iPhone használók

Kristof_

Kristof_
Az összes posztok száma:  460
Csatlakozva  28-12-2005

09 October 2007 11:40

Lecsereltem tegnap a 4gigas iphone-omat egy 8-asra. Viszont a gondom hogy ezen nincs ott a menube az install menupont amivel progikat lehetne feltelepiteni a netrol. Nem tudjatok hogy lehet ezt elocsalni? Leginkabb a temak miatt erdekel,mert mas hasznos nem nagyon van fenn.

roberto

roberto
Az összes posztok száma:  811
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 12:37

yOga FrOg - 09 October 2007 11:12 AM

Roberto neked milyen firware -el fut? Mindent kipróbáltunk isync kézzel beírás és semmi lehet hogy ujra unlock?

1.02 firmware. Address Book-ban írogattam át kézzel, 1-1 számot minden típusból, majd isync. Felhívtak, kipróbáltuk mindent..

Bali

Bali
Az összes posztok száma:  324
Csatlakozva  30-04-2005

09 October 2007 13:13

Tudja esetleg valaki hogyan lehetne frissiteni 1.0.2-re? És légyszi ne irjátok azt hogy google mert néztem de nem igazán világos, hogy most akkor melyik firmwaret kell a restore-nál beolvastatni. Köszi

zerobit

zerobit
Az összes posztok száma:  197
Csatlakozva  23-10-2004

09 October 2007 13:31

roberto - 09 October 2007 01:46 AM
yOga FrOg - 08 October 2007 09:05 PM

A heverom ájfonja pl vod-ás és neki nem irja ki a számokhoz tartozó nevet csak a számot azt is 006 formátumba az összes szám +36 -tal van beirva ha ebben tudtok segíteni azt elöre is köszi

a vodás számokat a +36 előtaggal kell írni a telefonkönyvben,
a t-mobile és pannon-t 06-os előtaggal…
Oszt jónapot…

Nem érzitek úgy, hogy ez egy “picit” gáz?  Sokszor érv a jó használhatóság Apple termékeknél. Ezt lehet kozmetikázni, de azért ez így fostalicska. Gyakorolhatja ezt még az Apple.

ernesto

ernesto
Az összes posztok száma:  59
Csatlakozva  31-03-2006

09 October 2007 14:13

Nekem, ami nagyon nem tetszik az a Task/Todo hiánya. Nem értem hogy ha az ipodba belerakták akkor egy okos telefonban miét nincsen.

továbbá a naptárba nem lehet felvenni, időpontokat csak az előre beállított témában. azaz, personal, vagy work stb stsb nem választható, és még sok kis apróság ami nem igazán tetszik.

10 év palmos múlt után ez egy kicsit azért vissza lépés ....

üdv

Ernie

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 15:08

zerobit - 09 October 2007 01:31 PM

Nem érzitek úgy, hogy ez egy “picit” gáz?  Sokszor érv a jó használhatóság Apple termékeknél. Ezt lehet kozmetikázni, de azért ez így fostalicska. Gyakorolhatja ezt még az Apple.

