Nagyon szemtelenek az A4 Apple Centerben!

Macc

Macc
Az összes posztok száma:  2704
Csatlakozva  20-12-2003

14 July 2006 19:41

A kis hulye pi… 3 csillagos hotel Europaban a minimum. Azok is olyan lepukkantak, hogy lazan megallta volna a helyet a visszaszolasod!!!

Oldman

Oldman
Az összes posztok száma:  4857
Csatlakozva  29-06-2005

24 July 2006 21:33

Spajder - 14 July 2006 07:30 PM

......
Amúgy végül egy ötcsillagos hotelben szálltunk meg végül :)

.....pedíg elég lett volna a 3*-os is! :-)))) Yól kiszúrtál a kiccsajjal! :-)

∆ toma01

∆ toma01
Az összes posztok száma:  990
Csatlakozva  03-05-2006

25 July 2006 01:03

Én még nem voltam az A4-ben, de az elmondottak alapján lehet, hogy nem is megyek! :)

Hd

Hd
Az összes posztok száma:  2717
Csatlakozva  13-05-2004

25 July 2006 01:04

A4Center - 13 July 2006 04:27 PM

Egyetlen kollégánk emlékszik hasonló esetre, elmondása alapján az alábbi történt:

...Miután a vevő sikertelenül próbálta a 30 inches Cinema mellett álló egérrel felébreszteni a “gépet”, a következő mondat hangzott el:

“Abból a konfigurációból pillanatnyilag hiányzik egy G5, amit az előadóteremben használunk. És mivel az Apple-nek még nem sikerült a Cinema Displaybe számítógépet integrálnia, javaslom egy másik - működő konfiguráció kipróbálását.”

A vevő ezek után távozott.

A megjegyzés valóban értelmezhető “túl lazának”, és nem tükrözi az A4 hozzáállását, ezért a szóban forgó vevőtől munkatársunk nevében ezúton kérünk elnézést. Természetesen nem volt szándékunkban Õt megbántani, és biztosítjuk róla, hogy tanultunk az esetből.

TDaninak valóban semmi köze az ügyhöz…

Na ez viszont nekem nagyon tetszik. Még a végén européer stílusban sikerül rendezni az ilyen kisebb konfliktokat…

Zorro

Zorro
Az összes posztok száma:  3422
Csatlakozva  11-09-2004

25 July 2006 01:30

Handras - 14 July 2006 02:17 AM
Zorro - 13 July 2006 08:22 PM

Hm, velem eddig mindig normálisak voltak és inkább megyek oda mint az XMS-be (köszönhető mindez az ottani tulaj igen bunkó viselkedésének, de ezt hagyjuk..).

En vagyok a tulaj, es en kivancsi lennek miert es hogyan voltam bunko. Nyugodtan ird meg ez mar ugyis ilyen fikzos topic, max tanulunk belole.

Bocs, hogy csak most irok:
Bementünk egy ismerőssel, mert PM G5-öst akart venni tőled…
Kiszolgálás a következő volt: háromszor köszöntünk,  no válasz. majd megkérdeztük hogy meg lehetne-e nézni a G5-öst, amin épp a Beszéljükmac fórumra irtál, válaszod ak övetkező volt: most nem érek rá, fontos dolgom van, ekkor köszönés (o viszonzás) majd kifordultunk az üzletből. Akkor fogadtam meg, hogy hozzád többet be nem megyek. Mindezt megerősitendő mi bajo volt épp, próbáltam veled iChaten beszélni, nem volt váalsz (ott legalább köszönésre méltattál). Ezt egyébként már több embertől hallottam. Végül is az A4-ben (pedig épp megnyitás előtt voltak, az üzlet zárva volt) mégis meg tudtuk nézni a cuccot, és be is lett rendelve. Ott legalább annak ellenére hogy dogluk volt, is segitőkészek voltak.
Nem tudom menynire fikázós topik, de ha valaki ilyen velem, én valahogy menekülök az üzletéből.

Jah, még azt hozzátenném hogy mindez tavaly volt, ezelőtt voltam nálad jópárszor vásároltam is és nem voltál ilyen.

Initram5

Initram5
Az összes posztok száma:  3367
Csatlakozva  18-06-2005

25 July 2006 01:47

Én 3-4 alkalommal voltam - nézelődni - az A4-ben és kellemetlenség nem ért. Bármit meg lehetett tapizni, próbálni, nézni, kérdezni. Legutóbb az egyik eladó olyan kedves volt, hgy már zavarban éreztem magam.

