iOS Gaming

robagp

robagp
Az összes posztok száma:  792
Csatlakozva  22-09-2009

09 October 2013 11:03

A board game inkább a sakk, ki nevet a végén, monopoly ..stb
Ha az app store fő oldalán kicsit letekersz ott van nagy ikonnal: multiplayer games /must-have collections első ikonja/ és mik vannak benne, hasonló játékok. Sajna ez nincs.
Ui: még mielőtt vki kötekedésnek vélné, csakis beszélgetésnek szánom amiket írok!

Iphone-om nincs és míg ennyire elmaradott mind a telefon, mind az ios, addig nem is lesz. Ipad-ot is csak játékra vettem.
Ha játék, akkor csakis tábla gép! Telefon már nem jó rá. A telefonba olyan játékkal lehet betörni, ami a buszon is játszható, mert otthon mindenki a gép vagy a tábla mögé bújik! Miért buszon? Mert ott pl autós nem játszható, kanyar és a giro miatt máris vesztettél. Lövöldözni… nem jó túlságosan hosszú, és nem tudod figyelni hol kell leszállni, illetve ha fellibben egy szöszi, akkor vesztettél.
Két kéz kell hozzá..nooooo, ha kapaszkodsz megoldhatatlan. Ja és ne legyen mini, hogy az orromnak érinteni kelljen a képernyőt, hogy lássam mi van ott.
Logikai, az jó, ha nem időre megy, de mindig csak logika a buszon…
Ti mit nyomtok a “buszon”?

Amúgy még mindig keresek game center társat Asphalt8-hoz! :-)

FouriOS

FouriOS
Az összes posztok száma:  30
Csatlakozva  16-09-2013

09 October 2013 14:01

Egyetértek, és mint ahogy írtam, én is örülök, hogy valaki megnézi a játékom, és még véleményt is mond. Az ismerősök nagyjából mind csak azt mondjak, hogy hu de kiraly, és azzal nem jutok előbbre… Szoval az ikon alatt megjelenő nevet szerintem meg tudom változtatni. Pl. “4 Space Fight”-ra, ez még pont elfér. Es ha ezt írod be, vagy csak részeit mármint a 4-et kivéve, akkor az elsők között lesz a találatokban. En hatalmas rajongója vagyok a Tiny Wings-nek, bár kis bugyuta játék. Az enyém is hasonló tulajdonképpen.

robagp

robagp
Csatlakozva  22-09-2009

10 October 2013 11:29

Hello!
Na, em bírtam, hajnalban mikor haza értem /bár csak pár percre/ elindítottam.
Első benyomás: hol a magyar nyelv? :-( Az ok, hogy az angol alap, de .... na jó ez nem egetverő :-)
A főképernyő: nagyon jó, hogy így oldottad meg a tanító részt! Bár az elején olvastam, és kicsit kavart volt, de aztán rá jöttem elég ha nézem a képet, és úgy teljesen világos!
Tehát főképernyő 5-ös skálán 5-ös!
Grafika: 5-ös!
Játék: maga a játék iszonyat jó 5let, viszont úgy érzem ez egy alapnak jó így. Annyi lehetőség van benne, hogy kár lenne nem tovább lépni! így értékelésem 3-as.
Kezelhetőség: Nos, igen.  A többi játéktól eltér, ami nem baj. Kicsit szokni kell, de sajnos nincs idő szokni, mert akkor jönnek a meteorok. Bár hamar rá lehet érezni, de a meteorok igen felhúztak. Így nem maradt más mint kijátszani a rendszert, és úgy viszont elég uncsi, mert minden esetben nyerek, és elég hamar. No és itt jön ismét a tovább lépés! Így meteorok, és könnyű kijátszhatóság miatt /kb 5 percet játszottam és máris ki tudtam játszani/ bocsesz, de csak 2-es.
Jelzem, nem az irányításon kell változtatni, hanem új szabályokat kreálni. Ezalatt a pár perc alatt annyi 5letem támadt, hogy hogyan lehetne még jobb, ez is mutatja, hogy nagyon jó 5let az egész!
Ez csak egy gyors rápillantás volt, mint írtam hétvégén a multit is tesztelem, és több időt töltök vele :-)

Ismét a név: sztem egyenlőre ne válts! Majd ha “javításokat dobsz be” és szerintem kérdezz meg embereket, hogy mit javasolnak névvel kapcsolatban.  Ne hamarkodd el, lehet, hogy az én meglátásom nem is jó. Én csak arra próbáltam célozni, hogy nehéz rátalálni, ha nem hallottál róla!

