Botrányos Szerviz Magyarországon

hunluki

hunluki
Az összes posztok száma:  235
Csatlakozva  25-10-2011

01 December 2013 15:37

Sziasztok,

Sok negatív élmény mellé írnék egy pozitívat is. Tegnap délután 3 fele beestem az iDea-ba (szombaton 4ig vannak nyitva), hogy szeretném kitakaríttatni, újrapasztáztatni a szerkezetet. 3/4-ed óra múlva mehettem a gépemért, meg is kaptam a lebaszást, mert állítólag egy izmos porpárducot vakartak ki a gépemből. Amikor hazajöttem, akkor szembesültem vele, hogy az akksi nem tölt (energiaforrás: tápegység; Az akumlátor nem tölt), és halvány zölden világított a magsafe. Még aznap este írtam nekik, hogy valami nem kóser, ez meg ez van, segítség, mert hétfőn megyek ki külföldre, és fontos lenne nagyon a dolog. Még aznap este 8-kor válaszoltak, elkérték a számomat, és ma kettő körül fel is hívtak. 3-ra bevittem a gépet, szétkapták, megnézték, most pedig már itthonról írok róla, tökéletesen működik. Mindezt úgy, hogy vasárnap nincsenek nyitva, és egy fillért sem kértek a mai akcióért.

Csak ajánlani tudom őket!

Senor

Senor
Az összes posztok száma:  166
Csatlakozva  10-11-2007

01 December 2013 18:36

Nekem az iStyle szervizzel volt pozitív tapasztalatom. Bár az előző hozzászóláshoz hasonló extra szolgáltatás nem volt, viszont korrekt módon rendben megcsinálták. Ja összességében kétszer voltam Apple géppel szervizben. Néhány éve Szegeden az Almáriumnál volt a MacBook-om. Ott is minden rendben volt.

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0