Facebook Push REJTÉLY - a világ csodája

gborz

gborz
Az összes posztok száma:  34
Csatlakozva  10-02-2011

11 October 2011 07:24

Nos, az alábbi problémát iOS-Sherlockok számára ajánlom, én már napok óta nem tudom megfejteni sajnos.

Adott egy iPhone 4 és iPad 2, melyeken eddig mindig a legfrisebb iOS 4 futott.
Adott a hivatalos Facebook app mindkét eszközön, kikapcsolt push notification-el.

Mindkét eszközt pár napja frissítettem az iOS 5 GM-re és ha már itt a szuper új értesítéskezelõ, az iPhone-on bekapcsoltam a push notification-t a Facebookra is. A probléma: nem érkezik semmi értesítés. (A Fb push-t az értesítéseknél is és az app beállításainál is bekapcsoltam, Foursquare, Twitter push megy eközben.)

Ma megérkezett a 4.0-s Facebook iOS app (immár iPadre is optimalizálva ugye), amit elõször az iPad-en frissítettem és próbáltam ki. Ebben a pillanatban elkezdtem kapni iPhone-ra (!!! - amin még nem is frissítettem ekkor a Fb appot) a push értesítéseket szépen, ahogy kell. Kb. 2 órán keresztül jött szépen minden, amikor is frissítettem a Fb appot az iPhone-on is az új verzióra. Na, azóta megint semmi…

Ez a helyzet jelenleg, ötletem sincs már, hogy mi okozhatja a jelenséget (pláne a rövid ideig tartó javulást), de ha valaki megfejti a problémát, az minimum egy sörre a vendégem… :)

iFac3

iFac3
Az összes posztok száma:  33
Csatlakozva  21-05-2011

11 October 2011 11:24

Hi All,

Szerintem nincs megfejtés… a FB app a legrosszabb a telefonomon… A push néha megy, néha nem. A notifications-nál jelzi, hogy van újdonság, de nem arra a postra linkel… nemrég újra kellett telepítenem, mert nem tudott keresni a barátok között, valamint két pictures ikonom volt… már gondolkodom, hogy nem a natív appot fogom használi…

Üdv!

robertostudios

robertostudios
Az összes posztok száma:  305
Csatlakozva  03-08-2007

11 October 2011 16:25

Nekem csak 1 db iPhone4, iOS-5 ön megy az FB app, de köbö 2 hónapja teljesen abbahagyta a Message-król a push küldést.
Előtte szépen ment.
Viszont a beállításokban az összes értesítését kikapcsoltam, egyedül a üzenetekre hagytam bekapcsolva, ez neki azt jelentette hogy mindenről küld, kivéve az üzenetekről :D
+ Adalék hogy ue csinálta iOS 4.3.5-ön és régebbin is, régebbi FB Appal is.
Még 1 + hogy ha telóról írnak nekem üzit FB-re akkor küldi a PUSHT…
+ 1: ha el van indítva az FB App a telón és úgy lockolom a készüléket hogy az előtérben fut, akkor is küld az üzenetekről Pusht :)

No ezen igazodjon el az aki megtervezte :D
Már szét gúgliztam magam 2 hónap alatt, de semmi megoldást nem leltem.

Hol lehet az FB Appban a pusht állítani? Én nem találtam csak az iOS beállításai között….

Hansen

Hansen
Az összes posztok száma:  454
Csatlakozva  18-09-2005

11 October 2011 19:03

Ha már úgyis a Push-ról beszélünk, tudja valaki hogy lehet a Gmail-t(imap) rávenni, hogy jelezzen, ha üzenetet kaptam?

arphetamin

arphetamin
Az összes posztok száma:  1041
Csatlakozva  07-06-2010

11 October 2011 20:38

Azt hittem, csak nálam nem működik a FB push, még az összes csiribí-csiribá trükközést követően sem…

Hansen: ezt a Lockinfoval oldottam meg (a másik app az IntelliScreen), de ha jól tudom, Cydia-t mindenképp kíván, tehát JB-elni kell a telefont.

By

By
Az összes posztok száma:  140
Csatlakozva  15-08-2007

12 October 2011 00:24

iFac3 - 11 October 2011 11:24 AM

a FB app a legrosszabb a telefonomon…

+1

intrex

intrex
Az összes posztok száma:  1669
Csatlakozva  27-11-2003

12 October 2011 17:58

Klassz lehet 0.2 másodpercenként push üzenetet kapni arról hogy XY játszik a Z nevű játékkal és nem mellesleg vicces videót is belinkelt :)

giant

giant
Az összes posztok száma:  183
Csatlakozva  02-03-2008

26 October 2011 00:55

Nálam csak ez eseménymeghívásokról küld pusht, másról (pl. chat vagy levél) nem… (iOS 5, legfrisebb app)

mac toi

mac toi
Az összes posztok száma:  2662
Csatlakozva  17-01-2004

12 December 2018 14:15

Sziasztok, par ev eltelt azota :)
Nekem most semmit sem hajlando jelezni… Próbáltam fórumokon utánanézni, megcsináltam mindent de semmi változás…
Van valakinek valami ötlete? Még csak a piros pötty sem jelenik meg az applikáció ikonján! Köszi!

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0