BM. Fotós kör

Neo19

Neo19
Az összes posztok száma:  3222
Csatlakozva  19-08-2006

18 October 2009 18:50

Üdvözlet Mindenkinek!

Elég sokan vagyunk itt akik szeretnek fotózni, de sokan csak hobby szinten és sok alap dolog hiányzik.
Felmerült a következõ ötlet:
Egy fotós önképzõ kört lehetne csinálni. A lényege az lenne hogy néha összeülünk, a hozzáértõk tartanának elõadásokat, megvitatnánk témákat, képeket elemeznék… Akinek vannak ismeretségei hívhatna akár elõadókat akik ingyen/olcsón vállalnának egy egy elõadást, sokkal olcsóbb lenne mint 100-150e-t kiadni egy tanfolyamra, fõleg hogy a megjelenõk között szétoszlik az összeg.

Mit szóltok az ötlethet?
A fõkitalálója nem én vgyok ennek, én is a hobby szintû személyek közé tartozom, amint lesz ideje a kedves kitalálónak leírja részletesebben hogy is gondolta a dolgokat, addig is akiket érdekel a dolog, szívesen várom az ötleteket, észrevételeket és jelentkezéseket, h kit érdekel a téma.

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

18 October 2009 18:53

mindenképpen támogatnám, elmenni sajna nem fogok tudni Egerből de az ötlet nagyon jó!

fenrir

fenrir
Az összes posztok száma:  2110
Csatlakozva  04-04-2007

18 October 2009 19:57

Én bárhova el tudok menni bárhonnan!! Teljes erkölcsi és egyéb támogatásomat élvezi a dolog, bár én sem vagyok hivatásos.

balcsiarc

balcsiarc
Az összes posztok száma:  422
Csatlakozva  01-03-2007

18 October 2009 20:01

Ez remek! Jó ötlet, én benne vagyok, mint hallgató! Bár annyi kérdésem lenne, hogy ennek az egésznek a gerince személyes inkább, vagy online? Csak a távolságok miatt.

Acsi001

Acsi001
Az összes posztok száma:  3818
Csatlakozva  21-04-2005

18 October 2009 20:48

Mint a gyerekek :-)
A Bm talikon eddig sem volt akadálya, hogy fotós témákról értekezzünk, gyakoroljunk. Meghívott szakértőknek még Apple szinten is híján voltunk, fotóst is hívhatott volna bárki ha lett volna kit hívni.
Az “online tudósklub” meg létezik már a meglévő  pár száz fotós topik képében.
Így marad a nehezebb, rögösebb út :-)

Patrik92

Patrik92
Az összes posztok száma:  1259
Csatlakozva  01-07-2008

18 October 2009 21:38

Támogatom! Biztosan eljárnék rendszeresen. A kérdés, hogy hol ülnénk össze, mennyi időközönként,stb. Persze ez még a jövő zenéje. A lényeg, hogy legyen. Ja még valami: szerintem tarthatnánk túrákat, közös fotózásokat is, nemcsak elméleti “oktatásokat”!

ZajtiB

ZajtiB
Az összes posztok száma:  1953
Csatlakozva  23-11-2005

18 October 2009 21:59

Én támogatom az ötletet!

Akár fel is lehetne venni az ilyen eseményeket és akár élőben akár nem, videó formátumban feltenni valahova, hogy akik nem tudnak eljönni azok se maradjanak le semmi jóból. Ezt akár magamra is vállalom ha van értelme és körvonalazódnak a dolgok és ráérek és hasonlók:)

Neo19

Neo19
Csatlakozva  19-08-2006

18 October 2009 22:02

Nagyon köszönöm/köszönjük az eddigi hozzászólást, észrevételt, felajánlást, ötletet.
Sztem hamarosan le lesz írva, hogy is lenne az egész, meg akkor tényleg ki lehet találni, h kinek milyen megoldás lenne jó

zandirham

zandirham
Az összes posztok száma:  1207
Csatlakozva  21-02-2006

18 October 2009 22:31

Sziasztok!

