Azonnali kérdések topicja. (friss iPhone/iPod/iPad felhasználóknak)

Fernando™

Fernando™
Az összes posztok száma:  38
Csatlakozva  16-02-2007

10 August 2012 23:14

Sziasztok! Adott két darab WD Mybook és egy idő után magát lecsatolja használat közben egy hibaüzenettel hogy nem megfelően lett leválasztva az eszköz… Probáltam Fw porton Usb-n is, de a probléma fent áll. A wincsikre figyeltem nem esettle és nem ütöttem be. Ötleteket várom.
Rendszer: Mac OS X Lion 10.7.4 (11E53) 27-inch, Late 2009, 4 GB 1067 MHz DDR3
Köszönettel, Ferni

Bachman

Bachman
Az összes posztok száma:  27461
Csatlakozva  08-12-2003

10 August 2012 23:47

Kűlső ház csere. Akkor is lecsatolódik, ha nem sokkal előtte adatot mozgattál rajta?

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

10 August 2012 23:50

Kűlső ház csere. Akkor is lecsatolódik, ha nem sokkal előtte adatot mozgattál rajta?

szabek12

szabek12
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  28-07-2012

12 August 2012 02:19

Sziasztok!

Olyan problemam lenne hogy iphone 4 5.1.0 verzio jailbreakolas utan a cydia ikon csak feher szinu nem pedig barna es nem is indul de a tobbi alkalmazas mukodik .Mit csinaljak restore vagy meg meglehet ezt csinalni?

Koszi a segitseget!!

Senor

Senor
Az összes posztok száma:  168
Csatlakozva  10-11-2007

12 August 2012 03:20

Fernando™ - 10 August 2012 11:14 PM

Sziasztok! Adott két darab WD Mybook és egy idő után magát lecsatolja használat közben egy hibaüzenettel hogy nem megfelően lett leválasztva az eszköz… Probáltam Fw porton Usb-n is, de a probléma fent áll. A wincsikre figyeltem nem esettle és nem ütöttem be. Ötleteket várom.
Rendszer: Mac OS X Lion 10.7.4 (11E53) 27-inch, Late 2009, 4 GB 1067 MHz DDR3
Köszönettel, Ferni

Engem hasonló módon kábelprobléma szívatott.

kiscsipa

kiscsipa
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  30-04-2011

13 August 2012 02:00

sziasztok
nem tudom megfogalmazni jól de megpróbálom, van egy ipod 3. generációs shuffle-öm, és a hangerő szabályzó teteje egy kicsit megszakadt, működik de félek hogy hamar elromlik, de több ezer forintom nincsen rá hogy vegyek egyet, viszont halottam, hogy régebben volt egy kis szerkezet amit bedugtál a shuffle maga a távirányító részleget a másik végébe meg egy fülhallgató, ennek mi a neve esetleg egy linket hogy hol lehet ilyet kapni, köszönöm a segítségeteket.

Leonidas

Leonidas
Az összes posztok száma:  6
Csatlakozva  13-08-2012

13 August 2012 18:05

Sziasztok!
Új vagyok itt,és kétségbeesett :(
Remélem tudtok segíteni…
Van egy 3.1-es MB Pro-m OSX 10.5.8-cal
Kb. 2hete kezdett el kikapcsolgatni semmi előjel nélkül,aztán egyszer csak se kép se hang.Elvittem a boltba,ahol vettem használtan.Rádugtak egy 85w töltőt,azzal működött akksi nélkül is,nekem előtte nem.Állítólag a 65w-os töltőm miatt,mert az nem a gyárija neki.
Ma ismét ugyanezeket a jelenségeket produkálta,és ismét se kép se hang.Be sem tudom kapcsolni,se akksi+hálózat,se akksi nélkül.
Azt tudom,hogy alaplap cserés volt,de semmi gondom nem volt eddig vele.A rendszer kicsit lassú már,2009 óta nem frissült,épp Snow Leora készültem váltani…
Nem tudom,hogy milyen probléma lehet vele…,nem merek hardveresre gondolni…
Remélem tudtok valami tanácsot adni,melyet előre is köszönök.

galgogergo

galgogergo
Az összes posztok száma:  1246
Csatlakozva  30-08-2007

13 August 2012 23:36

Van valami módja, hogy iPhone-ról leszedjem sima txt-kként az összes jegyzetemet? Köszi!

