Nagyon szemtelenek az A4 Apple Centerben!

BRinyo

BRinyo
Az összes posztok száma:  2620
Csatlakozva  14-02-2005

28 February 2008 18:42

Handras - 28 February 2008 05:33 PM

Ja igen! A vevo persze eldontheti, hogy mit csinal, azon kivul, hogy megkeresi a vezetot.

1. pofan vagja az eladot
2. elkuldi az annyaba az eladot
3. nem teszi be a labat tobbet a boltba
4. megirja az interneten.

Egy valamit nem szabad elfelejteni: mindenhol emberek dolgoznak, az emberek pedig nem tokeletesek.

3.-4. opció szimpatikus. Egyébként én eddig főleg a közigazgatásban találkoztam bunkó kiszolgálószemélyzettel. Nekik ugye nem érdekük, hogy mi elégedettek legyünk, hisz mi vagyunk értük. Pedig ha nem fizetek adót, ő nem kap pénzt… :)

taklert

taklert
Az összes posztok száma:  834
Csatlakozva  15-10-2005

28 February 2008 21:55

Nekem is eladó az eredeti szakmám, és én sem szóltam be még így vevőnek soha, pedig aztán a vevők közt is volt egy-két táj jellegű emberke…(bunkó paraszt)
sőt, volt akit annak ellenére mosolyogva szolgáltam ki, és láss csodát, legközelebb még több lóvét hagyott ott, és még valami humorféle is kialakult…
Egyszer egy cipőboltban játszottam meg az alábbi esetet:

Bementem, mert tetszett egy cipőmárka adott modellje(tudjátok amelyik markolókat, meg dömpereket is gyárt…) Megkérdeztem a Zeladójányt, hogy ugggyanmár? van-e a méretemben, és egy adott színben(hozzáteszem, amíg nem szólítottam meg a hölgyet, egy hang sem hagyta el a szájacskáját, pedig mi nem ezt tanultuk anno..)
Mire ő: DE AZ 23500 FORINT!!
-ÉN: Ne haragudj, de én ennek ellenére is ezt szeretném
-Õ:  De az bent van a raktárban!!!
-én: Jól van, akkor, ha már bent jársz, akkor még ezt, és ezt, meg amazt is nézd meg abban a színben, és szeretném mindet felpróbálni….
-ő: nagy szájhúzva, különféle elfolytott szavak közt bement és kihozta…
-én: mindet szépen felpróbáltam, majd közöltem vele, hogy sajnos egyik sem nyerte el a tetszésemet, majd kedvesen elköszönve távoztam….
Ennyi..

The Last Boy Scout

The Last Boy Scout
Az összes posztok száma:  7062
Csatlakozva  09-07-2005

28 February 2008 22:15

BRinyo - 28 February 2008 06:42 PM
Handras - 28 February 2008 05:33 PM

Ja igen! A vevo persze eldontheti, hogy mit csinal, azon kivul, hogy megkeresi a vezetot.

1. pofan vagja az eladot
2. elkuldi az annyaba az eladot
3. nem teszi be a labat tobbet a boltba
4. megirja az interneten.

Egy valamit nem szabad elfelejteni: mindenhol emberek dolgoznak, az emberek pedig nem tokeletesek.

3.-4. opció szimpatikus. Egyébként én eddig főleg a közigazgatásban találkoztam bunkó kiszolgálószemélyzettel. Nekik ugye nem érdekük, hogy mi elégedettek legyünk, hisz mi vagyunk értük. Pedig ha nem fizetek adót, ő nem kap pénzt… :)

Láttam valahol, hogy Kínában, az olimpia jegyében, mindenhova felszereltek egy piros és egy zöld gombot egy felkéréssel, hogy mindenki jellemezze az állami hivatalnokokat. Megfontolás tárgyává tenném a bevezetését nálunk is.

Apróhirdetések

Hírek

88%-on áll az iOS 12

2019. 08.12. @ 12:18
0