Videó iTunes-ba

tordakadosa99

tordakadosa99
Az összes posztok száma:  129
Csatlakozva  18-03-2012

14 April 2012 17:34

Sziasztok! van egy kis gondom az itnues-szal.
1: nem tudom hogy kell vidit importálni. próbáltam bemásolni az itunes film könyvtárába. próbáltam importálni úgy hogy arra klikkeltem: fájl importálása az iTunes könyvtárba. itt importálta amit akartam de sehol nem jelzi az importált fájlt.
2: nem tudom hogyan kell zené törölni az ipodról. olyan zenét melyet feltettél az eszközödre.
3: az iTunes nagyon lassítja a gépem, tehát alig tudok kezdeni vmit.
Még van egy gondom, de ez inkább az app store-ra vonatkozik: regisztráltam és amikor le akarok tölteni egy alkalmazást, mindig azt írja hogy rosszul írtam a jelszavamat. MNDENT MEGPRÓBÁLTAM,DE NEM MEGY!!!

RSdiver

RSdiver
Az összes posztok száma:  1411
Csatlakozva  05-08-2006

14 April 2012 19:01

milyen géped van? win vagy mac?

használj valamilyen konvertáló rogramot, pl smartconverter…

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

14 April 2012 19:04

win… és próbáltam olyan programokat, de nem sikerül :((

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

14 April 2012 21:10

asus gép.

A hun

A hun
Az összes posztok száma:  4848
Csatlakozva  31-12-2008

16 April 2012 04:08

tordakadosa99 - 14 April 2012 05:34 PM

...próbáld meg beadni, hogy a videódat az iTunes játsza le, ha máshogy nem megy, húzd rá a videódat az iTunes ikonjára, amennyiben megnyitja és elkezdi lejátszani, akkor a Filmek mappában keresd az iTunes bal sávjában

PS: ...előfordulhat, hogy a Beállításokban… az Általános részben ki kell raknod egy pipát a Filmek elé (a Mutatás résznél), hogy a mappa megjelenjen iTunes-on belül…

geeneo

geeneo
Az összes posztok száma:  203
Csatlakozva  15-10-2010

16 April 2012 16:43

Persze biztos igen, de ugye .mp4 formatummal probalkozol a filmek eseteben?

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

16 April 2012 23:10

Nem. Az esetek többsègèben vob fàjlokkal próbalkoztam de mp4-el még nem

geeneo

geeneo
Csatlakozva  15-10-2010

16 April 2012 23:31

Akkor az lesz a hunyo, a tobbiek azert is nem kerdeztek, mert aki reg ota hasznalja az alapvetonek tartja.

Az apple elegge zart rendszer, az iTunes meg avi-val se baratkozik. Elso korben olvasd el az iPod leirasaban, hogy mik a tamogatott formatumok, es abba kell konvertalni. Az mp4 biztosan jo lesz, jellemzoen egy iOS re tervezett weboldal is ebben teszi fel a videokat.

Meg lehet kerulni a dolgot, mert az App Store-ban vannak video lejatszo app-ok (mar ha iPod Touch-rol van szo), pl. Ace player, PlayerX, stb. Ezek lejatszanak mindenfelet (amit egy videolejatszotol el is varna az ember), es nemelyikre lehet wifi-n keresztul is tolteni videot iTunes mellett, vagy esetleg stream-elhetsz a gepedrol videot, ha az kell valamiert.

geeneo

geeneo
Csatlakozva  15-10-2010

16 April 2012 23:47

Meg annyit, hogy ha rakeresel direk ugy, akkor talalsz olyan ingyenes konvertereket, amik az adott iPhone-iPod keszulekre optimalizaltan konvertalnak, pl:
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-iPhone-Converter.htm

Mondjuk nem probaltam, csak rakerestem, de konnyu ilyet talalni. Az ilyenek a kepernyohoz igazitjak a filmet, nem kell egy dvd meretu fajlt cipelned egy tenyer meretu kijelzohoz. Viszont a bitrate-et es idonkent a kodeket erdemes ezeknel kezzel hangolni, mert nem mindig ugy allitjak be alapbol ahogy az ember szeretne, de ha annyit nem akarsz vele foglalkozni, maguktol is nezheto eredmenyt csinalnak.

(Egyszer nekem egy avi kontenerben levo mpeg kodekes filmet akart h264 kodekes mp4-be csomagolni, pedig abba is lehet mpeg kodeket, es az eredmeny eredeti minosegu lett, de ha ugyhagytam, akkor meglatszott a konvert).

gabriellaah

gabriellaah
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  20-04-2012

24 October 2012 01:30

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni videó szinkronizálással kapcsolatban. Az iTunesban látható a film,  szinkronizálok az iphone 4 S-sel, de nem veszi át a videót, pedig kijelölöm. A videót konvertáltam mp4-re. Hol ronthatom el?
Köszönöm!

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0