adamson

adamson
Az összes posztok száma:  83
Csatlakozva  10-10-2005

14 August 2012 03:06

Leonidas - 13 August 2012 06:05 PM

Sziasztok!
Új vagyok itt,és kétségbeesett :(
Remélem tudtok segíteni…
Van egy 3.1-es MB Pro-m OSX 10.5.8-cal
Kb. 2hete kezdett el kikapcsolgatni semmi előjel nélkül,aztán egyszer csak se kép se hang.Elvittem a boltba,ahol vettem használtan.Rádugtak egy 85w töltőt,azzal működött akksi nélkül is,nekem előtte nem.Állítólag a 65w-os töltőm miatt,mert az nem a gyárija neki.
Ma ismét ugyanezeket a jelenségeket produkálta,és ismét se kép se hang.Be sem tudom kapcsolni,se akksi+hálózat,se akksi nélkül.
Azt tudom,hogy alaplap cserés volt,de semmi gondom nem volt eddig vele.A rendszer kicsit lassú már,2009 óta nem frissült,épp Snow Leora készültem váltani…
Nem tudom,hogy milyen probléma lehet vele…,nem merek hardveresre gondolni…
Remélem tudtok valami tanácsot adni,melyet előre is köszönök.

Próbálj szerezni egy gyári 85w töltőt szerintem. Én az utángyártottal szivtam meg, spórolni akartam vele, kb 1 hétig ment róla a gép folyamatosan aztán újraindult magától mindig utána pedig teljesen behalt. Aztán vettem egy gyárit használtan és azóta megy a gép gond nélkül.De mielőtt vennél kérj azért kölcsön egy töltőt és járasd vele gépet.
Üdv. Ádám

tordakadosa99

tordakadosa99
Az összes posztok száma:  129
Csatlakozva  18-03-2012

14 August 2012 04:56

szabek12 - 12 August 2012 02:19 AM

Sziasztok!

Olyan problemam lenne hogy iphone 4 5.1.0 verzio jailbreakolas utan a cydia ikon csak feher szinu nem pedig barna es nem is indul de a tobbi alkalmazas mukodik .Mit csinaljak restore vagy meg meglehet ezt csinalni?

Koszi a segitseget!!

Restore

Leonidas

Leonidas
Csatlakozva  13-08-2012

14 August 2012 05:48

Köszi,megpróbálom.

dnipower

dnipower
Az összes posztok száma:  109
Csatlakozva  15-01-2006

21 August 2012 14:31

Sziasztok,

iPhone 4-et kijelző cserére hova érdemes vinni? Appsolute, i-doki, vagy valami más?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

galgogergo

galgogergo
Az összes posztok száma:  1246
Csatlakozva  30-08-2007

21 August 2012 16:36

dnipower - 21 August 2012 02:31 PM

Sziasztok,

iPhone 4-et kijelző cserére hova érdemes vinni? Appsolute, i-doki, vagy valami más?

Sztem Appsolute.

dnipower

dnipower
Az összes posztok száma:  109
Csatlakozva  15-01-2006

21 August 2012 18:26

galgogergo - 21 August 2012 04:36 PM
dnipower - 21 August 2012 02:31 PM

Sziasztok,

Sztem Appsolute.

Imagine Pestnél van most egy akció. Erről a cégről hallott már valaki valamit?

marci03

marci03
Az összes posztok száma:  44
Csatlakozva  31-07-2004

21 August 2012 20:29

Sziasztok!

Azért írok ebbe a topikba, mert ennek a kérdésnek nem akartam újat nyitni.

A probléma a következő:

Van egy Apple ID-m, amihez nincsen feltöltve pénzösszeg, így nem tudok vásárolni vele.
Viszont regisztráltam egy kamu ausztriai címmel is egyet, amihez már tudok vásárolni Itunes feltöltőkártyát itt a szomszédba (soproni vagyok).
Az Iphone telefonomra, a pénz nélküli Id-mel letöltöttem egy alkalmazást,ami ingyenes volt a Store-ban, viszont az Uprgade,ami igazán érdekessé teszi az alkalmazást, az már fizetős. Viszont sajnos nem engedi az upgrade-t kifizetni a teló a feltöltött ID-vel, hiába váltok át a beállítások fülön rá. Azt írja, hogy vegyem meg ezzel az ID-vel a progit.
A kérdésem az lenne, hogy van-e valami megoldás a problémámra, valamint az, hogy járható-e az az út, hogy a magyar acc-ot használom, de az osztrákkal fizetek, vagy ilyesmi.

A válaszokat előre is megköszönöm!