A reklámért járó iPod nano-t várom a címemre.  :)

Kispocok

Kispocok
Az összes posztok száma:  25
Csatlakozva  25-07-2006

25 July 2006 02:31

Sziasztok!

Regota olvasom a forumot, de most eloszor dontottem ugy, hogy hozza is szolok valamihez. Ha mar mindenki megirja a velemenyet a kereskedokrol, iJoerol en is leirnam a sajatomat. Par hete elkezdtem figyelgetni a kereskedok blogjait, mert szerettem volna megismerni a hozzaallasukat a vevokhoz. Az overe is kivancsi voltam, mert sok jot olvastam itt is rola. Hat meglepodtem, annyi szent. Nokent nem szivesen vasarolnek egy olyan kereskedotol, aki par nappal kesobb orszag-vilag ele tarja, hogy milyen ruhat viseltem a vasarlas kozben, illetve mennyire tetszettem neki. Ugy gondolom, hogy eladas kozben a kereskedonek nem ezekre a dolgokra kene figyelnie, illetve szerintem a vevo es az elado kozti kapcsolat amugyis bizalmi kapcsolat.

gazo10

gazo10
Az összes posztok száma:  564
Csatlakozva  27-12-2003

25 July 2006 02:56

WOW sex es orgia ???? :))  Tudtak dobni 1 linket

Darkman

Darkman
Az összes posztok száma:  235
Csatlakozva  04-09-2004

25 July 2006 03:12

Én eddig minden szervízproblémámat az A4centerben intéztem (ugyanis anno amikor alaplapcserére szorult iBookom egy másik helyre vittem ahol beleraktak egy másik kiselejtezett gép alaplapját ami ugyanazzal a hibával ismét tönkrement), kedvesek, segítőkészek voltak és az alkatrész megérkezése után azonnal meg is javították a gépet. iPodot is másfél héten belül cserélték, szóval szavam nem lehet.

Viszont egy történet a boltból:

Miután kész lett az iBook gondoltam megérdemel egy kis törődést vettem egy Tucano tisztítókészletet. Miközben vártam a számlára a hátam mögött egy kis párbeszéd zajlott. Bejött 2 angol csajszi és kérdezték, hogy az apple-nek van-e Pendrive-ja, mert nekik kellene és ők csak ebben a márkában bíznak. Az eladó (szerintem boltvezető is) mondta, hogy az apple kimondottan pendriveot nem gyárt, ellenben van egy típus ami azzal az apró “problémával” rendelkezik, hogy egyben egy remek mp3 lejátszó is. Ismerik? Nem ismerték a csajok és végül egy iPod shuffle-lel távoztak a boltból. Na ezt nevezem kereskedői vénának :)

viktor01

viktor01
Az összes posztok száma:  646
Csatlakozva  27-10-2005

25 July 2006 04:15

Macc - 14 July 2006 07:41 PM

A kis hulye pi… 3 csillagos hotel Europaban a minimum. Azok is olyan lepukkantak, hogy lazan megallta volna a helyet a visszaszolasod!!!

Londonban a négy csillagos se az igazi…

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Az összes posztok száma:  4967
Csatlakozva  02-03-2004

25 July 2006 13:40

Kispocok - 25 July 2006 02:31 AM

Sziasztok!

Regota olvasom a forumot, de most eloszor dontottem ugy, hogy hozza is szolok valamihez. Ha mar mindenki megirja a velemenyet a kereskedokrol, iJoerol en is leirnam a sajatomat. Par hete elkezdtem figyelgetni a kereskedok blogjait, mert szerettem volna megismerni a hozzaallasukat a vevokhoz. Az overe is kivancsi voltam, mert sok jot olvastam itt is rola. Hat meglepodtem, annyi szent. Nokent nem szivesen vasarolnek egy olyan kereskedotol, aki par nappal kesobb orszag-vilag ele tarja, hogy milyen ruhat viseltem a vasarlas kozben, illetve mennyire tetszettem neki. Ugy gondolom, hogy eladas kozben a kereskedonek nem ezekre a dolgokra kene figyelnie, illetve szerintem a vevo es az elado kozti kapcsolat amugyis bizalmi kapcsolat.

az eladás is valóban bizalmi kapcsolat, de nem emléxem, hogy valaha is kötött volna nevet vagy más ismertetőjegyet is a vásárlójához. más kereskedő ezzel szemben megtette még fotóval is illusztrálva és azzal sincs semmi baj, amíg az a vevő nem reklamál.

mackie - 25 July 2006 02:54 AM

Ha csak az lenne azon a blogon, az még hagyján lenne….