Neo néhány a legutóbbi BM talin készült képe kapcsán merült föl ez az ötlet. Neo szeretne fejlődni de egyenlőre nincs annyi pénze, hogy benevezzen egy jobb tanfolyamra (110 - 200 000). Talán lehet így más is. Aztán lehetnek itt olyanok akik még talán emlékeznek rá, hogy tudásuk egy részét nem pénzen vették hanem akadt olyan az Õ idejében is aki szivesen segített. Nos ilyen emberekre volna nagy szüksége Neonak és a hozzá hasonló fejlődni vágyóknak. Ha pedig elég sokan összejönnének akik tanulnának egy egy témában bevállalható volna olyan előadás/gyakorlati útmutató amiért fizetni kell. Nos! Részemről szivesen osztom meg a tudásom azokkal akik még nincsenek azon a szinten mint én és szivesen tanulok azoktól akik már tőlem egy magasabb szintre jutottak.

Továbblépni az ötletelésen nyilván úgy lehetne, hogy egy összejövetel keretében személyesen beszélnénk meg a célokat és a lehetőségeket. Aztán hajrá: Irány a végtelen kattintás ...és tovább! :)

TJAti

TJAti
Az összes posztok száma:  22
Csatlakozva  28-10-2007

18 October 2009 22:37

Sziasztok!
Remek ötlet! Bár én meg az ország északnyugati végén lakom (Szigetköz), de járok Pestre. Sony 300-as gépem van. 2 obival. Egy kicsit én is konyítok
hozzá. Jövő héten megint megyek, ha összejön.

The Last Boy Scout

The Last Boy Scout
Az összes posztok száma:  7062
Csatlakozva  09-07-2005

18 October 2009 22:52

Ebből a BM fotóskörből úgyis BP fotóskör lesz nagyon hamar :)
Nem akarom azt sugallni, hogy a pöstiek kirekesztőek, de azok :)

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

18 October 2009 23:16

EDM! Mint azt te is tudod (gondolom) egy adott helyzetben két féle képpen teheted föl a kérdést: 1.) Mi a megoldás? 2.) Mi a probléma?
Szerintem a Budapest vidék porlébmára a modern technika a megoldás. Lehet videóra venni egy egy előadást, slideshowt-kat csinálni az elkészült fotókból, sőt nyilván az is megoldható, hogy akár élőben bekapcsolódjon valaki otthonról egy előadásba ami történik éppen valahol.

Budapest - Vidék egy másik megközelítésból. Előre bocsátom én sem budapesti vagyok. Kedves vidékiek! Tessék megszervezni egy vidéki fotóstúrát vagy előadást. Ahogy én látom egy vonzó programér elutaznánk bármely vidáki városba, községbe.
Részemről már szerveztem ilyet és a jelentkezőkben egyáltalán föl sem merült, hogy miért Budapesttől 60km-re megyünk.

Egyébként elismerem, hogy ez egy valós probléma de közös akarattal áthidalható.

fenrir

fenrir
Csatlakozva  04-04-2007

19 October 2009 00:36

Na ja, egy érdekes programért legtöbbünk simán leutazik az országban bárhova, lévén elég aprócska a mi hazánk. Különben is bp környékén semmi érdekes nincs fotós szempontból, vagy ami van az baromi kommersz.
Szóval hajrá vidék!!!

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

19 October 2009 01:05

Összefoglalva: A kezdeményezés érdeklődésre tart számot, legyen egy megalakuló összejövetel ahova minden érdeklődő eljön, akik pedig nem tudnak személyesen ott lenni nyomon követhetnék a dolgot élőben a neten vagy/és podcast formában.

Hol és mikor legyen?

Javaslatom: Budapest, Zorbas taverna. A BM találkozókat szoktuk itt tartani és mindennnel rendelkeznek amire szükség lehet (külön terem, ADSL, projector).

electroger

electroger
Az összes posztok száma:  1620
Csatlakozva  08-12-2007

19 October 2009 01:09

Nagyon jó dolog!Én ithon tagja vagyok egy ilyen kezdeményezésnek,és nagyon hasznos.Több szem többet lát!
Érdekességképpen:
http://fotoklubkalocsa.atw.hu/index_1.html

Tzupi

Tzupi
Az összes posztok száma:  1599
Csatlakozva  24-12-2008

19 October 2009 02:02

Nekem is szimpatikus az ötlet. Én is kis wannabe-fotós vagyok, szeretek fotózni, és szeretnék is megtanulni rendesen fotózni. Viszont nem is állok annyira jól, hogy nekiálljak egy tanfolyamnak (anyagilag). Szóval kiváncsian várom a fejleményeket.
Én éppen vidék vagyok, szóval nekem jó :D

itomi

itomi
Az összes posztok száma:  252
Csatlakozva  28-08-2009

19 October 2009 02:06

Sziasztok!
Engem érdekel a dolog. Egy barátommal pont most beszélgettünk hasonlókról. (lehet, h. ő is jönne) Részemről OK a Zorbas. Csak az időpont kérdése,hogy fizikai valómban is jelen leszek e, de virtuálisan mindenképp!

