MacBook fehér inditó képernyő

bockoska

bockoska
Az összes posztok száma:  15
Csatlakozva  21-09-2011

14 September 2018 15:34

Üdv!
Ne haragudjatok, ha már volt ilyen téme, de nem találtam a megoldást, pedig elég sok helyen kerestem. Adott egy fehér 4.1-es MacBook. Bekapcsolásnál jön a boot hang, aztán fehér képernyő és ennyi. Próbáltam egy csomó billentyűkkombinációt, de egyedül arra reagál, ha az Altot nyomom bekapcsolásnál, akkoris csak annyi, hogy megjelenik az egér, de semi más. Próbáltam egy iMac-re csatlakoztatni target disk módban, de nem ment. Ha esetleg valakinek ven mág ötlete, mit lehetne tenni szívesen fogadom. A szerivíz nem igazán játszik, mert annyit már nem biztos, hogy ér a gép.
Köszönöm!

Macdor

Macdor
Az összes posztok száma:  492
Csatlakozva  14-11-2006

16 September 2018 16:16

Valszeg elhasalt a HDD. Nekem is volt fehér, emlékszem, hogy azért indításnál ha az aljához teszed a füled akkor hallani a hdd hangját, hogy dolgozik. Ezt próbáld ki. Ha nagy a csend vagy ugyanaz a kerregés akkor hdd kuka. Szét kell kapni, nem nagy kaland, jutyubon van videó, csak spéci kulcs kell hozzá sajna.
Még egy lehetőség: akksit kapd le és csak tápot használj. Ha így sem röffen be, akkor első körben a hdd lehet a ludas.

Steve

Steve
Az összes posztok száma:  66
Csatlakozva  07-01-2005

18 September 2018 09:50

Amennyiben a HDD lenne a ludas, akkor egy áthúzott, villogó indítólemez jelenne meg.
Szerintem memória hiba, mivel nem jut el a bootolás első fázisába sem.

Apróhirdetések

Hírek

Rendelhető az új MacBook Pro

2018. 11.15. @ 11:15
0

Új Nike Sport óraszíjak

2018. 11.14. @ 10:30
0

2 Naptár trükk

2018. 11.05. @ 06:31
0