Apple ID jelszó probléma

Miki0513

Miki0513
Az összes posztok száma:  15
Csatlakozva  17-03-2017

24 November 2018 13:39

Kedves IMac szakértők!
kb 4 éves az Imacem, akkor még egy freemailes Apple ID-vel indítottam.
Kb 2 éve már, hogy egy új, gmail-es ID-m van, ami az Iphone-omon és a MacBook Pron kitűnően működik.
Az Imac azonban görcsösen ragaszkodik a freemailes ID-mhez, ami érthetetlen!
Amikor felajánlja az Apple ID jelszó cserét, akkor beírom az új gmailes ID-t, kér új jelszót, azt is beírom,
majd azt írja ki: “This update is not aviable for this Apple ID either because it was bought by a different user or the item was refunded or cancelled”
Namármost nem csak 1 db Apple ID-nk van?
Ezt a nyomorult freemailes ID-t nem hajlandó felülírni, lassan rámegyek…

Kérlek, segítsetek!

Üdvözlettel: Miki

Lukather

Lukather
Az összes posztok száma:  1037
Csatlakozva  18-10-2008

25 November 2018 15:09

Miki0513 - 24 November 2018 01:39 PM

Amikor felajánlja az Apple ID jelszó cserét, akkor beírom az új gmailes ID-t, kér új jelszót, azt is beírom,
majd azt írja ki: “This update is not aviable for this Apple ID either because it was bought by a different user or the item was refunded or cancelled”

Mert ha jól értelmezem, (az angolul kiírt hibaüzenet is erre utal) te a fríméles Apple ID-dbe bejelentkezve, jelszócsere címén próbálod elfogadtatni a rendszerrel a géméles jelszavadat és Apple ID-det. Az pedig a másik, ájfonodon és MacBook Pro-n aktív géméles fiókodhoz tartozik. A jelszócsere folyamata nem azonos a fiókváltással.

Namármost nem csak 1 db Apple ID-nk van?

Neked konkrétan kettő. Egy géméles és egy fríméles. Az előbb írtad le.

Nem írtad milyen operációs rendszer van az iMac-en. Ha Sierra/High Sierra vagy Mojave akkor a Rendszerbeállítások/iCloud panelen jelentkezz ki a fríméles fiókodból majd ugyanitt jelentkezz vissza a géméles adataiddal.

Apróhirdetések

Hírek

Feltámadhat a Smart Battery Case

2018. 12.11. @ 05:59
0

Új ajándékötletek az Apple-től

2018. 12.06. @ 02:23
0

70%-on az iOS 12

2018. 12.05. @ 12:00
0