több mint érdekes ez az iphone.
1. maga a készülék egy technikai csoda:-) - na jó, elfogult vagyok. A filozófia, amit ezzel a telefonnal
meg szeretnének honosítani, az valóban illik az Apple filozófiájához. Minimál design, nagyon egyszerű kezelés, igazi felhasználóbarát felület. És igen, a legfőbb Apple-jellemvonás: ügyelünk a finom részletekre.
2. Az, hogy a technikai megvalósítás, minőség ilyen lett, az oké. Ami fontos, a szoftver. Egyelőre az a helyzet hogy az Apple adagolja a feature-okat, egyelőre elég szűkmarkúan. Elsőre úgy gondolták, hogy örüljünk annak, hogy egy készüléket kell hordani a zsebünkben, ami elsősorban iPod, mellékesen tud alapvető telefon funkciókat. Valószínüleg ebbe köpött bele a devTeam, nem is igazán a feltöréssel, hanem az alkamazások fejlesztésének lehetőségével. (Speciális OSX fut a telefonon, ám simán rátolható egy ARM procira optimalizált BSD + a hozzávaló szoftverek).
Emiatt úgy érzem, hogy az Apple ugyan számolt ezzel, de nem gondolta, hogy ez ekkorát durran: becslések szerint kb 400-500 ezer telefon ment ki, AT&T aktiválás nélkül, azaz unlockolva (Piper JAffray 10%-ot mondott, a DevTeam hozzávetőleges becslései szerint ez a szám az általam fent említett közelében jár). Ha szeretnék tartani az általuk tervezett ütemet, kicsit kapkodni kell. Ebből az következik, hogy az iPhone firmware-k elég gyorsan fogják követni egymást. Ráadásul hó végén megjelenik a Leopard, jelentős marketing erőket kell koncentrálni a bevezetésre (“twice as amazing”, “most advanced operating system”, stb)
Jó stratéga nem forgácsolja szét az erőit, ezért szvsz most a Leopard lesz a fő csapásirány.
3. Ma egy napra visszavettem a SE W850i telefonomat. Két hét iPhone használat után hogyismondjam: olyan ambivalens érzéseim vannak: az SE mint telefon messze felülmúlja az iPhone-t. Ráadásul én vodás vagyok, a vodának nincs EDGE szolgáltatása, ám van 3G és az W850i-n a miniOpera nagyon komoly sebességgel fut. Walkman telefon, egyedül a video lejátszás hiányzik belőle. Kicsi, ám nagyon jó minőségú a kijelzője, Sonyék is tudnak valamit.
De: mégis hiányzik az iPhone. Egyszerűen hozzámnőtt a készülék, az alakja, minőségi kidolgozása, a “hi-tech kütyü” jellege. És a funkciói, bármennyire is keveslem őket.
Vanitatum vanitas: hiányoznak az ámuldozó tekintetek, amikor társaságban előveszem ezt a kütyüt, hiányzik a “hadd nézzem meg, mi ez, mit tud, de szép” reakciók sora.
Uff, R.

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 15:29

Jó bő lére eresztettem az előző hozzászólásomat, de még nincs vége:-) kösz a türelmet.
Hozzá vagyunk szokva az okos telefonokhoz, főleg a Nokia kényeztetette el minket az utóbbi időben.
Mindenképpen konzekvens az Apple, az iPhone esetében is maradéktalanul érvényesül a “Think different”
filozófia: igen, tudjuk, hogy milyen a telefonpiac, tudjuk hogy nagy múltú cégek még szebb, még jobb
még okosabb telefonokat gyártanak, egymás sarkát taposva, de mi mutatunk egy új telefon (inkább kütyü:-)
kategóriát. Mivel nagy cég, megteheti, hogy új csapásirányt mutat, amit majd az epigonok igyekeznek nyakra-főre másolni. Hogy ez mennyire sikeres, mutatja az iPhone őrület, unlockolva, vagy nem, viszik a készüléket,
kedvenc tech-bloggerem (nem mellesleg kiváló programozó-szakíró) Erica Sadun két hete jóformán csak az iPhon-eal foglalkozik (http://www.tuaw.com/) a Nokia meghirdette az új kampányát
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=362519
http://www.nseries.com/index.html?l=campaigns,open#l=campaigns,open
Ez is bejött a csúnya Apple-nak: csúcsra járatott marketing. :-)
Konklúzióként: csak az Apple iPhone kell nekem, a hiányosságaival együtt:-). Fenntartva a morgolódás jogát.
(Nős emberek ismerik ezt az érzést:-))
R.

