Ipod Touch

Matus

Matus
Az összes posztok száma:  73
Csatlakozva  12-11-2007

13 November 2007 04:42

aaaaaaa azonnal segitsen valaki konyorgom!!!!!megprobaltam feltorni es valamiert nem mukodik de most nem tudok se zenet se videot lejatszani rajta…..amint ramegyek egybol visszadob az alap allapotba…....aaaaaa

Taboo

Taboo
Az összes posztok száma:  174
Csatlakozva  26-02-2007

13 November 2007 10:10

Hogy probaltad feltorni? Mit csinaltal? Mi a verzio szamod?

SzuMe

SzuMe
Az összes posztok száma:  81
Csatlakozva  19-11-2004

14 November 2007 18:05

1.1.2-es update volt már valakinek?

Taboo

Taboo
Csatlakozva  26-02-2007

14 November 2007 18:46

Nekem nem! Miert van mar? :)

Taboo

SzuMe

SzuMe
Az összes posztok száma:  81
Csatlakozva  19-11-2004

14 November 2007 19:02

Taboo - 14 November 2007 06:46 PM

Nekem nem! Miert van mar? :)

Taboo

Egy órája rádugtam a gépre, és azt írta, hogy frissítem-e.

Taboo

Taboo
Csatlakozva  26-02-2007

14 November 2007 19:05

Az jo! De nekem mind1 mert en feltortem az ennyim es most tele van jo kis progikal azert meg nem fogom leszedni a feltoro progit hogy frisitsem! Most tokeletes szamomra az 1.1.1! :) Vajon Classic-ra is lehet mar uj verzio!?

Taboo

MikiM

MikiM
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  14-11-2007

14 November 2007 21:09

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa vagy 8GB iTouch-nak és szeretném kihasználni ahogy jelentős ismeretek nélkül lehetséges. Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.
1. Ha jól tudom a az iStore nem elérhető magyarországról. Van valami mostanában is működő kerülő út?
2. Hogyan tudok a zenei albumkhoz borítóképeket feltölteni?
3. Hogyan tudnék DVD-filmet felrakni rá? (tudom szégyen, de PC-s vagyok..)

Elnézést a sok kérdésért, de lelkesedem és így mindent akarok egyszerre….

MikiM

Vernom

Vernom
Az összes posztok száma:  128
Csatlakozva  19-01-2007

15 November 2007 00:11

Hello.
iTunes Hack

Vernom

Vernom
Csatlakozva  19-01-2007

15 November 2007 00:12

Lemaradt a fél hsz LoL :D

link:http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/26433/P0/

Vernom

Vernom
Csatlakozva  19-01-2007

15 November 2007 00:14

Az album borítót pedig a summary-ban tudod beálítani.

Paizs

Paizs
Az összes posztok száma:  283
Csatlakozva  10-02-2007

15 November 2007 00:25

Esetleg MSN iPod touchon vagy iPhone-on szerintetek lehetséges, vagy van már?

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Az összes posztok száma:  4967
Csatlakozva  02-03-2004

15 November 2007 02:51

Paizs - 15 November 2007 12:25 AM

azt éppen még nem találtam. nem mintha érdekelne….
viszont rengeteg progi van rá. ebook-ot már, pdf-et már vidáman olvasgatok vele

egyébiránt meg ezt találtam:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071008194045AAdkbZO

cruy1111

cruy1111
Az összes posztok száma:  33
Csatlakozva  01-07-2007

15 November 2007 04:21

feltettem as 1.1.2es update-t. Orurlok neki h vegre lehet a naptarba feliegyzest felvenni. Emiatt nagyon hasznos feltenni sztem. Gyorsasagban nem vettem eszre valtozast.

Northway

Northway
Az összes posztok száma:  215
Csatlakozva  02-01-2007

15 November 2007 21:13

Sziasztok

Eléggé gondolkodom egy Touch-on, de nem igazán tudom, hogy most pontosan mi van rá alapból és mi nincs…

IMAP-on tudok leveleket küldeni és fogadni?
Ebook-ot már olvastam, de ahhoz, hogy tudjam olvasni a PDF-eket még mindig trükközni kell?
Contact-okat és az Adressbook-ot tökéletesen kezeli?
Milyen extra és hasznos progik vannak még rá?