azt gondolom, hogy a blogján (mert az a személyes oldala és nem a macbolt, meg a macmagazin) mindenki azt ír, amit akar. a éleményét a dolgokról, a benyomásait.
egy blogot, lettlégyen az ijoe-é, tornado-é, tomcat-é vagy akárki másé nem kell elolvasni. ha nem tetszik, ott az alma+w, aztán szevasz, vagy jobb esetben lehet kommentelni.

az, hogy ijoe a vásárlókról vagy másokról elmondja a véleményét, megteheti. mindenki ezt teszi a blogjában, nézzél csak körül. megy a faszozás, droidozás, bunkózás, kedveskedés (ez a ritkább) mindenhol.

Macc

Macc
Az összes posztok száma:  2704
Csatlakozva  20-12-2003

25 July 2006 13:52

Sziasztok!

Kispocok, igazan szomoru, hogy ilyesmi alapjan itelsz meg egy kereskedot…

.lov.

.lov.
Az összes posztok száma:  538
Csatlakozva  05-06-2006

25 July 2006 15:54

Sala-nak teljesen igaza van szvsz, a blogon mindenki azt ír amit akar, ez a magánügye.

Oldman

Oldman
Csatlakozva  29-06-2005

25 July 2006 16:25

Toma01 - 25 July 2006 01:03 AM

Én még nem voltam az A4-ben, de az elmondottak alapján lehet, hogy nem is megyek! :)

Egy ember esetleges hibája miatt ne büntess egy egész üzletet (pláne magadat - az A4-be már csak a hangulata miatt is érdemes benézni.) Én már soXor voltam, és nem tapasztaltam ilyesmit!

A többieknek: Igazából mostanában az emberek viselkedését nagyban befolyásolja az időjárás! Frontok, hőhullámok, meg ilyesmi. Sajnos magamon is észreveszem a hatását, alapvetően udvarias, türelmes, figyelmes vagyok, de mostanában egy kicsit agresszív lettem. :-( (persze azért nem vágom orrba a “hülye vevőt” pedíg némelyiknél lenne hozzá kedvem! :-)))

spajder

spajder
Az összes posztok száma:  2667
Csatlakozva  07-01-2005

25 July 2006 16:51

Sziasztok!

Saját véleményem szerint a blogján mindenki (mégha kereskedő is az illető), azt ír amit akar. Mivel egy-két embert leszámítva soha nem szerepelnek a szereplők névvel (gondolom akik mégis, azoknak tudtával történik a dolog), így nem értem mért kelt benned megütközést a dolog, főleg mivel iJoe oldalának ez csak egy töredékét teszi ki, gondolva a szép fotókkal illusztált kalandozásokra, a lényegében “Ismerd meg szép hazádat” beszámolókra gondolva.
Furcsa, hogy az emberekben az kelt megütközést, ha valaki leírja lányokkal kapcsolatos érzéseit, amelyekben főként a “kedves”, “kellemes” jelzőket használja, miközben pl a CKM-ben, FHM-ben folyamatosan a ” büntettek-e már ketten, volt-e már lánnyal, melyik a kedvenc pózod, repülőgépen megvolt-e már” típusú kérdéseket szegezik a riportalanyoknak jóval nagyobb nyilvánosság előtt.
Max. kispocok iJoe elvesztett egy leendő vásárlót személyedben, ez az ő problémája, de lehet, hogy később a tied is lesz.

mackie

mackie
Az összes posztok száma:  854
Csatlakozva  18-04-2004

25 July 2006 16:55

Sala - 25 July 2006 01:40 PM

azt gondolom, hogy a blogján (mert az a személyes oldala és nem a macbolt, meg a macmagazin) mindenki azt ír, amit akar. a éleményét a dolgokról, a benyomásait.
egy blogot, lettlégyen az ijoe-é, tornado-é, tomcat-é vagy akárki másé nem kell elolvasni. ha nem tetszik, ott az alma+w, aztán szevasz, vagy jobb esetben lehet kommentelni.

az, hogy ijoe a vásárlókról vagy másokról elmondja a véleményét, megteheti. mindenki ezt teszi a blogjában, nézzél csak körül. megy a faszozás, droidozás, bunkózás, kedveskedés (ez a ritkább) mindenhol.

Igen, de miután leköcsögözi a kedves vásárlót nem szívesen tárgyalnék vele. Hülye emberek vannak, de ez egy groteszk dolog és annak is megvannak a határai hogy egy blogra mit posztol az ember.

spajder

spajder
Csatlakozva  07-01-2005

25 July 2006 17:04

Azért volt már rá példa, hogy egy másik kereskedő oldalán a vásárlók “aranyköpései” kerültek ki. Akkor őt is négyeljük fel?

