm, itt aztán rogyásig lehet használni, míg végre megtalálok valamit, ami eddig nem is igényelt görgetést… Nagyhalál lenne itt a klasszik egygombos Apple egérrel…

Atis76

Atis76
Az összes posztok száma:  646
Csatlakozva  09-02-2009

22 June 2015 01:36

Hello!

A fórumból melyik opcióval jutok vissza a kezdőoldalra?:)
Van egy “kezdőoldal” felirat de az nem funkcionál..más opcióval meg csak a fórumban tudok navigálni .)

Nekem is fura ez az új dizájn..picit butított lett megint.. a régi két oszlopos megoldás szerintem simán jó volt..áttekinthetőbb és informatívabb volt.
Ami meg a főoldalnál nekem hiányzik,az a hirdetések gyors nézeti lehetősége,ami régen meg volt ;) (oldalt a legfrissebbek ,csoportonként.)

iDudee

iDudee
Az összes posztok száma:  121
Csatlakozva  15-01-2013

22 June 2015 09:09

Egy kis idot adjunk a fejlesztoknek, turelem.
Nekem sem annyira jon be, de varok remelem jobb lesz…....
Egy appnal vagy egy jateknal, ha kijon egy update, es kicsvel rosszabb akkor mar senkit nem is erdekel?????

TÖRLÉST KÖVETELŐ FELHASZNÁLÓ

Az összes posztok száma:  2095
Csatlakozva  28-05-2005

22 June 2015 10:04

iDudee - 22 June 2015 09:09 AM

Egy kis idot adjunk a fejlesztoknek, turelem.
Nekem sem annyira jon be, de varok remelem jobb lesz…....
Egy appnal vagy egy jateknal, ha kijon egy update, es kicsvel rosszabb akkor mar senkit nem is erdekel?????

„Kicsivel rosszabb”?! Te eddig a Holdon éltél?!

iDudee

iDudee
Az összes posztok száma:  121
Csatlakozva  15-01-2013

22 June 2015 10:39

Átvitt értelemben írtam…....

beszmac

beszmac
Csatlakozva  07-10-2005

22 June 2015 15:47

Addig amíg megoldódik, használhatjátok az „Ez történt” menüben a friss posztok lekérdezést!

FooLman

FooLman
Az összes posztok száma:  999
Csatlakozva  15-09-2004

22 June 2015 15:56

Megijedtem a forumtol, de aztan maradtam, mert nincs link vissza a beszmacra…
Pedig az hasznos volt…

beszmac

beszmac
Csatlakozva  07-10-2005

22 June 2015 23:26

Volt egy kis probléma az 5 karakteres felhasználónevekkel, nem tudtak belépni az oldalra, csak a portál felől. Javítottuk.
Az ékezetes felhasználónevek is gondot okoztak, azt is javítottuk.

555shoe

555shoe
Az összes posztok száma:  78
Csatlakozva  03-06-2011

23 June 2015 05:16

tomigonzo - 22 June 2015 01:26 PM

A hiroldali ranc (elbaszast) felvarrast meg be lehet nyelni, meg lehet szokni, de a forum hasznalhatosag kiirtasa sulyos kovetkezmenyekkel fog jarni.

Csak kérdés ki akarja megszokni. Magam részéről csak emiatt a két topik miatt nézek fel ide. Felmegyek a főoldalra, oda be van cseszve négy igénytelen kivágott kép, plusz két nem kattnitható de úgy viselkedő termékkép. A legfelső hír legalább egy hetes, igaz reklám, de nincs sehogy jelölve, így görgetni kell egy kilométert, hogy megnézd van-e új cikk, mert fentre nem minden kerül oda.
És gondolom innen kéne, hogy jöjjenek az emberek a fórumra, amit ti tartatok el, csak már nektek is elegetek van. És ilyen szanaszét főoldallal szerintem sokan zárják be a böngészőfület. Első lépés (amellett, hogy a ti igényeiteket a fórummal kapcsolatban teljesítik) az kéne legyen, hogy szólnak az igényességre nagyon is kényes és hozzáértő szerkesztőjüknek, hogy ne a rendszerre bízza a croppolást, hanem ő maga szerkesszen oda a felső részbe képeket, amik odaillenek. A reklámposztokat pedig jól láthatóan különítsék el, mert az oldalt ez fogja megölni. Mert ha titeket a fórummal még meg is tart, nem lesz akinek segítsetek.