pantomimes

pantomimes
Az összes posztok száma:  44
Csatlakozva  10-07-2006

09 October 2007 16:18

Én személy szerint ha megengedhetnék magamnak egy ilyen magas árú “kütyüt”, inkább vennék egy Touch-t és lenne mellette egy telefonom. Én nem bírnám elviselni ezt az állandó szenvedést, amit az unlockolás okoz, nem látom értelmét annak, hogy kiadjak százezer forintot valamire, ami nem működik 100 &#xos;an, és csak folyamatos szenvedés az egész. Persze ez csak személyes vélemény…

pentium4

pentium4
Az összes posztok száma:  29
Csatlakozva  04-10-2007

09 October 2007 16:51

Adam &@ - 09 October 2007 04:18 PM

Én személy szerint ha megengedhetnék magamnak egy ilyen magas árú “kütyüt”, inkább vennék egy Touch-t és lenne mellette egy telefonom. Én nem bírnám elviselni ezt az állandó szenvedést, amit az unlockolás okoz, nem látom értelmét annak, hogy kiadjak százezer forintot valamire, ami nem működik 100 &#xos;an, és csak folyamatos szenvedés az egész. Persze ez csak személyes vélemény…

az élet szenvedés, erről még nem halottál?
:D

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 16:56

pentium4 - 09 October 2007 04:51 PM

az élet szenvedés, erről még nem halottál?
:D

sőt: még csak nem is habostorta:-)

vitmarci

vitmarci
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  13-09-2007

09 October 2007 19:02

Adam: milyen “folyamatos szenvedés”-re gondoltál?
Én használom, és nem szenvedek. Ami tény az tény, nem ismétlem az előttem szólókat, de ez eddig a legjobban használható telefonom. - volt már SE Walkman telefonom és N73-asom is.

edizon

edizon
Az összes posztok száma:  149
Csatlakozva  10-09-2005

09 October 2007 19:31

pantomimes

pantomimes
Az összes posztok száma:  44
Csatlakozva  10-07-2006

09 October 2007 19:59

vitmarci - 09 October 2007 07:02 PM

Én használom, és nem szenvedek. Ami tény az tény, nem ismétlem az előttem szólókat, de ez eddig a legjobban használható telefonom. - volt már SE Walkman telefonom és N73-asom is.

Én arra gondoltam pl. hogy az updateket nem lehet telepíteni, vagy csak nagyobb időeltolódásokkal, ahogy olvasgatom azért vannak itt még más problémák is, mnt pl. ez a tel.szám kijelzős mizéria.

És ha csak a telefon funkcióit nézzük akkor is jobb, mint az eddigi telefonjaid? (pl. nincs gyorshívás, sms visszajelzés)

Mert én a leírtakból arra következtettem, hogy ebben annyira nem jeleskedik az iphone, így viszont személy szerint ha lenne rá pénzem inkább vennék Touch-t.

Persze mint mondtam ez csak a személyes véleményem.

zerobit

zerobit
Csatlakozva  23-10-2004

09 October 2007 20:53

vitmarci - 09 October 2007 07:02 PM

akkor te nyilván nem telefonálni vetted, mert arra konkrétan a legrosszabb.
rossz hangminőség, nem ismeri fel a bejövő hívásokat (500 kontakt számát írjam át hogy az “szuperokos” iphone megismerje? anyádat aztatat) no voice dialing (autóban esetleg használni…) és nincs voice recording.
okos júzer interfész? amúgy igen. de sajnos még mindig gyorsabban tudok a K800-asommal kezdeményezni egy hívást.

nekem a Roberto válasza tetszett. objektív és őszinte. az ugyanis sajnálatos dolog, hogy a telefonból alapfunkciók hiányoznak és alapvetően nehezebb vele a motorikus feladatokat megoldani mint egy hagyományos telefonnal, és ezt még így nem láttam leírva, pedig állítólag sokan vettek. ha valamire jók lennének a fórumok, akkor az ilyen infókra.  de ezért nekem vennem kellett egy iphone-t hogy megtudjam. ez nevetséges.

ettől függetlenül nekem is tetszik, de sajnos két telefonnal kell járkálnom. lehet hogy erről lemondok.

megj: a régi nanómat is meg kell tartsam amivel futok (nike+ nem supported az iphone-ban), és 60g-s video ipodomat is. “szerencsére” mostmár 2 telefont és 2 ipodot hurcolhatok magamnál, LOL.

az iphone jelenleg úgy néz ki, mint a szintetizátoroknál a worstationök. mindent tud, de igazából semmit se csinál elég jól (csak valamihez képest).