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

25 July 2006 17:05

mackie - 25 July 2006 04:55 PM
Sala - 25 July 2006 01:40 PM

Igen, de miután leköcsögözi a kedves vásárlót nem szívesen tárgyalnék vele. Hülye emberek vannak, de ez egy groteszk dolog és annak is megvannak a határai hogy egy blogra mit posztol az ember.

nincsenek meg a határai, a sajátja. te is azt írsz a macintalk-ra (lopott név), amit akarsz, senki le sem szarja. ha leköcsögöz valakit a bolt oldalán, az nem szép dolog. de ha a saját blogján teszi, lelke rajta, megteheti, legfeljebb az a “kedves” név nélküli “vásárló” nem megy oda többet blogot olvasni (vásárolni eddig sem ment…)
neked sem kell tárgyalnod vele, szerintem ő sincs rászorulva

(félreértés ne essék: nem akarom védeni ijoe-t, illetve a blogját, mert nincs rá szüksége, nincs miért megvédeni. de szánalmasnak találom, ha valakinek a kereskedői tevékenységét a boltjától független blogjában írt véleménye alapján ítélnek meg)

∆ toma01

∆ toma01
Csatlakozva  03-05-2006

26 July 2006 00:37

MadCat - 25 July 2006 04:25 PM
Toma01 - 25 July 2006 01:03 AM

Egy ember esetleges hibája miatt ne büntess egy egész üzletet (pláne magadat - az A4-be már csak a hangulata miatt is érdemes benézni.) Én már soXor voltam, és nem tapasztaltam ilyesmit!

A többieknek: Igazából mostanában az emberek viselkedését nagyban befolyásolja az időjárás! Frontok, hőhullámok, meg ilyesmi. Sajnos magamon is észreveszem a hatását, alapvetően udvarias, türelmes, figyelmes vagyok, de mostanában egy kicsit agresszív lettem. :-( (persze azért nem vágom orrba a “hülye vevőt” pedíg némelyiknél lenne hozzá kedvem! :-)))

OK. Mivel pécsi vagyok és nem sűrűn járok Pestre, ezért valószínüleg nem fogok holnap beugrani, de amint Pesten vagyok megpróbálok bemenni, már csak kiváncsiságból is! :)

mackie

mackie
Az összes posztok száma:  854
Csatlakozva  18-04-2004

26 July 2006 00:45

Sala - 25 July 2006 05:05 PM

te is azt írsz a macintalk-ra (lopott név), amit akarsz

Lopott név ide vagy oda - írd be Google-be, A9-be, vagy Yahoo-ba, hogy Macintalk - a macintalk.com jön fel először, nem a http://www.apple.com/macosx/features/speech/

törölt felhasználó

törölt felhasználó
Csatlakozva  02-03-2004

26 July 2006 00:51

mackie - 26 July 2006 12:45 AM
Sala - 25 July 2006 05:05 PM

te is azt írsz a macintalk-ra (lopott név), amit akarsz

Lopott név ide vagy oda - írd be Google-be, A9-be, vagy Yahoo-ba, hogy Macintalk - a macintalk.com jön fel először, nem a http://www.apple.com/macosx/features/speech/

nincs is vele gond, még akár büszke is lehetsz rá. csak ne ítélj el senkit azért, mert a saját véleményét elmondja a saját oldalán (vélemény-nyílvánítás szabadsága). főleg akkor ne ítélj, ha neked is vannak “morálisan ingoványos” dolgaid

esõjáró

esõjáró
Az összes posztok száma:  6748
Csatlakozva  24-07-2005

26 July 2006 00:54

(megsértődik) Na, mostmár ezek után Egerbe sem megyek. Mert azt megírta iJoe, hogy hazavittük egyszer, de azt nem, hogy milyen gyönyörű és okos vagyok. Örihari!!!!

:-DDDDDDD

iJoe

iJoe
Az összes posztok száma:  3641
Csatlakozva  15-02-2004

26 July 2006 01:53

“Mert azt megírta iJoe, hogy hazavittük egyszer, de azt nem, hogy milyen gyönyörű és okos vagyok.”

Úgy gondoltam, hogy ez magától értetődő. :-)

szakimac

szakimac
Az összes posztok száma:  1626
Csatlakozva  10-09-2005

26 July 2006 02:28

iJoe - 26 July 2006 01:53 AM

“Mert azt megírta iJoe, hogy hazavittük egyszer, de azt nem, hogy milyen gyönyörű és okos vagyok.”