Marci

geeneo

geeneo
Az összes posztok száma:  203
Csatlakozva  15-10-2010

21 August 2012 22:08

galgogergo - 13 August 2012 11:36 PM

Van valami módja, hogy iPhone-ról leszedjem sima txt-kként az összes jegyzetemet? Köszi!

Ez excelbe importal, onnan mar csak egy lepes a txt:
http://itunes.apple.com/us/app/contacts2excel/id432005130?mt=8

Siess vele, mert most ideiglesen free.
Egyebkent van az Appstore-ban olyan app is ami vcard-ba importal (csak tudj rola, ha markat valtasz vagy ilyesmi).

Lazika1987

Lazika1987
Az összes posztok száma:  19
Csatlakozva  21-07-2011

21 August 2012 22:51

Sziasztok! Nem vagyok kezdő,de eddig nem kaptam még választ a problmámra. Eddig 3 iphone-om volt és mindegyiknél előjött ez a dolog,hogy amikor ráfrissítek a mailekre, akkor a bejövők egyszer csak eltűnnek… Most ios 6 beta 4 van fent és azzal is. Valakinek valami ötlete? Köszi

Leonidas

Leonidas
Csatlakozva  13-08-2012

21 August 2012 23:57

Köszönöm,megoldódott a probléma :)
Egy gyári töltő volt az ára.

leroi

leroi
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  18-07-2012

22 August 2012 14:39

Sziasztok!
Új vagyok itt, két napja van Macem, late 2009 mini Snow Leo.
1. Sleep módból felébredve a Mac mini nem érzékeli a rádugott USB billentyűzetet. Csak a restart, illetve a kábel kihúzása/visszadugása segít. Ami még érdekes, hogy felébredni billentyűnyomásra ébred fel (egérre nem), viszont onnantól kezdve semmilyen billentyűre se reagál.
Külföldi fórumokon minivel, MBProval, stb-vel is leírták már a jelenséget, több különböző billentyűzettípussal. Megoldás nem volt sehol. Esetleg itt valaki?
2. Szeretném használni a régi jó hp scanjet 3690-es scanneremet. A hp oldal közli, hogy semmiképpen se installáljam az OSX 10.5, illetve korábbi drivereket, majd a SnowLeo kiválasztása után egy CD rendelése (!?!) nevű oldalra visz, ahonnan azt a CD-t lehetne megrendelni, amit a géppel adtak anno. Rajta a 10.1-hez való szoftverrel. Rosetta segítségével felraktam, de nem megy, nem érzékeli a scannert. A 10.5-höz való drivert külföldi fórumozók felrakták, nekik alapszinten ment, én még nem szántam rá magam erre a lépésre. Van valami ötlet ezzel kapcsolatban, (generic driver, compatibility mode, ilyesmi)
A válaszokat előre is köszi

leroi

leroi
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  18-07-2012

22 August 2012 15:53

Update…

Feltettem a 10.4-hez való szoftvert a HP oldaláról, COL1498 a neve. A saját hp programokkal nem, de a VueScan-nel megy. A hp teljes alkalmatlanságát mutatja, hogy ha az installnál kiválasztod a 3690-et, akkor a 3670-t telepíti…még jó, hogy a VueScan elég nagyvonalú ebben a kérdésben. Érdekes lenne megnézni, hogy a 3670 kiválasztása esetén a 3690 települ-e, de mivel végre megy én ugyan nem nyúlok hozzá....

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

22 August 2012 22:08

leroi, a bill. problémára próbálj egy PRAM Reset-et.

Topimacko

Topimacko
Az összes posztok száma:  142
Csatlakozva  25-03-2006

23 August 2012 02:00

Nagy a baj, segítsetek kérlek. Adott egy 2 Terras disc (800 as WF). Rajta a timemachine , és ettől függetlenűl egy kb 350 gigányi fotó. Gondoltam készítek rá egy boot lemezt a M. Lionhoz. (az is van telepítve) Elolvastam, hogyan kell csinálni Lion Disk maker2 használatával. előszörre nem sikerült. Próbálom újra: megkérdi hogy az eredeti boot anygot törölje-e: válaszom igen: erre letöröl mindent de mindent a lemezről Vagyis csak gondolom, hogy törölt mert 1 mp-alatt nem lehet 0.8 terrát letörölni. de nem látja. Mit tegyek? mivel hozhatom vissza? (Más gépre már rátettem ott is azt jelzi hogy két terrás a disk, 2 terra elérhető, de jelzi hogy van rajta 800 giga használt anyag . Na ez utóbbit szeretném visszahozni. kérlek segítsetek Köszönettel

bernie99

bernie99
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  22-10-2010

07 September 2012 00:21

Sziasztok!
Ha esetleg már valahol szerepel ez a kérdés ,csak én vagyok a béna, akkor elnézést kérek.
Iphone 4-ről lenne szó, a diktafon felvételt szeretném Win-es gépre menteni?
Előre is köszönöm a válaszokat.

