Belkin és Apple: játékvezérlő iPhone-hoz
[Macrumors] A TouchArcade.com szerint a Belkin egy új játék vezérlő eszközt fejleszt az iPhone-hoz. Az előzetes képel alapján az egységet valamilyen módon az iPhone-ra kell majd erősíteni és a 8 gombja segítségével kezelhetjük majd az App Store-ból megvásárolt játékokat. Ha minden igaz az Apple is része ennek a fejlesztésnek, ami ha igaz, akkor hamarosan az iPhone SDK-ban is megjelenthet a hozzá szükséges szoftveres háttér. A termék jelenlegi fantázia-neve: JoyPod.
Mit várhatunk a JoyPod-tól?
- 8 gombos vezérlés (6 gomb elöl)
- audio kimenet
- Dock csatlakozó a tápfeszültségnek és a szinkronizációhoz
Ez egyébként nem az első ilyen próbálkozás. Hasonló terméket fejlesztett az iControlPad is, de az Apple nincs benne abban a fejlesztésben.
Link, képekkel:
http://toucharcade.com/2008/08/30/belkin-joypod-iphone-gaming-controller-with-app-store-support/
Ezt gondolták mások
nem kell minden híresztelésnek beugrani ám ;)
"Belkin has contacted us and confirmed that there is no ‘JoyPod’ accessory in the works and that it is “simply a false rumor”."
http://toucharcade.com/2008/09/02/belkin-says-no-joypod-in-the-works/
http://www.ilounge.com/index.php/news/comments/belkin-says-joypod-iphone-gaming-controller-a-hoax/



Ennyi: "Update: Belkin denies the rumor."