Úgy gondoltam, hogy ez magától értetődő. :-)

Joe!
Rólam 1 szót se! OMERTA, tudod!! La Cosa Nostra…. :-D

Oldman

Oldman
Csatlakozva  29-06-2005

26 July 2006 13:27

Spajder - 13 July 2006 11:15 PM

...................egy egyszerű fehér halásznadrágot és kínai standpapucsot viselő huszonéves fiatalember közel 15 millió forintot hagyot ott a barátnője ruháira.

Nekem meg van egy pólóm, az van ráirva Qrv@ nagy betükkel: BALEK
Csak tudnám mi kerult benne 34.700.- forintba! :-)))

szakimac

szakimac
Az összes posztok száma:  1626
Csatlakozva  10-09-2005

26 July 2006 13:38

MadCat - 26 July 2006 01:27 PM

Nekem meg van egy pólóm, az van ráirva Qrv@ nagy betükkel: BALEK
Csak tudnám mi kerult benne 34.700.- forintba! :-)))

Az, hogy csak egy darab létezik belőle! :-DD

kemeng

kemeng
Az összes posztok száma:  9051
Csatlakozva  25-06-2004

26 July 2006 14:30

Szerintem egy kereskedonek egyszeruen ki kell szolgalnia, ha torzsvasarlo vagyok akkor termeszetesen lehet szemelyesebb is a kapcsolat…

kemeng

kemeng
Az összes posztok száma:  9051
Csatlakozva  25-06-2004

26 July 2006 14:38

Macc - 25 July 2006 01:52 PM

Sziasztok!

Kispocok, igazan szomoru, hogy ilyesmi alapjan itelsz meg egy kereskedot…

Vannak olyanok akiket kifejezetten zavar az ha megbamuljak…egy vevo-kereskedo kapcsolat sztem nem errol kellene szolnia…vagy van diszkretebb modja is…

giotto

giotto
Csatlakozva  26-07-2006

28 July 2006 13:41

Nekem is volt egy negativ elmenyem tegnap az a4-ben.

Bevittem egy minit meg korabban a heten, hogy nincs egy hetes se, de mar maga ala piszkitott…

Atvettek, felirat emailcimem, telefonom, stb.
Mondtak, hogy majd telefonon ertesitenek, legkesobb pentekre meglesz.
Teljesen elegedetten tavoztam is. Picit ugy ereztem mintha kulfodon lennek.

Tegnap arra jartam, gondoltam bemegyek megkerdezem mivan, mivel meg egyaltal nem
reagaltak semmit. Mikor rakerdeztem, kozoltek, hogy “epp ebben a percben akartak felhivni”, hogy mivel nem vittem kabeleket hozza nem tudjak bekapcsolni es vigyem be.

Egyebkent a gep nem az enyem en csak leadtam, de azt hittem, hogy magyarorszag egyetlen mac mini szervize felszerelt annyira, hogy legyen tapkabeluk hozza.
Persze amikor atvettek akkor ezt a hibat nem vettek eszre, nem esett le nekik egybol
hogy, nekik nincs olyan kabeluk amivel betudnak kapcsolni. Jo ez meg rendben is van, hogy az az ember aki egesz nap mac-eket szerel, ha ranez egy gepre akkor nem tudja megmondani, hogy a muhelyeben milyen ezkozok allnak a rendelkezesere a javitasahoz…

De az, hogy tobb napba kerult erre rajonniuk es meg utana sem birtak szolni se telefonon se emailben az felhaborito!!!! Meg szerencse, hogy bementem…

Az egeszben az a kellemetlen, hogy ez egy videki gep - a tulaj mondta, hogy ha kellenek a kabelek,  o feltetelezte atvetelkor akarcsak en, hogy szolnak akkor futarral felkuldeti masnap - es most plusz egy hettel kesobb kapja meg, mivel en csak akkor megyek videkre megint.

Elegge kiadakdtam, egyszeruen nem tudom hova tenni a dolgot…

giotto

giotto
Csatlakozva  26-07-2006

28 July 2006 13:52

Samu - 14 July 2006 11:54 AM

pedig aki rettenetesen gazdag, azon sosem látod. Csak azt hogy ápolt és ki van simulva az arca.
Aki meg csak pénzesnek tűnik, azok általában csak annak szeretnének látszani.