Előre is köszi!

Paizs

Paizs
Csatlakozva  10-02-2007

16 November 2007 16:26

Na akkor kipróbálná nekem valaki azt, hogy felmegy a http://www.meebo.com -ra és megpróbál bejelentkezni msn-en és onnan msn-ezni iPod touch-ról?

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

16 November 2007 17:25

Paizs - 16 November 2007 04:26 PM

Na akkor kipróbálná nekem valaki azt, hogy felmegy a http://www.meebo.com -ra és megpróbál bejelentkezni msn-en és onnan msn-ezni iPod touch-ról?

aim-mel megy azzal próbáltam. msn-em nincs (írítózom tőle), de sztem azzal sem lesz gond

Paizs

Paizs
Csatlakozva  10-02-2007

16 November 2007 17:30

Oké, köszi ez megnyugtató. Amúgy az hogy van, hogyha egy weblapon beletapicskolsz egy ilyen szövegmezőbe, mint pl itt a beszmec-en a fórumban, vagy ott azon az msn-en vagy hasonlón akkor alapból bejön a billentyűzet, vagy azt valahogy külön kell behozni?

Elég érthetetlen lett, remélem azért megértitek, mi felől érdeklődöm.

Ui.: köszi Sala

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

16 November 2007 17:37

Paizs - 16 November 2007 05:30 PM

Oké, köszi ez megnyugtató. Amúgy az hogy van, hogyha egy weblapon beletapicskolsz egy ilyen szövegmezőbe, mint pl itt a beszmec-en a fórumban, vagy ott azon az msn-en vagy hasonlón akkor alapból bejön a billentyűzet, vagy azt valahogy külön kell behozni?

Elég érthetetlen lett, remélem azért megértitek, mi felől érdeklődöm.

Ui.: köszi Sala

ha bepacsizol egy szövegmezőbe, vagy akár a címsorba, akkor bejön a billentyűzet képe (álló és fekvő módban egyaránt)
a billencs megjelítésénél van olyan, hogy “Done”, ami azt jelenti, hogy eltűnteti a billenytűzetet, ezzel tovább nézheted az oldalt és van még olyan, hogy “Go”, ami értelemszerűen az enter-t jelenti. ez nem feltétenül a return gombnak és az enter gombnak megfelelő, csak abban az esetben, ha az egy egysoros mező (nemtom a szakkifejezését)
a beszmek fórum válasz mezőjénél ott figyel a “Return” gomb, viszont ilyenkor nincs “Go”

St.Joe

St.Joe
Az összes posztok száma:  588
Csatlakozva  06-09-2006

17 November 2007 13:52

Kedves iPod Touch tulajok/szakértők!

Azt szeretném kérdezni, hogy mit jelent a Touch-nál a hackelés, kikódolás. Azt értem, hogy miért van erre szükség az iPhone-nál, de azt nem, hogy ennél miért.

Nagylányomnak szeretnék egyet hozatni az USAból Karácsonyra, jönnek barátaink, el tudják hozni. Érdemes onnan? Az éra ott sokkal jobb, de nem tudom, hogy itthon használható lesz-e. Vajon a garancia is érvényesíthető itthon?

Kérem szépen kedvességeteket, tanácsoljatok.

Előre is köszönöm.

St.Joe

Taboo

Taboo
Csatlakozva  26-02-2007

17 November 2007 14:05

Azert, mert ha szeretne az ember tobb programot pl: notesz,jatekot,stb… telepiteni, akkor ahoz fel kell torni hogy ezt megtegye! Csak figyelni kell arra hogy a feltoro program kompatibilis legyen a Te touch-od verzio szamaval! Ha viszont feltorod utana az update nem tesz jott neki ha csak lenem torlod rola a feltoro progit, uninstalalod, de akkor ugranak az addig feltett programok amig nem csinalnak egy ujabb feltorest arra a verziora is! Es igy tovabb! Ennyi, de ha az embernek elegendo amit alapbol tudd akkor felesleges, nincsen ra szukseg! Es nyugottan mehet mindig az update az iTunes-ba! Persze hogy hasznalhato lesz, az ennyim Japanbol van, nincen vele gond es arban is jobban jartam!