Board game: ha beírom a keresőbe a board gamet, vagy a multi game-t akkor inkább a multiba lenne a helye sztem.  Megsasoltátok azt a menüt amit írtam /app store főoldalán/?

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

10 October 2013 12:12

:) Szia, hát igen, a magyar nyelv… tudom, hogy ez kéne, és valahol szerepel is a tervek között, de MO.-ról eddig 4-en töltötték le összesen, (pedig legalább 10 ismerősőmnek van iPadje).

Az egyszemélyes játékban a lényeg inkább az, hogy megcsináld a feladatokat, az ellenfelet könnyű legyőzni az első szinten, de már a 4.-en sokkal nehezebb. És mire oda eljutsz, addigra meg is tanulod irányítani. Az első két szinten lassabban repül, mint Te, és pl. nem is lő rakétát, meg ilyenek. Könnyű legyőzni tudom, ha körbe körbe mész, és lősz, de nem is az a lényeg!
Mindazonáltal az első (nagyobb) update-emben bevezetem a kormány + tolóerő írányítást, mert van akinek az jön be inkább.
A másodikban tervezem a Game Center leaderboard-ot, amit must-have, de most jött az ötlet nemrég, hogy hogyan is akarom megvalósítani.

És aztán nekem is rengeteg ötletem van. Példának csak egy pár:
- Csapat játék, pl. 2-en 2 gép ellen 1 iPaden, vagy WiFi / Game Center megoldás
- Akadályok a pályára, amik pl. felfogják a lövéseket, vagy maguk is lőnek
- iPhone távirányító, hogy 8-an lehessen játszani (totál káosz, és röhögés garantált)
- power-up-ok - a szokásos (sérthetetlenség, plusz fegyver, akna, stb.)
- misson-ök, mint kisérd el az anyahajót, tarts ki X ideig, időre érj keresztül a meteormezőn, stb. (és ennek a team változatai)
- stb stb.

Tényleg rengeteg, és ennek egy része már tovább is mutat ezen a játékon (2.0), de először akartam egy jó alapot csinálni, amire lehet építeni.

Úgy tervezem ma elküldök egy kis frissítést, inkább csak azért, hogy újra előtérbe kerüljön. Szerintem a multi-player részbe nem lehet bekerülni, csak “beválogatódni”, amihez ismertté kell válni. Viszont még 2 kategóriába bekerülhetek, illetve megpróbálok játszani a kulcsszavakkal, hátha a “four”-al is jobb találatokat lehet elérni.

robagp

robagp
Csatlakozva  22-09-2009

11 October 2013 11:26

-Az jó lenne ha a FOUR szóval jobb találatot tudnál elérni vhogy a keresőbe, mert mint írtam a logo /hozzá értve a four szót alatta/ tökéletes!
-Szintek??? Nekem nem jöttek szintek, annyi jött, hogy mégegyszer, pedig győztem…hétvégén jobban szétnézek benne.
Az én letöltésem se a magyarokhoz számolta… és nem is a fordítás miatt kellene, inkább csak hogy ne minden angol legyen…
-Holnap megsasolom a frissítést :-) /tegyél bele egy kis bug-ot, legyen mit javítani 2 hét múlva -rekám-/
-A pocket god is ismeretlen volt a facebook előtt!!!
-gondolkodj el hány embert ismersz akinek ipadja van, és mennyit akinek iphone-ja….. érdemes lenne az a 2 játékos, pláne ha wifi-n játszhatnának egymásellen, no meg game centeren!!! Ha be “game center”-eled a játékot az alma is jobb helyre dobja! Beszelj handras-sal/személyesen/ tesztelje be a jatekodat és akkor kidobja a blogjara./bár elég elszállt a srác (bocsi)/

