Lehet hogy tönkre fog menni a gépem? :(

Krisz1

Krisz1
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  27-06-2018

28 July 2018 21:00

Sziasztok! Már megint egy kérdéssel fordulok hozzátok.
Két fura dolgot is csinált a gépem, az egyik reggel történt.Alvó állapotból nem akart ébredni hiába nyomtam az egér gombokat és billentyűket, A bekapcsoló gombra se reagált sokat, annyi hogy megvillant a led és amíg nyomva tartottam addig az egér infrája is villágított. Csak az segített hogy, kihúztam a tápkábelt és újra vissza dugtam. A másik dolog ami inkább idegesít, azt az előbb csinálta. Arra lettem figyelmes hogy egyre zajosabb a gép, vagyis az egyik ventillátor elkezdett felpörögni, megnéztem Tg pro-val és van valami BOOSTA ha jól tudom az a venti hűti a procit és ramokat, egyre jobban kezdett felpörögni, már majdnem maxon pörgött, akkor újraindítottam a gépet de semmi sem változott, le szedtem a gép oldalát és nagyon forró volt az összes rammodul benne, ilyet eddig akkor se csinált amikor valami komolyabb program vagy játék futott a gépen, az az érdekes hogy csak böngészőt használtam amikor ez történt. Aztán megint jött a reggeli módszer, kihúztam a tápot vártam egy kis ideig, vissza dugtam és azóta normálisan működik! Nem tudom mitől hülyült ennyire meg, lehet hogy hülyeség de, arra gondoltam hogy valami vírus nem okozhat ilyen jelenséget? Előre is köszönöm a segítséget

Apróhirdetések

Hírek

Erre fejlődik az Apple zenei világa

2018. 10.18. @ 08:18
1

Megszűnt a 30 tűs átalakító

2018. 10.15. @ 10:10
0

Csökkenő Mac eladások

2018. 10.11. @ 10:50
2

iPad Pro 2018 pletykák