EXE File megnyitás MAC OS X 10.5-n

unregistered

unregistered
Az összes posztok száma:  1441
Csatlakozva  01-11-2007

12 January 2009 15:21

electroger - 12 January 2009 06:59 AM

Mint már említettem,a sógorom lemezekkel foglalkozik.Mesélte,hogy vannak vinyliek,amik 8-10 ezer forintért cserélnek gazdát a mai napig is.A régi funky slágerekért eredeti nyomásban ölni tudnának!
Plasticman- Panikatack-jéért lehet hogy én is fizetnék dupla árat!

ohh 8-10 az “mindennapos” vannak olyan elektronikus zenei lemezek amik simán 20-30ért cserélnek gazdát max KÉT SZÁM van ezeken is! Direkt kiemeltem hogy elektronikus mert annak még nincs “muzeális” értéke, mert pl árveréseken milliókért kelnek el Beatles vagy Elvis lemezek…

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

12 January 2009 16:30

nekem itt van a polcon :D

persze vannak 8-10 lemezek de mac-be is vannak olyanok amik iszonyatosan tartották az árukat.
és a sógorod azt mesélte hogy ami régen 2000-3000 forintos deep house, tec-house, tecno,break bármi most 200 forinté megy?
lemezről játszani már nem drágább mint CD-röl, csak nem észerű.

Mert 10szer is leírom sokkal több zene jön már ki digitális formátumba, és pl Tiga-ának is volt olyan zenéje ami csak wav/mp3 volt megvásárolható. Ezért számomra a legelfogadottabb a final szkrecs pl., és nem véletlen hogy minden nagy név ezzel tolja.
Gondolj csak bele aki minden nap más városba utazik nem mindegy hogy 3 koffernyi lemezt kell vinnie vagy egy laptopot meg 4 time kód lemezt. régen iszonyat sok balhé volt abból amikor XY-nak eltűntek a lemezei mert a repülőtéren kicsit más irányba küldték a koffert.

electroger

electroger
Az összes posztok száma:  1620
Csatlakozva  08-12-2007

13 January 2009 00:11

Mint példáúl Gayle Sannak mikor Kecelre jött.Szegény kénytelen volt a rezidens srác lemezeiből szemezgetni.Nekem semmi bajom a final trakesszal,ezt leírtam már jóelőbb.Ebben egyetértek,ha már nem bakelit,akkor inkább final.Kevertem már cd-ről,a legüberfaszább pioneer szetten,de nekem akkor is nagyon kiábrándító volt.
Van egy kiadás évi 78-as Kraftwerk-Man machine albumom.
Mit érhet?Mert elentmondásos véleményket hallottam róla.

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0