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

11 October 2013 13:01

A frissítés csak majd kb. 1 hét múlva lesz kint. Apple mindent először megnéz, jóváhagy és csak utána lehet kirakni. Jelenleg 8-9 nap a várólista. Itt egy lap, ami tweet-ekbol gyűjti az adatokat: http://reviewtimes.shinydevelopment.com/
A szinteket lehet, hogy kicsit egyértelműbbé kell tegyem, az egy személyes játéknal ott van az űrhajó választásnál felül, hogy mit kell csinálni. Illetve a pause / endgame menüben is ott van. Game Centert egyelőre csak az achievement-ekhez használja a játék.

robagp

robagp
Csatlakozva  22-09-2009

13 October 2013 19:15

Hello!
Hogy van az, hogy 2,6Gb szabad hely van az ipadomon,  és frissítenem kellene az asphalt7-est mert nem enged játszani. Az asphalt7 1,4Gb és azt írja ki nincs elég hely az eszközön.
Törölni nem tudok semmit, ilyenkor így jártam?

mobbo 

mobbo 
Az összes posztok száma:  2041
Csatlakozva  27-04-2006

13 October 2013 20:02

1.4gb a játék, 1.4giga (vagy több) a hely ahova majd kicsomizza az 2.8gb
töröld le a mostanit, indítsd újra a gépet és rakd fel az újat, így el fog férni

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

13 October 2013 21:28

A Safari cache törlése is segít olykor, ha esetleg ez nem jutott eszedbe. Illetve én zenéket vagy filmeket törlök először, ha van, inkább, hátha nem iCloud-ba ment a játék.

robagp

robagp
Csatlakozva  22-09-2009

13 October 2013 21:39

Ha letorlom akkor oda a jatek allasom. Kezdhetnem elorol….
Se zene, se film. Csak jatekra hasznalom.
Itt a forumon irtak, ha csak jatekra kell eleg a 16gb .... haaat nem.
Semmire se eleg a 16gb.
4 nagy jatek meg par kicsi es ennyi. Allando a nincs eleg hely felirat.
A 2,6ot is ugy ertem el hogy letoroltem par dolgot.
Akkor igy jartam, majd ha vegig vittem vmit ezt folytatom…

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

18 October 2013 20:24

Ezt láttad már? http://www.macrumors.com/2013/10/18/apple-sued-over-automatic-ios-7-downloads-to-ios-6-powered-devices/
Frissítettél már iOS7-re? Mert ha nem, ezek szerint akkor még az is foglalhatja a helyet. Nekem írja is, hogy letöltve…

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

06 November 2013 22:39

Az 1.2-es verzió már letölthető az App Store-ból. Immár 3 különböző irányíási mód közül lehet választani. Az 1.3 hamarosan jön Game Center leaderboard-okkal, és egy új játékfajtával.

evilkenny

evilkenny
Az összes posztok száma:  180
Csatlakozva  29-03-2012

15 November 2013 13:44

Alex DeLarge

Alex DeLarge
Az összes posztok száma:  241
Csatlakozva  17-04-2009

21 November 2013 14:34

Közel egy évnyi várakozás után végre ma megjelent:

https://itunes.apple.com/hu/app/lords-of-waterdeep/id648019675?mt=8

Az “eredeti” táblás játék is fantasztikus, a port pedig a szokásos Playdek minőség,

10/10

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

04 December 2013 08:57

Sziasztok, légyszi, ha tetszik, szavazzatok a játékomra az IndieDB-n, hogy bekerüljön a következő fordlóba. Sokat segítene a népszerűsítésében. Regisztráció nem szükséges, csak egy kattintás a “VOTE FOR THIS GAME” gombra.

http://www.indiedb.com/games/four-the-space-fight

Köszi,
B

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

04 December 2013 09:01

idioty - 08 October 2013 05:17 PM

Szerintem a név választás nem rossz abból a szempontból, ha valaki űrhajós játékot keres, akkor a space szót fogja beírni a keresőbe. Viszont itt már nagyon fontos a jó ikon!!! és a jó screenshotok, mert ezután ezek alapján dönt nagyon sok ember.
Ha egyedi neve van a játéknak, akkor tudni kell a nevét ahhoz, hogy megtalálják, egyébként esélytelen lenne. Szóval szerintem a név emiatt nem rossz!
Egyébként számomra is nagyon érdekes ez a beszélgetés, mert én is nemsokára fel fogom tölteni az első alkalmazásomat, amit nem a cégem számára készítek, hanem saját nevem alatt :)

Szia, hogy halad a projekt?
B

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

04 December 2013 20:40

Írjatok fejlesztői blogot. Bár nekem nincs ilyen, csak fórumok/Twitter/Facebook, de rengeteg lelkierőt ad (vagy divatos kifejezéssel élve motivál…), mikor valaki veszi a fáradságot, és leírja a véleményét. A következő játékhoz tuti csinálok ;) Az IndieDB-re pl. kifejezetten készülőben levő projektek kerülnek ki.