Theorba

Theorba
Az összes posztok száma:  3080
Csatlakozva  08-12-2005

23 June 2015 11:47

Azt hiszem, akkor ennyi.  Szép 10 évem volt itt. 

De azért köszönöm.

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Az összes posztok száma:  4967
Csatlakozva  02-03-2004

23 June 2015 16:11

az utóbbi két évben már csak a fórumért jártam ide.
most már azért sem fogok.
ne sírjatok értem én sem fogok értetek

beszmac

beszmac
Csatlakozva  07-10-2005

23 June 2015 16:50

tomigonzo - 23 June 2015 09:34 AM
555shoe - 23 June 2015 05:16 AM

A hiroldali ranc (elbaszast) felvarrast meg be lehet nyelni, meg lehet szokni, de a forum hasznalhatosag kiirtasa sulyos kovetkezmenyekkel fog jarni.

Csak kérdés ki akarja megszokni. Magam részéről csak emiatt a két topik miatt nézek fel ide. Felmegyek a főoldalra, oda be van cseszve négy igénytelen kivágott kép, plusz két nem kattnitható de úgy viselkedő termékkép. A legfelső hír legalább egy hetes, igaz reklám, de nincs sehogy jelölve, így görgetni kell egy kilométert, hogy megnézd van-e új cikk, mert fentre nem minden kerül oda.
És gondolom innen kéne, hogy jöjjenek az emberek a fórumra, amit ti tartatok el, csak már nektek is elegetek van. És ilyen szanaszét főoldallal szerintem sokan zárják be a böngészőfület. Első lépés (amellett, hogy a ti igényeiteket a fórummal kapcsolatban teljesítik) az kéne legyen, hogy szólnak az igényességre nagyon is kényes és hozzáértő szerkesztőjüknek, hogy ne a rendszerre bízza a croppolást, hanem ő maga szerkesszen oda a felső részbe képeket, amik odaillenek. A reklámposztokat pedig jól láthatóan különítsék el, mert az oldalt ez fogja megölni. Mert ha titeket a fórummal még meg is tart, nem lesz akinek segítsetek.

Tulajdonkeppen teljesen igazad van. En csak azert irtam, hogy meg lehet szokni mert a hireket egyebkent is mar joideje kulfoldi sitekon nezem, egy ket nappal hamarabb mint ahogy ide felkerul a gugli translate bol. A forumoban meg nem eleg azzal kuzdeni, hogy egyszeruen nem ertik meg a valaszokat az ujonnan erkezok, de meg en keressek ra dolgokra, hogy mi tortent. Nem baj lesz /van masik ;)

!!!!!admin: most probaltam az uj hozzaszolasok elereset a leirtak szerint. 3 azaz HAROM darabot listazott. Itt adtam fel.

Ez a lekérdezés az utolsó bejelentkezésed óta keletkezett hozzászólásokat írja ki neked, azért ilyen kevés. Az analytics statisztikái szerint még emelkedett is a látogatottság amiatt, hogy gyorsabb lett és gondolom mert mobilról használható. Én nem temetném még azért a fórumot.