GsmLine.hu

GsmLine.hu
Az összes posztok száma:  8
Csatlakozva  09-10-2007

09 October 2007 21:14

Kedves nepper. Latod az adas-vetel gombot jobb felul? Na akkor ott hirdess legyszives. -Mod

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 22:27

zerobit - 09 October 2007 08:53 PM

akkor te nyilván nem telefonálni vetted, mert arra konkrétan a legrosszabb.
rossz hangminőség, nem ismeri fel a bejövő hívásokat (500 kontakt számát írjam át hogy az “szuperokos” iphone megismerje? anyádat aztatat) no voice dialing (autóban esetleg használni…) és nincs voice recording.

a panaszlistámról lemaradt, hogy a PowerBook-om felismeri mint iPhone-t,
(System Preferences - Bluetooth) aztán annyi. Semmit nem tudok kezdeni vele,
pedig még a BluePhone-t is ráengedtem. talán a Voice-trough múködik
(aq gép mikrofonját és hangszóróit használva telefonálhatok)
de pl az sms-eket nem hajlandó kezelni.
Hát vazze…
Abban bízok, hogy a Leopard már sokkal udvariasabb lesz a kis unokaöccsel.
Hajrá hackerek, tessenek meghajtani az Apple programozóit:-)
——
nekem konkrétan nincs bajom a hangminőséggel, valószínűleg az 1.02-es update orvosolj a hibát…

deck

deck
Az összes posztok száma:  717
Csatlakozva  05-01-2006

09 October 2007 23:06

atkusz - 09 October 2007 10:22 AM

Ha valakinek hianyzik az sms visszaigazolas, akkor irja ugy az sms-eket, hogy az elso karakter egy minusz jel, aztan szokoz, es utana az uzenet szovege.

és minek kéne történnie? :)

zerobit

zerobit
Csatlakozva  23-10-2004

09 October 2007 23:32

ma este étterembe fogok menni egy haverral bizniszelni.

nem lesz iphone-ozás: vissz a simkártya a k800-ba és a macbook pro-n 3G-vel tolom a safarit: csak hogy haladjunk :)

amúgy a Safari az iphone-on nem túl szórakoztató. a levelezést viszont aránylag hatékonyan csinálja ha leszámítom az istenverte lassúságot.

atkusz

atkusz
Az összes posztok száma:  4107
Csatlakozva  15-05-2004

09 October 2007 23:37

deck - 09 October 2007 11:06 PM

Ha valakinek hianyzik az sms visszaigazolas, akkor irja ugy az sms-eket, hogy az elso karakter egy minusz jel, aztan szokoz, es utana az uzenet szovege.

szerinted? statuszjelentest kapsz.

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

09 October 2007 23:41

zerobit - 09 October 2007 11:32 PM

ma este étterembe fogok menni egy haverral bizniszelni.

nem lesz iphone-ozás: vissz a simkártya a k800-ba és a macbook pro-n 3G-vel tolom a safarit: csak hogy haladjunk :)

amúgy a Safari az iphone-on nem túl szórakoztató. a levelezést viszont aránylag hatékonyan csinálja ha leszámítom az istenverte lassúságot.

nekem meg HDSPA modemem van, bibííí, csakhogy haladjunk:-)
(amúgy ha nem vodás vagy, a T-mobile és a Pannon edge elég jó sebesség,
nem sokkal marad le a 3G-től. A Voda viszont iszonyat, alig éri el a 33,6-os modem sebességét)

coldfish

coldfish
Az összes posztok száma:  492
Csatlakozva  21-04-2007

10 October 2007 00:21

a Mail (mint app) alapból működik iphone-on? vagy esetleg installálható?

kalifa

kalifa
Az összes posztok száma:  42
Csatlakozva  05-10-2007

10 October 2007 00:45

World dokumentumot meg lehet-e nyitni, ha igen hogyan lehet importálni?

iMacTibi

iMacTibi
Az összes posztok száma:  36
Csatlakozva  07-09-2007

10 October 2007 00:47

coldfish - 10 October 2007 12:21 AM

a Mail (mint app) alapból működik iphone-on? vagy esetleg installálható?