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

19 October 2009 02:56

November 7. szombat? Akinek jó tegye föl a kezét! Alternatív elgondolások?

itomi

itomi
Csatlakozva  28-08-2009

19 October 2009 03:08

Nekem jó,ha nektek jó! (most úgy néz ki)

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

19 October 2009 03:32

felirtam, csak nem jön közbe semmi :)

és legalább megismerek pár embert a fórumról :)

mekrefel!

mekrefel!
Az összes posztok száma:  611
Csatlakozva  15-12-2005

19 October 2009 04:05

1. rész:
Utálni fogtok, de hadd legyek egy kicsit realista és kötözködő!

Láttam már néhány szakkört/fotótanfolyamot (mint fotós mondom ezt), ezek közül csak azok működtek hosszabb távon és értelmes időtöltéssel, amelyek:
- 2-5 barát/kollégista/iskolatárs részvételével a fotólabor adta lehetőségek (nagyítógép, fényképezőgépek, objektívek, stb.) keretein belül működött, vagy
- fizetős tanfolyam volt, amit egy tanár vezetésével zajlott, aki _összefogta_ a társaságot és konkrét tantervvel, ésszerűen felépítve vezette a tanfolyamot/iskolát. Nem mellesleg a befizetett tandíj ösztökélte a diákokat, hogy minden egyes órán részt is vegyenek és komolyan vegyék az egészet (házi feladattal, mindennel együtt).

A fenti lehetőségek közötti átmenetek vagy nem elég hatékonyak, vagy nem működnek sokáig.

Az itt beharangozott kezdeményezéssel az a problémám, hogy nem értem a célját (Neo szövege számomra nem egyértelmű): egy laza fotókör akartok lenni, ahol az éppen jelenlévő néhány tag megpróbál egymástól tanulni, vagy fotóiskolát akartok létrehozni, megspórolva az említett 100-200E Ft-ot, ahol rendes tanterv szerint, határozott irányba fejlődve akartok egyre okosabbak lenni? Mert a kettő nem ugyanaz! Sőt, ahogy látom, inkább az első verzió felé kezd elmenni a dolog. Ahhoz ugyanis, hogy minden tag értelmesen el tudja tölteni az összejövetelre szánt időt és tanuljon is, valamint a motiváltság is meglegyen, kell egy tanár, de méginkább kell vki, aki megszervezi, kezében tartja az egészet! Különben csak egy laza rajongói kör lesz, ahol vagy összejön egy adott alkalommal éppen 20 ember, vagy csak 3, mert nem nincsen senki sem igazából motiválva. Márpedig ez nem sokáig fog működni, előbb vagy utóbb elfogy az érdeklődő közönség. Ebben az esetben sokkal egyszerűbb a netről letölteni mindenféle infót, mert az semmi pénzbe nem kerül, meg nem kell időre ott leni vhol, stb. 

Szóval, ha gyorsan és hatékonyan _meg akartok tanulni_ fotózni, akkor sokkal egyszerűbb és célravezetőbb egy igazi tanfolyamot, egy egyfajta Mac-es fotósulit/fotóklubot létrehozni, vmi tandíjjal, amit el tudtok költeni tanárokra, szervezésre, helybérletre, stb., mint egy laza baráti körre építeni az egészet. Minden tanárnak/iskolának vannak költségei, s ha el akartok hívni komolyabb fotósokat tanítani, ingyen max. egyszer fog eljönni, ha egyáltalán.

mekrefel!