555shoe

555shoe
Az összes posztok száma:  78
Csatlakozva  03-06-2011

23 June 2015 18:57

beszmac - 23 June 2015 04:50 PM

Tulajdonkeppen teljesen igazad van. En csak azert irtam, hogy meg lehet szokni mert a hireket egyebkent is mar joideje kulfoldi sitekon nezem, egy ket nappal hamarabb mint ahogy ide felkerul a gugli translate bol. A forumoban meg nem eleg azzal kuzdeni, hogy egyszeruen nem ertik meg a valaszokat az ujonnan erkezok, de meg en keressek ra dolgokra, hogy mi tortent. Nem baj lesz /van masik ;)

!!!!!admin: most probaltam az uj hozzaszolasok elereset a leirtak szerint. 3 azaz HAROM darabot listazott. Itt adtam fel.

Ez a lekérdezés az utolsó bejelentkezésed óta keletkezett hozzászólásokat írja ki neked, azért ilyen kevés. Az analytics statisztikái szerint még emelkedett is a látogatottság amiatt, hogy gyorsabb lett és gondolom mert mobilról használható. Én nem temetném még azért a fórumot.

A fórumot azért temetheted, mert nem fognak feljárni ide azok, akik a fórum lelkét adják. Sokra mentek az analitikával, ha csak a kérdést teszik fel az emberek, de érdemi válasz nem érkezik rá. Bár kilóra nyilván nem rossz, a reklámot arra tudjátok eladni.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

23 June 2015 19:04

beszmac - 23 June 2015 04:50 PM

En pl tegnap egesz sokat kattintottam, mert az az info, ami kellene, eddig 0 kattintas volt, most pedig vagy 50. Ez is egy modja a forgalom emelesenek.

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13363
Csatlakozva  27-02-2004

23 June 2015 23:47

n1kolaj - 23 June 2015 02:58 PM

A beszeljukmac talalkozokat mind nagyon elveztem (Yang is ;-)), sok baratsagot kotottem.

Rendezhetnénk egyet, keressetek meg. Majd szalmabábut égetünk, azon sütjük pl. a szalonnát.
Amúgy én (is) sajnálom. Volt valami, amit elvettek tőlünk.

(Izé, nézem a statisztikát, én vagyok az egyetlen bejelentkezett tag – reggel, délben, este.)

ccrackk

ccrackk
Csatlakozva  23-12-2009

24 June 2015 03:19

Titi - 23 June 2015 11:47 PM

(Izé, nézem a statisztikát, én vagyok az egyetlen bejelentkezett tag – reggel, délben, este.)

Logikusan ez akár azt is jelentheti, hogy ennyien akarnak válaszolni a keresgélendő kérdésekre.
(Magyarul senki, mert azt csak bejelentkezve lehet megtenni, ugye. Ez pedig kritika a javából, nyár ide, nyár oda!)

Egy csomót tanultam a fórumból (köszönet érte a válaszolgató fórumtársaknak), és ezt valahogy természetes lenne vissza/tovább adni,
de ha a honlap gazdái lehetetlenné teszik, hogy ez gördülékenyen megtörténjen, akkor ennyi volt.
A lőtéri kóbor kutyát nem érdekli, milyen okok vannak a háttérben…

fpetterr

fpetterr
Az összes posztok száma:  522
Csatlakozva  17-03-2011

24 June 2015 11:58

Nem vagyok egy nagyon régi tag, de mikor megvettem az első iPod Touch-omat kb 4-5 éve rengeteg információhoz jutottam, amit ezúton is köszönök, aztán egy rövid idő után, már regisztráltam is, hogy kérdezhessek, valamint hogy akár egy kis segítséget is nyújtsak. :)
A híreket máshol is beszerzem, de a fórum ugy gondolom pótolhatatlan, elsősorban a tapasztalt és segítőkész válaszadók miatt. (Igen Crack, valószínű a szifonra való átirányitásod is segitett pár embernek :D )

Valahogy olyan ez a design váltás, mint iOS 7 esetén, elmegy, de kiveszett belőle valami.