Taboo

Taboo

Taboo
Csatlakozva  26-02-2007

17 November 2007 14:25

Feltores utan tudsz olyan programot letolteni amivel siman lehet MSN-ezni! Es kint lesz az icon szepen a menu kepernyon nem kell oldalakra felmenni a bejelentkeeshez!

Taboo

St.Joe

St.Joe
Csatlakozva  06-09-2006

17 November 2007 14:39

Taboo - 17 November 2007 02:05 PM

Azert, mert ha szeretne az ember tobb programot pl: notesz,jatekot,stb… telepiteni, akkor ahoz fel kell torni hogy ezt megtegye! Csak figyelni kell arra hogy a feltoro program kompatibilis legyen a Te touch-od verzio szamaval! Ha viszont feltorod utana az update nem tesz jott neki ha csak lenem torlod rola a feltoro progit, uninstalalod, de akkor ugranak az addig feltett programok amig nem csinalnak egy ujabb feltorest arra a verziora is! Es igy tovabb! Ennyi, de ha az embernek elegendo amit alapbol tudd akkor felesleges, nincsen ra szukseg! Es nyugottan mehet mindig az update az iTunes-ba! Persze hogy hasznalhato lesz, az ennyim Japanbol van, nincen vele gond es arban is jobban jartam!

Taboo

Taboo, nagyon köszönöm a kielégítő válaszodat. Így már világos.

Paizs

Paizs
Csatlakozva  10-02-2007

17 November 2007 16:11

Taboo - 17 November 2007 02:25 PM

Feltores utan tudsz olyan programot letolteni amivel siman lehet MSN-ezni! Es kint lesz az icon szepen a menu kepernyon nem kell oldalakra felmenni a bejelentkeeshez!

Taboo

Ez viszont még jobb hír. Köszönöm. A pénzem megvan rá, de olyan nehéz elkölteni, inkább még várok… csak tudnám mire? :S

Olcsi

Olcsi
Az összes posztok száma:  136
Csatlakozva  18-02-2007

17 November 2007 22:52

Neo19 - 17 September 2007 08:55 PM

Remélem még nincs ilyen topic, de én nem találtam! Szval tervben van 1 Ipod Touch! Az lenne a kérdésem, mivel ugyan az a rendszer fut rajta mint az Iphonon, ezért lehet erre is alkalmazásokat telepíteni? Tud ezzel kapcsolatban bárki vmit?

Csak ha feltöröd, de én nem vállalkoznék erre…....
Én meg arra lennék kíváncsi, hogy miért nem hajlandó felrakni a iTunes-ba már bemásolt konvertált filmet. mp4-es, és az iTunes video mappájában van már! Apply, oszt semmi…......
Vki segítsen már lécci…...

hancu

hancu
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  18-11-2007

18 November 2007 00:06

Sziasztok

Vadi új Touch, összeszinkronizálom iTunes-szal, azt mondja upgradeljem a firmwaret, mondom oké, erre puff, hibaüzenet: Unknown Error. Próbálom visszaállítani, Restore -> Unknown Error. Most itt tartunk, az álláspontok nem közelednek egymáshoz.

Valami ötlet, hogy mit tegyek? Előre is köszi.

H

moczi tomi

moczi tomi
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  03-11-2007

24 November 2007 01:22

Sziasztok. Ha valaki elvállalná az iTouch-om törését,plusz programok felrakását,elmondaná,hogy kell videót felrakni rá,honorálnám…Gyors választ kérek telefonon ha lehet. Üdv

knix15

knix15
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  18-12-2006

26 November 2007 20:19

arról tudtok valamit, hogy a Touch hogy viszonyul a régebbi dockokhoz? azt hallottam a video outot nem szereti, nekem egészen konkrétan Fatman iTube Dockhoz kéne, és nem találtam infót azzal kapcsolatban hogy okés-e. köszi a válaszokat