mekrefel!
Az összes posztok száma:  611
Csatlakozva  15-12-2005

19 October 2009 04:06

2. rész:
De, hogy vmi hatékonyabbal is hozzájáruljak a dologhoz, felajánlok két lehetőséget az aláírásomban is látható Fotósképzőben:
- ha vki komolyan szeretné megtanulni a fotózás alapjait, a honlapon hirdetett tanfolyamdíjból 20% kedvezményt adok, ha a beszmac-re hivatkozik, de további 10% kedvezmény jár minden egyes hozott tanulótársért (tehát, ha 2 haverodat is elhozod a suliba, akkor -20%),
- ha konkrét téma felmerül, amiről többet akartok tudni (optika, világítástan, hasznos tippek/trükkök, stb.), akkor a Fotósképzőben 1000 Ft fejenkénti belépődíjért, előre meghirdetett és egyeztetett időpont(ok)ban meg tudjuk tartani az előadást (3 órás) az adott témakörben, természetesen minden szükséges technikai segédlet használatával. Például “Stúdiótechnikai alapok”, vagy “Fény-árnyék szerepe a fotográfiában”, vagy “Világítástechnika stúdióban/szabadban” foglalkozásokat el tudok képzelni, amin tényleg sokat lehet tanulni!

Az iskola Budapesten működik, de igény esetén máshol is el tudom képzelni az oktatást, vagy Zandirhamot megkérjük, hogy közvetítse az eseményt interaktív trú dö net.

De ezek mellett is bármiben szívesen segítek, még akár ingyenes foglalkozás megtartását is vállalom tanárként a Klubban!

ihaze

ihaze
Az összes posztok száma:  260
Csatlakozva  17-11-2008

19 October 2009 12:18

mekrefel! - 19 October 2009 04:06 AM

De ezek mellett is bármiben szívesen segítek, még akár ingyenes foglalkozás megtartását is vállalom tanárként a Klubban!

Ez jófejség! Tényleg.

JarodFree

JarodFree
Az összes posztok száma:  2499
Csatlakozva  25-11-2004

19 October 2009 13:29

szerintem is jó ötlet, bár tényleg sok függ egy ilyen fotós kör szakmai vezetőjén.

Enélkül pl. jó megoldás lenne Photowalkokat szervezni, nem feltétlenül csak Pesten. Aki pesti az már itt sokat fotózott, aki meg vidéki, annak se biztos, hogy Budapest a legizgalmasabb fotótéma. Bár az tény, hogy Pest megér egy estet ;-D

Ajánlani tudom Tokaj, Sárospatak, Gönc háromszög területét tavasszal vagy nyáron. De a Tisza-tó is zseniális, főleg ha leszervezünk egy 10-20 személyes hajóval fotóstúrát.

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

19 October 2009 17:00

Helló Evribádi!

Beszéltem a Zorbas taverna vezetőjével. Szeretettel várnak bennünket.
Mekrefel! írásában nagy igazságok vannak. Én is azt gondolom, hogy teljesen ingyen nem fog menni ez a fotókör/önképzőkör de jóval olcsóbban mint a ma piacon levő tanfolyamok igen. Na és ez egy tanfolyamnál jóval több lehetne. Mik lehetnek a költségek? Valószínűnek találom, hogy előadókat, oktatókat fogunk találni akiknek nem kell majd fizetni, viszont a Zorbasban fogyasztani kell. Külön térítés nélkül kapunk projectort, különtermet, ADSL elérést a közvetítéshez. 1500-2000ft közötti árért be lehetne nevezni egy sültes menüre (rántott szelet vagy natur vagy párizsi + köret + üdítő) vagy lehetne az étlapról választani étlapi árért ha ez valakinek nem felel meg. Akik nem jönnének el személyesen azok is jó lenne ha valami önkéntes alapon hozzájárulnának a terembérletnek ehhez a formájához.

Eddig nem túl sokan jelezték, hogy személyesen is eljönnének erre a nov. 7.-iki megbeszélésre amin lehetne ötletelni illetve elmondani az igényeket. Persze lehetne ekkor is on line kapcsolatba lenni velünk azoknak akik nem tudnak jönni.

Mégegyszer! Akkor kik is lennének ott élőben vagy on line?

Más elképzelések?

fenrir

fenrir
Csatlakozva  04-04-2007

19 October 2009 17:11

Én egyelőre megvárnám, hogy Neo19 mit talált ki, hiszen ő hozta fel az egészet, és ígérte hogy megosztja az elképzelései, én arra várok.