Benne van.

iMacTibi

iMacTibi
Csatlakozva  07-09-2007

10 October 2007 00:50

kalifa - 10 October 2007 12:45 AM

Én kaptam mailon csatolt állományként word doc-ot és megnyította. másként nem próbáltam….

roberto

roberto
Csatlakozva  10-11-2004

10 October 2007 01:03

kalifa - 10 October 2007 12:45 AM

na jó, nem kötök beléd:-)
megnyitja, igen, azt a word állományt, amit egyébként az OSX-es TextEdit is…
rtf-el szintén ez a helyzet. Legalábbis a csatolt állományt.
ha nagyon mexorulsz és csak az iphone van nálad, és van wifi,
érdemes megnézni szerintem a Google Docs And Spreadsheets oldalt-szolgáltatást…
http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Docs

Badb0y

Badb0y
Az összes posztok száma:  215
Csatlakozva  11-07-2007

10 October 2007 20:48

Tudja valaki, hogyan lehet magyarosítani az iphone-t ?

zolee

zolee
Az összes posztok száma:  283
Csatlakozva  12-01-2005

10 October 2007 21:36

Mezőkövesden….?

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

10 October 2007 22:13

zolee - 10 October 2007 09:36 PM

Mezőkövesden….?

Ez nekem szólt ?

tms

tms
Az összes posztok száma:  4715
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 00:19

Badb0y - 10 October 2007 10:13 PM
zolee - 10 October 2007 09:36 PM

Mezőkövesden….?

Ez nekem szólt ?

bingó!

Gurti

Gurti
Az összes posztok száma:  1138
Csatlakozva  28-03-2006

11 October 2007 00:31

No Comment:

http://www.youtube.com/watch?v=1xXNoB3t8vM

Bocsánat, ha valkit sértene… :-)

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 01:16

tms - 11 October 2007 12:19 AM

bingó!

De miért? Nem lehet egyszerűbben? Leírni mondjuk, hogy kell?

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 01:23

Badb0y - 11 October 2007 01:16 AM
tms - 11 October 2007 12:19 AM

bingó!

De miért? Nem lehet egyszerűbben? Leírni mondjuk, hogy kell?

idézlek :)
“Ez nekem szólt?”

zsotti

zsotti
Az összes posztok száma:  161
Csatlakozva  08-12-2006

11 October 2007 01:58

Sziasztok!

Az iPhone tökéletesen ugyanolyan mint az iPod. Mindenki fikázhatja, hogy ez nem jó, az nem jó.
Ilyen drága, nem éri meg…felesleges.
Mégis mindenkinek ez kell (persze most csak nem kishazánkról beszélek) és mindenki ezt másolja.
Valamelyik híresebb zeneszerző mondta egyszer, hogy ha már megpróbálják őt hamisítani…nah az már valami.
És csak körül kell néznünk egy kicsit, hogy lássuk…körülbelül minden második mp3 lejátszó próbál úgy kinézni mint egy klasszikus iPod.
az új nokia amit csinálnak..hajszálra ugyanaz mint az iPhone.
nincs mit tenni…valamit jól csinálnak az apple-nél.

zsotti

zsotti
Az összes posztok száma:  161
Csatlakozva  08-12-2006

11 October 2007 02:02

Sziasztok!

Az iPhone tökéletesen ugyanolyan mint az iPod. Mindenki fikázhatja, hogy ez nem jó, az nem jó.
Ilyen drága, nem éri meg…felesleges.
Mégis mindenkinek ez kell (persze most csak nem kishazánkról beszélek) és mindenki ezt másolja.
Valamelyik híresebb zeneszerző mondta egyszer, hogy ha már megpróbálják őt hamisítani…nah az már valami.
És csak körül kell néznünk egy kicsit, hogy lássuk…
körülbelül minden második mp3 lejátszó próbál úgy kinézni mint egy klasszikus iPod.
az új nokia amit csinálnak..hajszálra ugyanaz mint az iPhone.
nincs mit tenni…valamit jól csinálnak az apple-nél.