fazo83

fazo83
Az összes posztok száma:  47
Csatlakozva  13-07-2010

15 September 2012 21:15

Sziasztok!
iPhone4-ről hogyan lehet airplay segítségével videókat, képeket megjeleníteni a mac képernyőjén?  Milyen program szükséges hozzá?
A Reflectionnal és az Airplayerrel próbálkoztam, de egyikkel sem működik. Mindkettő esetében látja a telefon a mac-et, mint megjelenítő eszközt, ki is lehet választani, de se kép, se hang nem megy át. (4S esetében a Reflection működött, de a sima 4-essel nem megy az sem.)

Bugyborek

Bugyborek
Az összes posztok száma:  1159
Csatlakozva  23-08-2009

15 September 2012 23:54
tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

19 September 2012 15:28

A következő kérdéssel fordulok hozzátok fórumozók:
ezen: http://www.google.hu/search?tbm=isch&source=mog&gl=hu&tab=wi&q=iphone 1&sa=N&biw=320&bih=356#i=1 a képen lévő iphone háttérkép után érdeklődök, hogy hol lehetne letölteni az ipod touch-omra? (a halacskás profil képről beszélek) már googlen utána néztem de egyik találat sem volt jó...
Kösz

nFoto

nFoto
Az összes posztok száma:  118
Csatlakozva  09-01-2008

19 September 2012 20:46

Hogy updateljem fel ma este az iPhone 4-emet iOS 5.1.1-ről 6.0-ra?:
a.) Settings/Software Update wifin és töltőn keresztül.
b.) A Macbookra rádugva USB-n keresztül az iTuneson.

Ugyanazt kapom végül tehát tök mindegy?

Köszi!

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

20 September 2012 02:34

És mégvalami: a kérdésem az, hogy egy ios 5.1-esen futó ipad 2 nem lassulna-e be ha feltenném rà az ios 6-ot…nagyon félek hogy elrontom a készülékem…:/
Ui: ha feltenném az iOS 6-ot akkor az iOS nyelve még mindig magyar lenne ?

zozz92

zozz92
Az összes posztok száma:  25
Csatlakozva  31-05-2012

20 September 2012 18:13

Sziasztok!
Egy nagyon idegesítő youtube problémám lenne.. (ez a probléma egyébként meg volt win7-en is)
Elindítok egy videót (safari), megy megy…erre egyszercsak kiakad a csúszka és nem mutatja ahogy telik az idő, a zene szól tovább töltést mutat a video közepén, aztán rá pár másodpercre megáll az egész se kép se hang, és nemtudok se tekerni se elindítani, semmi sem segít csak az oldal úrjatöltése cmd+R-el. Nagyon idegesítő. Ha jól figyeltem, akkor beágyazott videóknál nincs. Legalább is most!
És hirtelen a semmiből jött ez az egész. nem telepítettem semmit nem csináltam semmit. Egyszercsak lett ez a probléma…
vkinek ötlete a megoldásra? vagy legalább mondja el h mitől lehet ez az egész. Köszi:)

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

20 September 2012 22:03

Nem èrtem…feltettem az iOS 6-ot az ipadem re ès nincs rajta Siri ...csak az iPad 3-an lehet?

xedos

xedos
Az összes posztok száma:  2390
Csatlakozva  20-04-2006

20 September 2012 23:01

Pontosan.

andrewg

andrewg
Az összes posztok száma:  94
Csatlakozva  05-05-2005

21 September 2012 01:15

Sziasztok!
Adott egy 2006 late IMac. Frissítettem a rendszert 10.7.5-re, illetve frissült az IPhoto, az Apperture és a Safari.
Újraindítás után bejön a szürke képernyő az alma logóval, ám a felhasználóválasztó rész előtt teljesen elsötétedik a képernyő 1-2 másodpercre. Utána normálisan feláll a rendszer.
Tele van a rendszer jogosultsági problémákkal, amiket látszólag javít, de újraindítás után is ott vannak. A gép ugyanúgy indul mindig, 1-2 másodpercre elsötétül minden.
Valakinek valami ötlete lenne?
Az alább problémákat írja:

A(z) „Macintosh HD” jogosultságainak ellenőrzése
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/Dutch.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/French.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/German.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/Italian.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/Japanese.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/da.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/fi.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/hr.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferencePanes/.Displays/V1/Displays.prefPane/Contents/Resources/ko.lproj/DisplaysPref.nib”, a szükséges érték: -rw-r—r— helyette az érték: -rwxr-xr-x .
Eltérőek a jogosultságok a következőn: „System/Library/PreferenceP

ATyX.