Hat nem tudom, azert ha vkit latnal az utcan armaniban, tobb millas Tag-heuer karoraval a csuklojan, mellete a felesege szoldian kihivo Chanel cuccban a vallan Louis Vuitton taska, arcukon Dior napszemcsi, majd beulnek egy Aston Martin Vanquish 2-be, azokrol azert nem azt gondolnad, hogy penzesnek szeretnenk latszani, hanem egy teljesen mas osztalyba tartoznak ahol ez az atlag.

Egyebkent a kisimult arccal es az apoltsaggal egyetertek :)

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13498
Csatlakozva  27-02-2004

28 July 2006 15:02

Úgy gondoltam, erre én szólok be először, de inkább megvárom a többieket…

solareclipse

solareclipse
Az összes posztok száma:  8646
Csatlakozva  08-06-2005

28 July 2006 17:18

giotto - 28 July 2006 01:52 PM

pedig aki rettenetesen gazdag, azon sosem látod. Csak azt hogy ápolt és ki van simulva az arca.

Hat nem tudom, azert ha vkit latnal az utcan armaniban, tobb millas Tag-heuer karoraval a csuklojan, mellete a felesege szoldian kihivo Chanel cuccban a vallan Louis Vuitton taska, arcukon Dior napszemcsi, majd beulnek egy Aston Martin Vanquish 2-be, azokrol azert nem azt gondolnad, hogy penzesnek szeretnenk latszani, hanem egy teljesen mas osztalyba tartoznak ahol ez az atlag.

sétáljatok el miláno belvárosába ott minenki ilyen mü cucokba mászkál nem mondom van egy kettő amelyik tényleg jol néz ki de a 90% tisztára olyan mintha turkálobol lenne.
lehet kövezni de ezeknél a márkáknál csak a köd nagy ami körbe veszi amugy nem sok extra…

aston martin az másik kategoria ott legalább kapsz valamit a pénzedért :D

voltam Louis Vuitton márka üzletbe milnáno legnivosabb bevásárlo utcáján hát mit mondjak amelyik nő jobban örül egy ilyen táskának mint egy 3 hetes karibi nyralásnak annak egéségére… :D

giotto

giotto
Csatlakozva  26-07-2006

28 July 2006 17:49

SolarEclipse - 28 July 2006 05:18 PM

sétáljatok el miláno belvárosába ott minenki ilyen mü cucokba mászkál nem mondom van egy kettő amelyik tényleg jol néz ki de a 90% tisztára olyan mintha turkálobol lenne.
lehet kövezni de ezeknél a márkáknál csak a köd nagy ami körbe veszi amugy nem sok extra…

Szerintem is a marka neve sokat dob az arcedulakon…
Bar meg sosem volt rajtam luxus ruha, hogy legyen osszehasonlitasi alapom…

naja :D

voltam Louis Vuitton márka üzletbe milnáno legnivosabb bevásárlo utcáján hát mit mondjak amelyik nő jobban örül egy ilyen táskának mint egy 3 hetes karibi nyralásnak annak egéségére… :D

Hat ezt az LV-s oruletet en sem ertem teljesen….
Epp a heten nezeggetem az oldalukat es dobbentem lattam, hogy arulnak kulcstartot kb. 100 angol fontert… :O

giotto

giotto
Csatlakozva  26-07-2006

28 July 2006 17:51

Titi - 28 July 2006 03:02 PM

Úgy gondoltam, erre én szólok be először, de inkább megvárom a többieket…

mivan, egyedul nem mersz beszolni???

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

28 July 2006 17:53

én táskát látam 2000 euroért de bazz a olyan ronda volt hogy taknyos zebkendőt nem raktam volna bele :D
persze csak lehet én nem érteka dívathoz :D

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13498
Csatlakozva  27-02-2004

28 July 2006 18:04

mivan, egyedul nem mersz beszolni???

Nem, megvárom, míg jön valaki…

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

28 July 2006 18:44

t@m - 14 July 2006 12:29 AM

Külföldön nekem is jók a tapasztalataim az eladókkal(amikor még dojcsba dolgoztam)

azért az hozá tartozik hogy külfölfön pl dojcsba aránylag normális füteése van egy eladónak miböl tiszteségesen meg tud élni itthon meg minimál bér meg 10 ora meló...

Ardeth bej

Ardeth bej
Az összes posztok száma:  109
Csatlakozva  09-08-2005

28 July 2006 19:15

Miről beszélünk itt akkor, amikor a Váci sztrÍten látod a brókert, aki feszít az Armani öltönyében és vadul villogtatja az öltöny ujján a cimkét…. Azt a cimkét, aminek az a funkciója, hogy a fogasról ki lehessen választan a leltárnál vagy az eladónak..