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

28 November 2007 11:29

skacok, aki szereti a régi point&click;-es kalandjátékokat (mint én is), azoknak itt egy jó hír:
http://www.apple-touch.com/scummvm-emulator-for-classic-graphic-adventures-27308.php#more-308

bencelazar

bencelazar
Az összes posztok száma:  49
Csatlakozva  18-05-2007

28 November 2007 19:18

tegnap lemerült a touch-om miközben hallgattam, be akartam kapcsolni és elkezdett fehéren villogni a kijelzője… bedugtam tölteni, folytatta a villogást aztán megjavult valahogy magától. újraindítottam, semmi baja nem volt, mindezt úgy, hogy közben be volt dugva a macbook-omba. de ha kihúzom és úgy indítom újra, vagy csak simán fel akarom oldani a bill. zárat akkor villog ismét. a villogás közben csíkok jelennek meg vízszintesen és függőlegesen, ez hosszabb-rövidebb idő alatt elmúlik és működik rendesen, mintha mi sem történt volna. csomószor újraindítottam és próbáltam restore-t is itunesban, semmi haszna. ja és nem törtem fel, vagy semmi ilyesmi. szóval fogalmam sincs mi a probléma.  (macbook 2gh leopard, ipod touch 16gb 1.1.2)

bencelazar

bencelazar
Csatlakozva  18-05-2007

28 November 2007 19:24

ja és a másik probléma, hogy nem tölt fali töltőről. a töltő egy pda-hoz való usb-s töltő, amivel a másik ipod-om simán töltődik. próbáltam már másik töltővel és másik dock kábellel is és úgyse. így összességében nem vagyok meg elégedve az ipod touch-ommal, nem ehhez szoktam az apple-től… lehet hogy ezek egyedi problémák, vigyem el szervizbe? mit tanácsoltok?

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

28 November 2007 20:30

lazarbence - 28 November 2007 07:24 PM

ja és a másik probléma, hogy nem tölt fali töltőről. a töltő egy pda-hoz való usb-s töltő, amivel a másik ipod-om simán töltődik. próbáltam már másik töltővel és másik dock kábellel is és úgyse. így összességében nem vagyok meg elégedve az ipod touch-ommal, nem ehhez szoktam az apple-től… lehet hogy ezek egyedi problémák, vigyem el szervizbe? mit tanácsoltok?

az én ipod touch-ommal abszolute semmi gond. 1.1.1 van rajta és semmi értelmét nem látom, miért kellene frissíteni 1.1.2-re. a jailbreak-kel mindazt tudja (és még többet is), mint az 1.1.2-vel
az én fali töltőm szépen tölti az ipodot. igaz, hogy az kifejezetten ipodhoz készített apple gyártmányű falitöltő

egyébiránt meg ha hekkelve van az ipodod, akkor nem értem a reklamációt. ha nincs és így vannak problémáid, akkor irány a szervíz

St.Joe

St.Joe
Csatlakozva  06-09-2006

28 November 2007 20:43

Sala - 28 November 2007 08:30 PM

az én ipod touch-ommal abszolute semmi gond. 1.1.1 van rajta és semmi értelmét nem látom, miért kellene frissíteni 1.1.2-re. a jailbreak-kel mindazt tudja (és még többet is), mint az 1.1.2-vel
az én fali töltőm szépen tölti az ipodot. igaz, hogy az kifejezetten ipodhoz készített apple gyártmányű falitöltő

egyébiránt meg ha hekkelve van az ipodod, akkor nem értem a reklamációt. ha nincs és így vannak problémáid, akkor irány a szervíz

Szia Sala!

Házilag könnyű megcsinálni a Touch-on a hekkelést? Hol található erre leírás, szoftver? Gondolom, hogy a garanciát ezzel azonnal elbukja az ember, ugye?

bencelazar

bencelazar
Csatlakozva  18-05-2007

28 November 2007 21:24

Nem a fali töltős para zavar igazából hanem a csíkos villogós kijelző... Nem itthon vettem, hanem Franciaországban, de ha jól tudom világgarancia van rá szóval akármelyik apple bolt-ba bevihetem?! Melyik szervizt ajánljátok? Most már biztos vmi a kijelzőben romlott el, néha pl nem reagál ha rábökök vmire pedig mutatja, h megnyomtam…

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

28 November 2007 22:57

St.Joe - 28 November 2007 08:43 PM
Sala - 28 November 2007 08:30 PM

Szia Sala!