Azért néha még felnézek, de már csak megszokásból. :)
További szép napot!

enioth

enioth
Az összes posztok száma:  521
Csatlakozva  11-06-2011

24 June 2015 21:53

Nekem most aszondja a látogatói statisztika, hogy: “Legaktívabb tagok: enioth”, azaz én.
Namármost, ha ez tényleg így van, és tényleg én vagyok a legaktívabb tag, akkor igen komoly a baj…

Narayan

Narayan
Az összes posztok száma:  1502
Csatlakozva  04-07-2006

25 June 2015 08:23

Mit csináltok, most komolyan? Elég gyakori látogatója vagyok/voltam a bM-nek, de ez így átláthatatlan. Miért nem csináltatok egy aldomaint a bM-nek, ahol fejlesztgetitek, csinosítjátok, visszajelzéseket kaptok stb.  Kell ehhez valami különleges ész?  Nem szoktam trágárkodni, de most szívesen írnék egy-két keresetlen bántó megjegyzést.
Gyökerek, sokaknak hasonló véleményen vannak, de azért csak lenyomjátok a torkunkon az egótól duzzadó akaratotokat. Szívesen olvasnék, de inkább az iMagazint látogatom. Hát ez a fórum átláthatatlanság, észbontó. Pisiszagúhülyekispöcs,

Hogy jót is mondjak, rendezettebb és letisztultabb lett a külcsin.

hunluki

hunluki
Az összes posztok száma:  235
Csatlakozva  25-10-2011

25 June 2015 11:33

Huu gyerekek…

Személyes tapasztalat, és semmi bántás csak tények: Szeretem ezt az oldalt, szeretek itt fórumozni, segíteni, tanácsokat kérni/adni, de ami mostanság történik az oldallal az nagyon gáz. A redesign óta egyre ritkábban jártam ide, a régi napi 20+ beszmek letöltésből lett napi 1-2, később pedig heti 1-2. Most visszanézek és… what the hell? Nem találok semmit, az egész olyan letisztult hogy már bántja a szememet, egyszerűen kellemetlen ránézni. Fapad, kopár, rideg…

Viszont annak örülök hogy működik mobilon is, már nagyon hiányzott egy egységes felület, szóval az irányzék díjazva van. Csak valamit kezdjetek vele a jó ízlés keretein belül pls, mert ránézek és kikívánkozik a reggeli :(

Az összes posztok száma:  2095
Csatlakozva  28-05-2005

25 June 2015 22:01

Soha nem hittem volna el, ha valaki azt mondta volna, hogy magyaroknak román jópéldát fogok említeni. Amit a beszemekkel elvetemülten barmoltok,  annyira borzalom, hogy a román maces fórum is fogyaszthatóbb ennél, pedig amikor oda regisztáltam, a régi gyönyörű beszmek után alig találtam a logikáját. De amit it itt barmoltok, annál az is ezerszer fogyaszthatóbb:
http://macuser.ro

lll

lll
Az összes posztok száma:  4577
Csatlakozva  17-06-2005

26 June 2015 15:30

Alapvetően türelmes vagyok, nem jártam ide fikázni, gondoltam majdcsak szültök valamit. Nem sikerült.

Nem mondok semmi rondát, de az a helyzet, hogy szép lassan én is lekopok innen, leginkább azért, mert a fórummotor nem ismer meg, belépegetni pedig nem fogok napi nyolcszor – így aztán értesítő maileket sem kapok a látogatott topikokról, és szép lassan elvész, hol, kivel beszéltünk (beszmac, érted!).

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

26 June 2015 20:02

Csak nekem tűnt el a két hasáb az oldal tetejéről? Friss témák és friss válaszok (régebbi témákra).

