Toshiba winchesterről az összes adat elveszett

focimánia

focimánia
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  06-08-2018

06 August 2018 15:08

Kedves Tagok!

Segítséget szeretnék kérni!
Teljesen új macbook felhasználó vagyok, nézzétek el nekem, hogy ekkora hülyeséget csináltam.
Keresgettem hátha volt hasonló problémája már valakinek, de nem találtam ilyet. (ha mégis volt, elnézést elkerülte a figyelmem)
Toshiba winchesterem szerettem volna életében először használni az új macbook gépemben, feldobott egy biztonsági másolás lehetőséget, én majom rányomtam, hogy igen, de valamiért megszakítottam a folyamatot, és most a winchesterről az összes adat elveszett, az összes fotómmal és minden fontos fájlommal.
Van valami lehetőség ennek a visszaállítására pl. egy programmal vagy bármivel?
Előre is köszönöm a segítséget!

b_pit

b_pit
Az összes posztok száma:  4132
Csatlakozva  20-05-2006

06 August 2018 16:27

DataRescue, Wondershare Data Recovery, Stellar Data Recovery (StellarPhoenix), iSkysoft Data Recovery…

dombi

dombi
Az összes posztok száma:  15530
Csatlakozva  19-07-2005

06 August 2018 19:20

focimánia: az első posztodból nem teljesen tiszta, hogy pontosan mit csináltál.

Mennyire fontosak neked az adatok?

Ha fontosak, akkor mindenképp beszélj valamilyen hozzáértő szakemberrel.
És lehetőség szerint minél kevesebbet használd a szóban forgó merevlemezt.

Ha nem életbevágó, akkor próbálkozhatsz az adatmentő szoftverekkel (pl. amit b_pit is belinkelt). Egyik-másiknak biztosan lesz demó változata is, ami megmutatja, hogy milyen adatokat talált és milyen biztonsággal tudná visszahozni. Az adatokat visszaállítani valószínű csak a teljes verzió megvétele lehet majd.

halbandi

halbandi
Az összes posztok száma:  187
Csatlakozva  27-09-2006

08 August 2018 04:47

Ha az történt, hogy feldobta a time machine ablakot és “use backupra” nyomtál akkor a data rescue elvileg visszaállít mindent. Legalábbis egy ismerősöm anno csinált egy ilyet és 500 gb adatot egy éjszaka alatt visszakapart neki.

Apróhirdetések

Hírek

48 óra alatt 10%-ra ugrott

2018. 09.20. @ 10:05
0

A béta vonaton nincsen fék

2018. 09.19. @ 11:41
0

Apple Watch Series 4

2018. 09.13. @ 12:32
2