Házilag könnyű megcsinálni a Touch-on a hekkelést? Hol található erre leírás, szoftver? Gondolom, hogy a garanciát ezzel azonnal elbukja az ember, ugye?

olvass vissza itt a forumon, én is innen szedtem a megoldast

febern

febern
Az összes posztok száma:  22
Csatlakozva  17-10-2007

29 November 2007 20:57

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a touchban wifizéskor amikor honalpokat nézeget az ember, még mindig nem tudja az animációt(flasht) megjeleníteni meg a javascripteket? Eddig csak ez tántorított el, hogy ilyet vegyek, mert így szerintem rengeteg honlapot be sem tud normálisan hozni…...... ha ez azóta változott, vagy van rá valami update vagy progi az nagyon klassz lenne.

Előre is köszi a segítséget

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

30 November 2007 00:03

nem tud…
de ha ez eltántorit, akkor a touch nem neked valo

Neo19

Neo19
Az összes posztok száma:  3222
Csatlakozva  19-08-2006

30 November 2007 02:49

Figy flash nem megy, de a javascript megy szépen, és sztem lassan flash is lesz, vagy azért mert vki megírja, vagy febr-tól kijön a fejlesztői felület, és akkor kétlem, h nem lenne olyan, aki megírja hozzá a megfelelő dolgokat!

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

30 November 2007 02:58

Neo19 - 30 November 2007 02:49 AM

Figy flash nem megy, de a javascript megy szépen, és sztem lassan flash is lesz, vagy azért mert vki megírja, vagy febr-tól kijön a fejlesztői felület, és akkor kétlem, h nem lenne olyan, aki megírja hozzá a megfelelő dolgokat!

azért akárki csak nem fogja megírni a flash-t hozzá. ha az adobe nem csinál, akkor más sem…

Bubu007

Bubu007
Az összes posztok száma:  8653
Csatlakozva  20-05-2005

30 November 2007 02:59

Neo19 - 30 November 2007 02:49 AM

Figy flash nem megy, de a javascript megy szépen,

hmmm, ez nekem új
mit kell telepíteni hozzá?
Csak mert nálam a CIB internetbank nem megy.

Csorfab

Csorfab
Az összes posztok száma:  724
Csatlakozva  01-12-2006

30 November 2007 03:21

Bubu007: javaSCRIPT-ről van szó, nem java-ról, a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz a néven kívül. java-t nem tud az ipod touch.

Bubu007

Bubu007
Az összes posztok száma:  8653
Csatlakozva  20-05-2005

30 November 2007 03:39

Csorfab - 30 November 2007 03:21 AM

Bubu007: javaSCRIPT-ről van szó, nem java-ról, a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz a néven kívül. java-t nem tud az ipod touch.

jaja, sorry összekevertem

febern

febern
Csatlakozva  17-10-2007

02 December 2007 15:48

Sziasztok!

Tegnap végre volt lehetőségem néhány percre kipróbálni a touch-ot persze egyből azt néztem, hogy az általam sokat látogatott oldalakból hányat tud megjeleníteni. Hát mit mondjak, hírkereso.hu-n magába a cikkbe már nem tudok belépni, mondjuk mondta az eladó, hogy a megjelenés óta már 3x frissítették a szoftverét és ő szerinte lehetséges az is hogy a javat is beleteszik, ami ugye nem elhanyagolható. Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy szerintetek erre valóban van esély? Mert persze az olyan oldalak tökéletesen mentek amik nem javasok, meg minden nagyon szuper, még meg is venném, ha valóban a közeljövőben tennének rá ilyen update-t.