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 02:13

tms - 11 October 2007 01:23 AM

“Ez nekem szólt?”

Tudod vagy nem :) ?

Kristof_

Kristof_
Az összes posztok száma:  460
Csatlakozva  28-12-2005

11 October 2007 12:28

Apám te aztán IQ Fighter vagy, ha ennyiből nem volt világos…

Leírom most csak Neked, amit a többiek is és én is egyértelműnek gondolt. Meg azért is hogy ne mondhasd, hogy itt senki nem válaszol a kérdéseidre.
Mivel hivatalosan ez a masina még csak Ámérikában van, és ezért a mi fajtánkat akik mernek más országban is iPhone-t használni vasvillával kergetnek, így természetesen nem létezik hozzá magyar nyelv SEMMILYEN formában. Ha netalántán valaha eljut kis hazánkba ez a remek készülék (amit lassan már kétlek), akkor talán lessz benne magyar nyelv, bár erre azért 100%-osan nem mernék megesküdni.

Remélem kielégítő volt a válasz, és ezzel megkíméltelek attól hogy hetekig kutakodj mindenfelé magyar nyelvű iPhone után.

De azért azt még halkan megjegyzem hogy nem olyan bonyolult a menüje, úgyhogy ha csak ez a problémád a készülékkel akkor bátran vedd meg, mert minimális angol tudás kell a használatához.

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 12:53

Kristof_ - 11 October 2007 12:28 PM

Leírom most csak Neked, amit a többiek is és én is egyértelműnek gondolt. Meg azért is hogy ne mondhasd, hogy itt senki nem válaszol a kérdéseidre.
Mivel hivatalosan ez a masina még csak Ámérikában van, és ezért a mi fajtánkat akik mernek más országban is iPhone-t használni vasvillával kergetnek, így természetesen nem létezik hozzá magyar nyelv SEMMILYEN formában. Ha netalántán valaha eljut kis hazánkba ez a remek készülék (amit lassan már kétlek), akkor talán lessz benne magyar nyelv, bár erre azért 100%-osan nem mernék megesküdni.

Remélem kielégítő volt a válasz, és ezzel megkíméltelek attól hogy hetekig kutakodj mindenfelé magyar nyelvű iPhone után.

De azért azt még halkan megjegyzem hogy nem olyan bonyolult a menüje, úgyhogy ha csak ez a problémád a készülékkel akkor bátran vedd meg, mert minimális angol tudás kell a használatához.

köszönöm :)

deck

deck
Az összes posztok száma:  717
Csatlakozva  05-01-2006

11 October 2007 13:14

atkusz - 09 October 2007 11:37 PM

Gondoltam, hogy ez kéne. :)
De nem megy. Szolgáltató függô ez a dolog? (T-csoda)

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 13:25

Kristof_ - 11 October 2007 12:28 PM

Köszönöm két nagyokos barátom a kimerítő választ. Vesztek nekem még egy iphone-t, ha megmutatom, hogy van ?
Nem viccből kérdeztem. Iphone-nal kapcsolatban azért valamilyen szinten képben vagyok. És nem egy embe árulja MAGYAR nyelvvel!!!!!!!

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 13:42

Badb0y - 11 October 2007 01:25 PM

megmutatom, hogy van ?

most őszintén, kit érdekel? ügyes vagy! ezt akartad hallani/olvasni?

Iphone-nal kapcsolatban azért valamilyen szinten képben vagyok.

szerintem 0-án állsz, különben nem kérdeznél ilyen faszságokat.. egyébként simán megoldható,
de mivel nagymenő vagy, felesleges segítenem neked

nem egy embe árulja MAGYAR nyelvvel!!!!!!!

engem ezek soha nem érdekeltek az összes eddigi telefonomon és egyéb kütyümön is angolra állítottam a nyelvet
ha téged ez zavar, a lehetőség adott, vegyél egyet

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 13:48

tms - 11 October 2007 01:42 PM

szerintem 0-án állsz, különben nem kérdeznél ilyen faszságokat.. egyébként simán megoldható,
de mivel nagymenő vagy, felesleges segítenem neked

