Új játékom “Fish Path”

FouriOS

FouriOS
Az összes posztok száma:  30
Csatlakozva  16-09-2013

19 October 2014 07:06

Sziasztok, legújabb játékom megjelent az App Store-ban. Egy memória-puzzle játék, olyasmi, mint a népszerû Android-os zárképernyõ. Csak itt halak megfelelõ sorrendjét kell kitalálni.
Jelenleg fizetõs, de azt tervezem, hogy csütörtökön (lévén október 23.) tartok egy ingyenes napot :) és itt a link:

https://itunes.apple.com/us/app/fish-path/id911017886?ls=1&mt=8

Ha megnézitek, azt megköszönném, és ha akármilyen véleményt is írtok, azt még inkább :)

Köszi,
Balázs

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

19 October 2014 08:19

gonosz leszek bocs de 1,79-ért? :)

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

19 October 2014 08:25

és még így sem jön vissza a belefektetett idő és pénz tizede sem ;)

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

19 October 2014 08:42

most öszinte leszek és tényleg nem bántásból:
én ezt megértem csak nem érdekel.

adamsky

adamsky
Az összes posztok száma:  431
Csatlakozva  29-08-2010

19 October 2014 08:45

en meg nem neztem meg de ugy gondolom tegyel bele valami reklamot inkabb tobb penzjon abbol mint egyszeri 600ft os ar

amugy nem sok erte szerintem de en nem vennem meg es ezzel sokan vannak igy hasznald ki hogy ingyenes igy tobb emberhez eljut tobb reklam megy rajta..

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

19 October 2014 10:48

Köszi a tippeket, mindenféle egyéb megoldást már próbáltam a többi játékomon, most kíváncsi vagyok arra, hogy így mennyi pénz jön be. Én azt gondolom, hogy akit “nem érdekel”, azt a reklámok is csak zavarják, és nem is fog rájuk nyomni. Illetve, hogy aki pénzt ad valamiért, az azt a valamit jobban meg is becsüli, és nekem ez a fontosabb. Én úgy gondolom, hogy egy mondjuk 200e Ft-os telefon megvásárlása után 600 Ft semmiség egy ember munkájának elismeréseként, és kíváncsi vagyok vannak-e mások is, akik hasonlóan gondolkodnak.

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

19 October 2014 13:01

ne érts félre mondom mert vettem már jtékot 8 euroért is. de ez amit a képek alapján látok nem ér ennyit. szóval az ár/érték arányal van a gond. 1,79 már elég komplex kidogolozott stratégiai és mászkálos programok vannak.

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

19 October 2014 13:15

Igen, tudom, sorra mennek is csődbe a kis játékfejlesztő cégek. Annyira le vannak nyomva az árak, hogy nem éri meg játékot fejleszteni.

bolinas

bolinas
Az összes posztok száma:  999
Csatlakozva  14-09-2004

20 October 2014 05:17

Bármennyi pénz is sok ezért a játékért. Ez tipikusan az a játék, amit ha ingyenes, akkor esetleg letölti az ember, és kb. egy héten belül törli is.
Persze ezzel nincs is baj, kellenek az ilyenek is. Ennél ezerszer jobb játékok (és nem a grafikára gondolok, hanem gameplay-re) vannak ingyenesen, pontosabban freemium megoldással. Köztük olyanokkal, ahol tulajdonképpen elméletileg akár végig is játszhatnád az egész játékot ingyen. Szóval ezzel a halas, memóriajátékkal nem fogsz labdába rúgni a pénzes piacon.
Akkor már inkább találj ki hozzá valami olyan könnyítést, amivel tovább lehet vele játszani vagy több pontot elérni mittudomén, és azt add pénzért inApp purchase-zel.

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

20 October 2014 08:29

Kifejezetten rosszul esik, hogy így leszólod a játékot, anélkül, hogy játszottál volna vele. Lehet, hogy csak 1 hétig tartana, mire “végig játszanád” (a 3 féle különböző hal típus), de ettől még jó időtöltés. Mellesleg addig jutsz és amennyi pontot érsz el, amennyire ügyes vagy. Amikor azt mondod, hogy kellenek az ilyenek is, de ingyen, az elég sértő számomra, mivel nekem sok munkám van benne.

FooLman

FooLman
Az összes posztok száma:  999
Csatlakozva  15-09-2004

20 October 2014 09:05

A mobilos app arak a beka feneke alatt vannak. Ez egy ilyen piac. Itt 0.99 folott mar valami extrat varnak az emberek.
Sot, igazandibol 0.00 folott.
Kell egy nagy nev, vagy egy nagy otlet. De leginkabb nagy hirveres. Anelkul nem megy. (Meg talan ingyenesen sem.)
A kepernyokepek nem mutatjak, hogy mi is ez, ugyhogy nem sokan dobnak be meg ennyit sem, hogy megnezzek. Kellene valami video/ertekeles/minden, ez igy sovany.
(A cuccrol nem nyilatkozom, nem lattam.)

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

20 October 2014 14:39

Miközben egyet értek veled, megosztok egy érdekes tényt. Két másik játékom 1 év alatt nem termelt annyi pénzt (in app purchase, illetve reklámok), mint ez a játék az első 2 nap alatt.

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

21 October 2014 08:15

Én csak kísérletezgetek az arakkal, nincs tuti tippem, persze igazából kb. 10 dolláros nagysagrendekrol van szó. Viszont egy biztos, statisztikák szerint a felhasználók átlagosan 1 percet töltenek az alkalmazásokban. Tehát nagyon rövid időt. Akik ezeket a fórumokat olvassak többnyire “gamerek”, és nem tipikus átlag mobil felhasználók, gondolom ezért ilyen a hozzáállásuk a casual játékokhoz. Legutóbb Berlinben az Apple jatek fejlesztői napon azt mondtak, hogy törekedjünk arra, hogy a játékok minél gyorsabban elinduljanak. Tehát pl. Az első pálya legyen benne a letolott játékban, a többit pedig játék közben toltessuk le az akkor új ios7 adta lehetőségekkel. Mindezt azért, mert a felhasználók döntő többségnek nincs sok ideje.

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

23 October 2014 09:08

Nos, itt egy video a játékról. Ma ingyenesen letölthető.

http://youtu.be/cKNHpGjYg0E

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0