ATyX.
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  14-07-2012

22 September 2012 13:59

Sziasztok, AppleScientist-ek :)

Olyan kérdésem lenne, hogy ha én most veszek majd egy iPhone 4-et, akkor azzal mennyire leszek lemaradva a programoktól, mint használhatóság(gondolok itt arra, hogy tudja e futtatni őket a saját erőforrásaival; a 16:9 es képarányú programokat egyáltalán nem tudom e használni,ezeknek megmaradnak e az alap képarányú formáik)?

Üdv: Attila

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

06 October 2012 15:47

ATyX. - 22 September 2012 01:59 PM

Sziasztok, AppleScientist-ek :)

Olyan kérdésem lenne, hogy ha én most veszek majd egy iPhone 4-et, akkor azzal mennyire leszek lemaradva a programoktól, mint használhatóság(gondolok itt arra, hogy tudja e futtatni őket a saját erőforrásaival; a 16:9 es képarányú programokat egyáltalán nem tudom e használni,ezeknek megmaradnak e az alap képarányú formáik)?

Üdv: Attila

Nem leszel lemaradva…szerintem nem

csimota

csimota
Az összes posztok száma:  96
Csatlakozva  24-06-2005

07 October 2012 03:29

Aloha!

Iphone 4/iOS6. Ne zavarj funkció. Ha bekapcsolom, a kedvencekhez társított kontaktokat beengedi, a többieket nem. Ez a dolga, foglalt jelzést ad. A bajom az, hogy nemcsak a megadott időintervallumon belül, hanem azon kívül is… Gyak, nem vagyok elérhető a többieknek soha.

Vmi ötlet?

Köszi!

Petrás Attila

Petrás Attila
Az összes posztok száma:  344
Csatlakozva  09-01-2011

08 October 2012 16:26

Sziasztok!

A közeljövőben váltanák 3gsről vagy 4re vagy 4sre.
Hogyan tudom megnézni hogy melyiket is veszem a kezembe, illetve hogy lehet megtudni hogy a készülék hálófüggetlen e ha nincs hozzá csak a tulaj kártyája, merrt nekem nincs microsimem.
Remélem érthetően fogalmaztam…

Tamoo

Tamoo
Az összes posztok száma:  93
Csatlakozva  22-08-2005

10 October 2012 19:43

Sziasztok
Hogy tudok hozzájutni a bekapcsoláskor megszólaló bejelentkező (egyesek szerint gong) hangfájlhoz?
Akár a gépről, akár máshonnan.

Kössz

tordakadosa99

tordakadosa99
Csatlakozva  18-03-2012

10 October 2012 23:03

Kedves fórumozók! A következő a problèmàm az ipad 2-mel: fel csatlakoztattam a szàmítógèpemhez, ezt írja ki az ipad : nem töltődik. 
Fogalmam sincs hogy mi lehet a hiba, tudna valaki nekem segíteni?

effebi

effebi
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  06-07-2012

11 October 2012 00:21

Sziasztok ! Valaki tapasztalta már hogy iOS 6-on Facebook fénykép feltöltése , és a saját üzenőfalamon nem jelenik meg a feltöltött kép . Nyilvános ,mindenki látja ,esetleg Like-olja is , csak én nem látom a feltöltött fotót . Eddig ilyet nem tapasztaltam csak iOS6 óta .

Bachman

Bachman
Csatlakozva  08-12-2003

11 October 2012 01:13

Tamoo - 10 October 2012 07:43 PM

Hogy tudok hozzájutni a bekapcsoláskor megszólaló bejelentkező (egyesek szerint gong) hangfájlhoz?

A MacTracker nevű alkalmazásban benne van (sok más dologgal egyetemben).