Mcefo

Mcefo
Az összes posztok száma:  1641
Csatlakozva  26-10-2005

27 June 2015 08:24

Én sem szeretem más munkáját leszólni, de sajnos már alig járok vissza, mert élvezhetetlen, sőt, zavaró lett az új oldal, és most már a fórum is. Nem látom a topikok listáját a friss hozzászólásokkal, elfelejt beléptetni. Ezek a legzavaróbb hibák. Remélem, hamarosan kijavítjátok, mert így én is lassan teljesen eltűnök innen, meg szerintem sokan mások is. :/

crissprivat

crissprivat
Csatlakozva  22-06-2009

27 June 2015 17:11

Visszasírom a régi megszokott beszmac dizájnt. Örülnénk neki,ha visszakapnánk. Ezt egyszerüen nem tudom megszokni.

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

27 June 2015 19:25

Tehát ez egy új fícsör. Kár, mert éppen a két oszlop miatt volt használható a fórum, annó megelőzte a korát ezzel. Kicsit elszomorító, de hát ez van, változnak az idők, a Kispál és Borz is feloszlott stb. Tanulságos volt mindent, amit ezen a fórumon kaptam a röpke 11 és fél év alatt! Majd egyszer re, talán.

crissprivat

crissprivat
Csatlakozva  22-06-2009

27 June 2015 19:52

Sajnálom,hogy így ér véget. És igen,tényleg véget ért,mert mindenki lassan,de biztosan elhagyja az oldalt. Ezt tapasztalom az elmúlt hetekben. Pedig írtó sokat köszönhetek az itteni fórumozóknak. Egy rossz szavam nem lehet. Mindig segítökészek voltak hozzám és mindenkihez.
Külön megszeretném köszönni Bachmannak azt a rengeteg segítséget amit nyújtott nekünk. Nem is emlékszem,hogy lett volna olyan gond,probléma,amire ne tudott volna megoldast mondani. Le a kalappal a hatalmas tudása elött.

ATomee

ATomee
Az összes posztok száma:  476
Csatlakozva  05-07-2007

28 June 2015 10:52

Czo - 21 June 2015 08:10 AM

Ejj ejj, a “friss valaszok”/“friss temak” dobozt, valahogy vissza kellene varazsolni minden oldalra, mert az volt az, amit mindig hasznaltam. A topiclista aljan levo “legnepszerubb” pedig a jelenlegi tartalma alapjan, nem jo semmire. Egy csomo halott (ocska, regi) topik kerult oda.

Nagyon egyetértek :(

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

28 June 2015 11:09

Vajon, miert olyanok sirunk itt, akik szinte kivetel nelkul 2010 elott regisztraltak? Tisztelet a kiveteleknek :)

gabóóó

gabóóó
Az összes posztok száma:  1342
Csatlakozva  14-09-2006

28 June 2015 17:03

Czo - 28 June 2015 11:09 AM

Vajon, miert olyanok sirunk itt, akik szinte kivetel nelkul 2010 elott regisztraltak? Tisztelet a kiveteleknek :)

mert a jórészünk az oldalon keresztül lett rendes mac-es :) legalábbis amennyit idejártam 2006-ban mert semmit nem tudtam ahhoz képest sokat fejlődtem :)
és tényleg köszi a kurva sok segítséget bachman!

fpetterr

fpetterr
Csatlakozva  17-03-2011

28 June 2015 23:00

Vajon miért “sírunk” egyáltalán? Úgysem javítanak semmit már az oldalon. (Max rontanak továbbra is)

fpetterr

fpetterr
Csatlakozva  17-03-2011

01 July 2015 10:39

De bejött az új dizájn: Ennek eredménye képpen a napi 8-10 oldalbetöltés helyett heti 2-3-szor nézek rá az oldalra.—-» Csak így tovább !! :)

Theorba

Theorba
Az összes posztok száma:  3080
Csatlakozva  08-12-2005

05 July 2015 10:43

Bachmann (alias Fórum-motor) kihullása önmagában is kész tragédia a beszmacre nézve.
(Jó lenne, ha ezt a tulajdonosok is fölmérnék!)

A pályaelhagyók nagy részét ő motiválja.

(Azért havonta egyszer majd benézek…)

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0