B

FouriOS

FouriOS
Csatlakozva  16-09-2013

06 December 2013 09:05

Ismeritek a Drei nevű játékot? Egy iPad-es akció puzzle. Építőkockákból kell tornyot építeni, néha csak másokkal együtt megy, mert mindenféle akadály nehezíti a játékost. Szerintem érdemes megnézni. Minimalista Design, de szépen ki van dolgozva.

https://itunes.apple.com/us/app/drei-by-etter/id708388097?mt=8

Alex DeLarge

Alex DeLarge
Csatlakozva  17-04-2009

10 January 2014 14:21

Íme “A” letehetetlen, “A” felülmúlhatatlan, “AAAAAz” RPG:

Töménytelen pixelart, C64 style dallamok és hangok, földbe döngölő poénok, nagyszerű történet!

Hivatalos oldal:
http://beholdstudios.com.br/knights-of-pen-paper/

Store link:
https://itunes.apple.com/hu/app/knights-of-pen-paper/id549248038?mt=8

Tecső ízlelés:
http://www.youtube.com/watch?v=tYttIVTyFyI

EXIEZ

EXIEZ
Az összes posztok száma:  19
Csatlakozva  30-07-2013

05 April 2014 17:36

Engem is lehet jelolni:
gamecenter id: EXIEZ

korteapu

korteapu
Az összes posztok száma:  46
Csatlakozva  22-12-2008

27 April 2014 17:35

Ajánlanátok valami angol nyelvű kalandjátékot iOS-re (iPad)?
A lényeg, hogy gyengébb angol tudással is élvezhető legyen, nyelvgyakorláshoz szeretném.

Alex DeLarge

Alex DeLarge
Csatlakozva  17-04-2009

11 August 2014 10:43

Ha vannak itt “öreg sulis RPG” arcok, akiknek mondanak valamit az alábbi nevek:

EOB, Ultima Underworld, Wizary, Dungeon Master, akkor…

vessetek ide egy pillantást!
https://itunes.apple.com/hu/app/the-quest-gold/id345293120?mt=8

valamint:
http://www.redshift.hu/

Számomra 2014 iOS játéka, külön örömömre szolgált, mikor világossá vált előttem, hogy magyar srácok szellemi terméke! Köszönöm!

gautama

gautama
Az összes posztok száma:  1741
Csatlakozva  15-05-2006

11 August 2014 11:13

Lehet, hogy jó játék, de nem jó az árazása. 7 eurót nem költök iOS (!) játékra csak mert jónak tűnik. Kerüljön mondjuk 0-1 Euróba a játék 30-50%-a és ha az tetszik, akkor fizetem a maradék 6 eurót.

Alex DeLarge

Alex DeLarge
Csatlakozva  17-04-2009

11 August 2014 19:07

gautama - 11 August 2014 11:13 AM

Lehet, hogy jó játék, de nem jó az árazása. 7 eurót nem költök iOS (!) játékra csak mert jónak tűnik. Kerüljön mondjuk 0-1 Euróba a játék 30-50%-a és ha az tetszik, akkor fizetem a maradék 6 eurót.

Esetleg tegyél egy próbát a LITE verzióval, teljesen ingyenes, és hiánytalanul átadja a játékélményt!

Manoooo

Manoooo
Az összes posztok száma:  21
Csatlakozva  21-09-2011

03 January 2015 10:32

Sziasztok!

Olyan játékok keresek ios-re amivel lehet játszani két telefonon egyszerre , magyarán egymás ellen játszanak a résztvevők. Lehet bármilyen, csak a lányaim ki akarják próbálni !

evilkenny

evilkenny
Az összes posztok száma:  180
Csatlakozva  29-03-2012

03 January 2015 10:44

Manooo

Ha jó a fizetős is, a Re-volt pl. ilyen, multiplayerbe neten keresztül lehet játszani ha a game centerbe regisztráltak.

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0