Az a vicc az egészben, hogy lehet hogy felveti a pénz -ki tudja mi okból- de ettől függetlenül lehet még olyan egyszerű, mint a kapanyél…

Viszont ismerek olyan filmes embert, aki hétköznap nyugodtan elmehetne egy egyszerű magyar hatvanas pasinak. Csak a szivarja gondolkoztatna el egy kicsit. És hogy mennyi pénze van?...

iJoe

iJoe
Az összes posztok száma:  3641
Csatlakozva  15-02-2004

28 July 2006 23:53

[OFF]

“Vannak olyanok akiket kifejezetten zavar az ha megbamuljak…egy vevo-kereskedo kapcsolat sztem nem errol kellene szolnia…vagy van diszkretebb modja is?”

Szerintem nem kell megbámulni valakit ahhoz, hogy észrevedd, hogy szép. De ez csak egy szubjektív teljesen off vélemény, kedves kemeng. [Egyébként kispocok is a blogról értesült, mivel semmi megbámulás nem történt. Szóval olvasd át még egyszer a dolgot szerintem, mert így nem olyan bölcs a hozzászólás, mint inkább irreleváns. Bocs.]

[ON]

atkusz

atkusz
Az összes posztok száma:  4107
Csatlakozva  15-05-2004

29 July 2006 00:13

Eso! Olvastad iJoe helyreigazitasat? “A tények kedvéért: esőjáró gyönyörű és nagyon okos is. :-)”

Baaanana

Baaanana
Az összes posztok száma:  462
Csatlakozva  29-11-2005

29 July 2006 01:11

Szerintem egy “kicsit” túl van tárgyalva ez az egész dolog.  Csávó rá akart hangolódni, hülye vevő besértődött, és mire hazaért, még mindig nem tudta kiheverni azt, hogy a “pultos” el akart neki adni. Ennyi.

spajder

spajder
Csatlakozva  07-01-2005

29 July 2006 02:04

giotto - 28 July 2006 01:52 PM

Solar

Ha Milánóban a fentnevezett üzletekben jártál, akkor gondolom a Via Sant’ Andrea illetve a via Montenapoleone környékén járkáltál. Gyanítom, hogy jártál az Armani üzletben, így gondolom, ha megnézted a bolt kinézetét (ugyanezt elmondhatom a Gucci, Versace üzletekre is), akkor megbecsülheteted mekkora pénzt öltek bele. Valahol ezt a befektett pénzt is viszont kell látni és mivel emberünk főként ruhát árul, így kénytelen azokon behozni.

Ha valaki horror összeget áldoz ruhákra, táskákra és egyéb más számára értéktelennek tűnő dologra, én ezt nem tekintem elítélendőnek, szerencse, hogy vannak üzletek, amelyek ezen iényeket is kiszolgálják. Sokkal szánalmasabb, ha valaki egy kínai Breitling hamisítványban feszít és eljátsza, hogy a 10 e Ft-os (amúgy meglepő módon meglehetősen jó minőségű órája) valódi.

Baaanana

Baaanana
Csatlakozva  29-11-2005

29 July 2006 03:37

Látszólag nem ide vág, de:
Az igazán gazdag embereknek általában magas kőkerítésük van. Miért? Azért, mert nem akarják, hogy mások lássák, hogy ők hogy élnek. Lexus -szal, Mercedes -el járnak, de nem Rolls-Royce -al. Nem járnak feltűnő, és drága ruhákban, mert nekik nem fontos a ‘kinézet’. Általában azok költenek magukra (és ruháikra, autóikra, házaikra, stb…) sokat, akik nem azok akik, de szeretnének annak látszódni (és sajnos sikerül is, mert “Lexus=gazdag Rolls-Royce=baromi gazdag”. Pedig ez nem feltétlenül így van. Persze akinek Rolls-Royce -a van az nyilván nem minimálbéres csóró, de ez még nem jelent semmit.
Na

spajder

spajder
Csatlakozva  07-01-2005

29 July 2006 10:39

Álljunk már meg egy szóra!
Ezt az: ” igazán gazdak emberek” dumát hol tanították az óvodában?
Ezek olyan közhelyes megállapítások, mint a szőke nős viccek. Ismerek, olyan 35 éves srácot, aki félévente cserélgeti az autóit, mert mindig kijön az új, ami mindig pár lóerővel rősebb, mint a régi. Amúgy rendes gyerek, de megvannak a maga hülyeségei, mint mindannyiunknak. A srác tökéletesen megfelel az általatok, mint kitűnő szociológia, pszichológia, stb jártasok által felvázolt megjátszós kategóriának, de biztos csak játsza az eszét azzal a pár milliárd forintos vagyonnal, amit röpke 10 év alatt grundolt össze.