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

19 October 2009 19:07

Én szerintem mennék analóg formában, ha valami nem csúszik be addig (ami random sajnos).
Részletekre, ötletekre, koncepciókra én is kiváncsi lennék :)

Neo19

Neo19
Csatlakozva  19-08-2006

19 October 2009 19:18

Fenrir: Félre értettél. Én létrehoztam ezt, és azt mondtam megvárjuk míg a fő kitaláló elmondja hogy is lenne lásd Zandirham, és ahogy látom intézkedett is. Ezért köszönet Neki

itomi

itomi
Csatlakozva  28-08-2009

19 October 2009 21:00

Én változatlanul motivált vagyok, és maradok is az nov. 7.-ig. Szóval, ha nem lesz addig semmi halaszthatatlan, ott a helyem! (99%) Na de megtörni látszik az érdeklődés.. Ki jön még?

Lemezlovas

Lemezlovas
Az összes posztok száma:  861
Csatlakozva  06-08-2008

19 October 2009 21:11

On-line tuti ott lennék, legszívesebben személyesen is, de arra nem látok sok esélyt mostanában sajna…

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

19 October 2009 21:18

Tzupi
Neo19
itomi
Lemezlovas
Fenrir
Patrik92
EDM - esetleg ónlány
Balcsiarc

keze eddig a magasban. Tovább!

JarodFree, mekrefel!, TJAti, ZajtiB?

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

19 October 2009 21:26

zandirham - 19 October 2009 09:18 PM

Tzupi
Neo19
itomi
Lemezlovas

keze eddig a magasban. Tovább!

Fenrir, JarodFree, mekrefel!, EDM, TJAti, ZajtiB, Patrik92, balcsiarc?

Talán egy olyan módosítás kellene a listában,h online akar résztvenni, vagy személyesen :)

fenrir

fenrir
Csatlakozva  04-04-2007

19 October 2009 21:47

Szeretnék személyesen ott lenni, ennek az esélye 90%.

Patrik92

Patrik92
Csatlakozva  01-07-2008

19 October 2009 22:43

Tzupi
Neo19
itomi
Lemezlovas
Patrik92

:)

The Last Boy Scout

The Last Boy Scout
Az összes posztok száma:  7062
Csatlakozva  09-07-2005

19 October 2009 23:25

Esetleg onlány :)

balcsiarc

balcsiarc
Az összes posztok száma:  422
Csatlakozva  01-03-2007

20 October 2009 02:51

Balcsiarc remélem fel jut Balcsiról :) Ott a helyem, csapjatok a listához!

Patrik92

Patrik92
Csatlakozva  01-07-2008

20 October 2009 03:44

Tzupi
Neo19
itomi
Lemezlovas
Patrik92
balcsiarc

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

20 October 2009 04:11

Tzupi
Neo19
itomi
Lemezlovas
Fenrir
Patrik92
EDM - esetleg ónlány
Balcsiarc
Zandirham

TJAti

TJAti
Az összes posztok száma:  22
Csatlakozva  28-10-2007

20 October 2009 06:05

Sziasztok!
Megprószálok átruccanni én is! Pontosítsátok le. 
Egyébként a fotózás ismereteket nem kell annyira véresen komolyan venni, amatőr,hobbi szinten.  Egy jó téma megfogása kitűnően sikerülhet egy kompakt géppel, szerencse, véletlen, vagy jó ráérzés… Tény és való hogy vannak helyzetek amikor már csak a tükörreflexesek tudják rögzíteni a látványt megfelelő gyorsasággal ill. minőséggel. Vannak praktikák amik segítik a fotóst, tapasztalatok amit tovább lehet adni. És nem kerül százezrekbe. Persze ha valaki profi pályán szeretne aratni, az már más tészta…  Ez is hasonló mint pl. a kutyázás, az ember kint van, jó levegőn
és ha látja a világot, ami mindíg más, nem lehet unatkozni.

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

20 October 2009 06:57

Szerintem aki most ezen részt szeretne venni, az túl jutott azon, hogy mázlival majd lő egy jó fotót, és majd lesz vmi :)
És ezzel szemben nekem nem célom a profi pálya, nem hiszem, hogy valaha is bárminemű bevételem fog ebből származni :)

Szeretem csinálni, kedves hobbimnak tartom, és szeretnék tudatosan jól fotózni, mikor meglátok egy helyzetet, ami megfog, akkor tudjam, hogy azt hogyan tudom megörökiteni. Vagy valami :D

Aztán mit hoz a jövő? Nem tudni, lehet, hogy igy nagy fotóssá válok, végülis ezzel az esélyt megadom magamnak :)

zoombeee

zoombeee
Az összes posztok száma:  881
Csatlakozva  29-01-2007

20 October 2009 15:04

Én is szeretnék menni. Ha délután lesz, akkor ott szeretnék lenni. (Délelőtt, koradélután -a diszpó szerint- még forgatok, mivel operatőrködöm. De ha időben végzek, akkor megyek.)
Amúgy nagyon jó az ötlet!