Tényleg simán megoldható ? Hmm… Érdekes, az előbb még semilyen formában nem létezett. Kis késit. De ahogy nézem a segítőkészség itt elsődleges szempont :D

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 13:51

Badb0y - 11 October 2007 01:48 PM

Tényleg simán megoldható ? Hmm… Érdekes, az előbb még semilyen formában nem létezett.

ezt én sosem állítottam, olvass vissza kérlek

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 13:52

tms - 11 October 2007 01:51 PM

Nem állítottad, csak helyeseltél.

macmac

macmac
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  13-04-2007

11 October 2007 13:57

Hello,
1.más nem tapasztalta, hogy halk (akár teljes hangerőn is) és tompa a hang telefonáláskor más telefonokhoz képest? Zajosabb helyeken nem lehet érteni a hívó felet.
2.eddig hiányoltam, hogy nem lehet beállítani az átirányítást arra az esetre, ha nem vagyok kapcsolható. Most rájöttem, hogy átteszem a simkártyát egy másik telefonba, beállítom ezt a szolgáltatást, majd visszatéve az IPhone-on is működik. Ez hátha valakinek hasznos info.

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 13:58

Badb0y - 11 October 2007 01:52 PM
tms - 11 October 2007 01:51 PM

Nem állítottad, csak helyeseltél.

most komolyan te is 14 éves vagy? arra helyeseltem, hogy neked írták a bejegyzést - ugyanis ezt kérdezted -, azt hittem ez elég egyértelmű volt, nem baj egyébként, mert vidám perceket szerzel nekem :)))

iMacTibi

iMacTibi
Csatlakozva  07-09-2007

11 October 2007 13:59

deck - 11 October 2007 01:14 PM
atkusz - 09 October 2007 11:37 PM

Gondoltam, hogy ez kéne. :)
De nem megy. Szolgáltató függô ez a dolog? (T-csoda)

Én vodás vagyok, és nálam működik az SMS visszaigazolás a “- “-el…

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 14:02

tms - 11 October 2007 01:58 PM

most komolyan te is 14 éves vagy? arra helyeseltem, hogy neked írták a bejegyzést, azt hittem ez elég egyértelmű volt, nem baj egyébként, mert vidám perceket szerzel nekem :)))

Barátom :DD
Milyen érdekes, hogy előtte amikor kérdeztem, egy normális választ nem tudtál adni! Most így hirtelen, “simán meg lehet”
Most már kíváncsi vagyok, tényleg tudod-e hogy kell. Ha annyira penge vagy, akkor leírhatnád sztem. NE nekem! Más is szívesen fogadná szvsz.

Sztem fölösleges szaporítani a hsz-eket a topikban, senki nem kíváncsi erre a vitára.Inkább írd le amit annyira simán meg lehet csinálni.

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 14:06

Badb0y - 11 October 2007 02:02 PM

Most már kíváncsi vagyok, tényleg tudod-e hogy kell. Ha annyira penge vagy, akkor leírhatnád sztem. NE nekem!

nem vagyok penge, az a Wesley Snipes…

rendben, legyen kívánságod szerint: mindenkinek megírom, ha ír egy PM-et, neked nem :)))))))

Badb0y

Badb0y
Csatlakozva  11-07-2007

11 October 2007 14:07

tms - 11 October 2007 02:06 PM

Most már kíváncsi vagyok, tényleg tudod-e hogy kell. Ha annyira penge vagy, akkor leírhatnád sztem. NE nekem!

rendben, legyen kívánságod szerint: mindenkinek megírom, ha ír egy PM-et, neked nem :)))))))

:)
Köszi

tms

tms
Csatlakozva  18-01-2005

11 October 2007 14:13

Badb0y - 11 October 2007 02:07 PM
tms - 11 October 2007 02:06 PM

:)
Köszi

szóval a következő módon lehet ezt megoldani
- sftp-vel belépsz a telefonba
- egészen egyszerűen a telefonban található releváns fájlokban lecseréled magyar fordításra a szövegeket, ennyi, persze célszerű előtte egy backup-ot csinálni!!!!

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0