ui.: últkor Németországban, egy üzleti útja során meghibásodott az X5-se, bement egy BMW szalonba és vett egy újat, hogy legyn mivel hazajönni. De bitos csak 0 forintos indulóval 6 havi törlesztővl vette, mert csak gazdaknak akar látszani :)

Baaanana

Baaanana
Csatlakozva  29-11-2005

29 July 2006 18:47

Akkor talán olvasd el mégegyszer amit írtam.
Mondjuk én inkább arra gondolok amikor a suhancok orrba-szájba vagánykodnak a BMW-jükkel, a “másik oldalon” meg vajaskenyeret esznek.
Szerinted Bill Gates hány Rolls-Royce-t vehetne? Vagy egy csomó híresség… Nyilván van egy életszínvonaluk, de nekik aztán tök mindegy, hogy mások szerint ők kik. A hozzáálás a lényeg: ha szerinte a BMW egy jó autó, és szeretne egyet, akkor elmegy, és megveszi. És közlekedni fog vele, nem vagánykodni. Az ismerősöd például valószínüleg pont ilyen.
Jönnek a haverjaim a hiper-szuper PDA-jukkal, meg telcsijükkel, ami már a f@szom tudja milyen sebességgel komunikál, meg tízezer megapixeles kamerája van, és ez mind szép, és jó, csak semmi értelme sincs. Mert telefonálásra a telefon, fényképezésre a fényképezőgép a legjobb.
Igazán gazdag ember szerintem az, aki annak él, aminek akar. (Persze csak módjával :))

∆ toma01

∆ toma01
Csatlakozva  03-05-2006

29 July 2006 19:02

Baaanana - 29 July 2006 06:47 PM

Akkor talán olvasd el mégegyszer amit írtam.
Mondjuk én inkább arra gondolok amikor a suhancok orrba-szájba vagánykodnak a BMW-jükkel, a “másik oldalon” meg vajaskenyeret esznek.
Szerinted Bill Gates hány Rolls-Royce-t vehetne? Vagy egy csomó híresség… Nyilván van egy életszínvonaluk, de nekik aztán tök mindegy, hogy mások szerint ők kik. A hozzáálás a lényeg: ha szerinte a BMW egy jó autó, és szeretne egyet, akkor elmegy, és megveszi. És közlekedni fog vele, nem vagánykodni. Az ismerősöd például valószínüleg pont ilyen.
Jönnek a haverjaim a hiper-szuper PDA-jukkal, meg telcsijükkel, ami már a f@szom tudja milyen sebességgel komunikál, meg tízezer megapixeles kamerája van, és ez mind szép, és jó, csak semmi értelme sincs. Mert telefonálásra a telefon, fényképezésre a fényképezőgép a legjobb.
Igazán gazdag ember szerintem az, aki annak él, aminek akar. (Persze csak módjával :))

Egyet értek! :)

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

29 July 2006 19:14

van kivétel kategoria
ismerek olyat aki nem gazdag de még is annak él aminek akar :D
olyan igazi életmüvész tipus :D

∆ toma01

∆ toma01
Csatlakozva  03-05-2006

29 July 2006 19:19

SolarEclipse - 29 July 2006 07:14 PM

van kivétel kategoria

Alkoholista, szerencsejátékosok egy fajtája.

solareclipse

solareclipse
Csatlakozva  08-06-2005

29 July 2006 19:49

Toma01 - 29 July 2006 07:19 PM
SolarEclipse - 29 July 2006 07:14 PM

van kivétel kategoria

Alkoholista, szerencsejátékosok egy fajtája.

egyikse :)

nemnem csak snowboardozik :)

fanka

fanka
Az összes posztok száma:  158
Csatlakozva  04-03-2006

30 July 2006 00:24

én a közelmúltban érdeklődtem az A4-ben a macbook prómhoz táska ügyében de gondolom mivel nem nálluk vásároltam verbálisan le lettem hányva kb olyan szinten mint, hogy nincs a cinema display-be g5 integrálva.. mindig annyira türelmes vagyok és egy kifejezetten jó kuncsaftnak tartom magam és nagyon komoly milliókat vásároltam már el.. miért nem látják ezt a szememben.

Magyarország 2006

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0