Acsi001

Acsi001
Csatlakozva  21-04-2005

20 October 2009 16:37

Tzupi - 20 October 2009 06:57 AM

Szerintem aki most ezen részt szeretne venni, az túl jutott azon, hogy mázlival majd lő egy jó fotót, és majd lesz vmi :)
És ezzel szemben nekem nem célom a profi pálya, nem hiszem, hogy valaha is bárminemű bevételem fog ebből származni :)

Szeretem csinálni, kedves hobbimnak tartom, és szeretnék tudatosan jól fotózni, mikor meglátok egy helyzetet, ami megfog, akkor tudjam, hogy azt hogyan tudom megörökiteni. Vagy valami :D

Aztán mit hoz a jövő? Nem tudni, lehet, hogy igy nagy fotóssá válok, végülis ezzel az esélyt megadom magamnak :)

Szerintem ne latolgass. Menj tuttira!
Akármilyen képet csinálsz majd, magyarországon nem fog jövedelmed származni belőle:-(
Persze lehet megélhetési fotózást is csinálni, ott is tanulhatsz de a többség nem arról álmodik.
A hírnév! Az igen, az lehet a tiéd.
Példa a barátomtól:
http://simakgergo.blogspot.com/2009/10/al-thani-photo-award-2009.html

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

20 October 2009 19:54

Az ember mindig prioritál az életében, hogy éppen melyik hobbija, vagy bármilye fontosabb neki.
Engem az a szerencse ért, hogy az egyik hobbim kezd a szakmámmá, és megélhetési forrásommá válni, igy arra fektetek most több időt/pénzt/bármit :)

Ez a kis fotós kör egy jó lehetőség arra, hogy plussz motivációt és némi tudást szerezzek ehhez a hobbimhoz :)
Hozzáteszem, hogy ez lesz az első alkalom, hogy egy fotózáshoz kapcsolódó körbe elmegyek. Ha úgy vesszük az első lépés :)

marorion

marorion
Az összes posztok száma:  170
Csatlakozva  28-10-2008

20 October 2009 20:45

Azt kell mondanom, hogy jó az elképzelés!
Mindenképp ott leszek!

Szóval +1fő.:)

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

20 October 2009 21:13

zupi
Neo19
itomi
Lemezlovas
Fenrir
Patrik92
EDM - esetleg ónlány
Balcsiarc
Zandirham
TJAti
Zombee
marorion

November 7. de 11 óra Zorbas taverna a találkozó időpontja a csillagok jelen állása szerint.

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

20 October 2009 21:15

zoombeee - 20 October 2009 03:04 PM

Én is szeretnék menni. Ha délután lesz, akkor ott szeretnék lenni. (Délelőtt, koradélután -a diszpó szerint- még forgatok, mivel operatőrködöm. De ha időben végzek, akkor megyek.)

Jól jönne valaki a közvetítéshez aki látott már kamerát. :)

Tzupi

Tzupi
Csatlakozva  24-12-2008

20 October 2009 21:22

11 órát támogatom, én valószinüleg kb 1ig érnék rá.

Acsi001

Acsi001
Csatlakozva  21-04-2005

20 October 2009 22:16

zandirham - 20 October 2009 09:15 PM
zoombeee - 20 October 2009 03:04 PM

Jól jönne valaki a közvetítéshez aki látott már kamerát. :)

Lesz közvetítés? Finder nélkül? Az egyik alapító atya!

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

20 October 2009 22:21

Lesz biza! Finder legutobb nem, akart közvetítésezni. Híjjtam pedig minden féle komoly dolgokra.

xlabor

xlabor
Az összes posztok száma:  89
Csatlakozva  19-06-2006

21 October 2009 01:29

Engem is érdekel 90%, hogy tudok menni.

zandirham

zandirham
Csatlakozva  21-02-2006

21 October 2009 01:45

zupi