Tamoo

Tamoo
Csatlakozva  22-08-2005

11 October 2012 02:07

Bachman - 11 October 2012 01:13 AM

Ez bíztató! És ott hol?
Kössz

Tamoo

Tamoo
Csatlakozva  22-08-2005

11 October 2012 04:11

Tamoo - 11 October 2012 02:07 AM
Bachman - 11 October 2012 01:13 AM

Ez bíztató! És ott hol?
Kössz

Közben megtaláltam - a Package Contents-ben van.
Régebbi modellek szerint van összegyűjtve, egy mai sincs, de az egyik eléggé hasonlít. Kösz Bachman!
Viszont, ha valakit érdekel, az igazit itt találja meg: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=618119

Farkas László

Farkas László
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  07-04-2012

15 October 2012 02:20

Hello
Iphone 4 em van tudtok valami jó és nehezen feltörhető  jelkódzárat vagy valami hasonlót.
Mert ami alapból benne van a 4 számmal védelem nem tűnik valami komolynak. Elég sok bizalmas adat van a telomon és nem szeretném ha elhagynám valaki bele tudna nézni.Thx

LargoPlanet4

LargoPlanet4
Az összes posztok száma:  43
Csatlakozva  06-05-2011

23 October 2012 20:47

Hello!

Van egy The new iPad telenoros sim kártyával és olyan gondom lenne, hogy egyik nap gondolt egyet és nem érzékeli. Ha bekapcsoljuk az iPad-et akkor azt írja ki, hogy nincs benne sim kártya, pedig benne van. A beállításoknál a mobil adatforgalom menüpont szürke lett. Kiszedtük - visszatettük, újraindítottuk (home gomb + lezáró gomb) de attól se lett jobb.

Ez mitől lehet? Valakinek esetleg valami ötlet amitől hátha megjavul, vagy szervíz? (még garanciális)

A választ előre is köszönöm!

Entersprite

Entersprite
Az összes posztok száma:  498
Csatlakozva  10-07-2008

23 October 2012 22:18

Farkas László - 15 October 2012 02:20 AM

Hello
Iphone 4 em van tudtok valami jó és nehezen feltörhető  jelkódzárat vagy valami hasonlót.
Mert ami alapból benne van a 4 számmal védelem nem tűnik valami komolynak. Elég sok bizalmas adat van a telomon és nem szeretném ha elhagynám valaki bele tudna nézni.Thx

1:10000-hez annak az esélye, hogy valaki eltalálja azt a 4 számot amit te a kombinációban megadtál, plusz tudtommal 3 sikertelen próbálkozás után törlődik minden a készülékről. Szerintem ez elég biztonságos.

De ha mindenképp valami bonyolult zárat szeretnél, jailbreak után van rá lehetőség. Ajánlom figyelmedbe az AndroidLock XT-t.

MRPityesz

MRPityesz
Az összes posztok száma:  34
Csatlakozva  07-02-2010

24 October 2012 06:04

Sziasztok!

Jelenleg ML-t futtatok a gepen, de nem clean install-al lett felteve. Elotte Snow Leo volt, viszont most vitt ra az ihlet, meg van is szabadidom, hogy ujra feltegyem az OSX-et.
Hogyan csinaljam, hogy clean install legyen?

Csucsukoma

Csucsukoma
Az összes posztok száma:  53
Csatlakozva  03-06-2010

24 October 2012 13:30

Indítsd a gépedet úgy, hogy közben nyomva tartod az alt gombot. A bootolási lehetőségek közül válaszd a 10.8 visszaállítása- opciót. Itt lemezkezelővel megformázod a Macintosh HD-t. (Zero out data). Majd mehet a telepítés!

Gyuriii

Gyuriii
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  18-04-2004

26 October 2012 02:54

Sziasztok, nem tudja valaki vagy esetleg van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban hogy a “Factory Unlocked”-es iPhone 5-ök működnek e Magyarországon? Tehát ha én behozatok amerikából egy ilyet akkor csak beleteszem a simemet és megy?

Csucsukoma

Csucsukoma
Az összes posztok száma:  53
Csatlakozva  03-06-2010

26 October 2012 05:16

Ha GSM-es akkor működni fog. De az LTE hálózatot nem fogja nálunk támogatni. Ott 700 és 2100Mhz-et használnak. Nálunk 1800 MHz-et.

LargoPlanet4

LargoPlanet4
Az összes posztok száma:  43
Csatlakozva  06-05-2011

10 November 2012 05:53

Hello!

Egy olyan gondom lenne, hogy nem tudok felvenni nickname-el senkit a Game Centerben. Próbáltam logout -sign in után is, de így se jó. Valakinek valami ötlet? (iPhone 4 iOS 6.0.1)

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0