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

02 December 2007 22:28

a hirkereso.hu nálam pöpecül müxik touch-csal. itthon egyre inkább touch-csal netezek, ha van rá idöm, mert az ibook csak a munkára emlékeztetne. persze mindenre azért nem jó a touch

febern

febern
Csatlakozva  17-10-2007

03 December 2007 14:45

Wow. Tényleg hibátlanul működött? De be is léptél egy cikkbe? Mert nekem az volt a hiba, hogy betöltöttem hogy hirkeres.hu és ott láttam milyen hírek voltak fent, de mikor már az egyikbe bele akartam menni,hogy elolvassam, akkor már semmit nem csinált. Valóban jó hír lenne számomra, ha tényleg hibátlanul működik.

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

03 December 2007 17:04

febern - 03 December 2007 02:45 PM

Wow. Tényleg hibátlanul működött? De be is léptél egy cikkbe? Mert nekem az volt a hiba, hogy betöltöttem hogy hirkeres.hu és ott láttam milyen hírek voltak fent, de mikor már az egyikbe bele akartam menni,hogy elolvassam, akkor már semmit nem csinált. Valóban jó hír lenne számomra, ha tényleg hibátlanul működik.

természetsen beléptem cikkekbe és természetesen működött, mint ahogy fentebb is írtam. nem minden cikkbe, de 5-6-ot kipróbáltam.

beatz

beatz
Az összes posztok száma:  4
Csatlakozva  03-12-2007

03 December 2007 17:12

szeretnék kérdezni egy dolgot:
nekem nagyon bejön a touch és karácsonyra kapnék is egyet, de ezt attól tettem függővé magamban, hogy működik-e vele mindenféle fülhallgató?
(azert kerdezem, mert iPhone ugyebár csak a saját Apple-füles hajlandó érzékelni)

köszi a választ előre is :P

febern

febern
Csatlakozva  17-10-2007

03 December 2007 20:58

jogos a kérdés, ezt én is szeretném tudni.

Köszönöm a választ hirkreso.hu ügyben örülök neki:-)

St.Joe

St.Joe
Csatlakozva  06-09-2006

03 December 2007 21:10

beatz - 03 December 2007 05:12 PM

nekem nagyon bejön a touch és karácsonyra kapnék is egyet, de ezt attól tettem függővé magamban, hogy működik-e vele mindenféle fülhallgató?
(azert kerdezem, mert iPhone ugyebár csak a saját Apple-füles hajlandó érzékelni)

Szerintem egyezhet a Touch az iPhone-al ebben a tekintetben. Én iPhone-on úgy tudom használni a fülhallgatóimat, hogy megfaragom a kis jackdugó műanyag részét. Ugyanis csak ez a probléma, hogy fizikailag mélyen van a csatlakozó. De így tökéletes. Vagy vesztek hozzá átalakítót, a web teli van vele.
Lásd pl. itt: http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wa/RSLID?mco=A49D7E5D&nplm=MA854LL/A

Henk

Henk
Az összes posztok száma:  19
Csatlakozva  08-09-2006

03 December 2007 21:55

St.Joe - 03 December 2007 09:10 PM

Szerintem egyezhet a Touch az iPhone-al ebben a tekintetben. Én iPhone-on úgy tudom használni a fülhallgatóimat, hogy megfaragom a kis jackdugó műanyag részét. Ugyanis csak ez a probléma, hogy fizikailag mélyen van a csatlakozó. De így tökéletes. Vagy vesztek hozzá átalakítót, a web teli van vele.
Lásd pl. itt: http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wa/RSLID?mco=A49D7E5D&nplm=MA854LL/A

Nem, az iPod Touch fulhallgatocsatlakozoja az iPhone-nal szemben teljesen szabvanyos, barmilyen fulhallgatoval hasznalhato.

St.Joe

St.Joe
Csatlakozva  06-09-2006

03 December 2007 21:57

Henk - 03 December 2007 09:55 PM
St.Joe - 03 December 2007 09:10 PM

Nem, az iPod Touch fulhallgatocsatlakozoja az iPhone-nal szemben teljesen szabvanyos, barmilyen fulhallgatoval hasznalhato.

Jó hír a Touch-osoknak. Ez is megoldva! :-)

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0