Recseg a hang!- vagy hangszóró!-iMac-ben!

toontrack

toontrack
Az összes posztok száma:  50
Csatlakozva  18-11-2015

15 July 2018 08:44

Sziasztok!
5 hónapos a gépem! iMac Pro!
A hang elkezd recsegni!Mintha kontakt hibás lenne valami!
Teljesen mindegy hogy mit használok! iTunes,YouTube,zenét hallgatok!- egyszer csak elkezd recsegni a hang.
Mivel főleg zenére használom a gépet!Logic Pro X - akkor is előjön!
De amikor megpróbálom rögzíteni az Audio Hijack elindításával!- akkor megszűnik!
Eddig ritkán fordult elő!De most már szinte minden nap!
Lehet ez szoftveres probléma?
Vagy! - aminek hallatszik!?Valamilyen kontakt hiba lenne?
Ilyet még soha nem tapasztaltam,pedig lassan vagy hat éve használok Mac-et!Előtte is iMac-em volt!
Volt már ilyen problémája valakinek?
Nem tudom mit tegyek egyenlőre!?

hastoro11

hastoro11
Az összes posztok száma:  154
Csatlakozva  25-12-2009

15 July 2018 20:43

Én a garanciás gépeimet habozás nélkül elviszem a hivatalos szervízbe, ha ilyen vagy hasonló hibát tapasztalok.

toontrack

toontrack
Csatlakozva  18-11-2015

15 July 2018 21:24

Kösz!Csak két probléma is van ezzel kapcsolatban!
1., Nem állandóan csinálja.Hallgatom az iTunes-t,vagy a YouTubot.S egyszer csak elkezdi.De amikor valahogy rögzíteni akarom a hibajelenséget,hogy hallható legyen, - AudioHijack- akkor eltűnik.
2., Én Sopronban lakom!Szervíz gondolom csak Pesten van.S én már egyszer egy ügyből kifolyólag beszéltem a szervizesekkel!Iszonyú tájékozatlanságról tettek tanúbizonyságot!Én magyaráztam el,hogyan kell szétszedni egy iMac-et!Mobilon!Én Sopronból a pesti szervizesnek!Csavarokat keresett!Ott!Ahol nem is volt!Mondtam neki,hogy ne nyuljon hozzá,majd felmegyek Pestre és megmutatom!Aztán rájött közben,hogy mi van!De a lényeg,hogy nekem kellett magyaráznom,telefonon,hogy mit csináljon!
Nem tudom,hogy egy ilyen rejtéjes hibát,hogy javítana meg!
Én elektroműszerész vagyok!
Sok mindent javítottam!Már iMac-et is!
De ez túl drága!!Meg garanciális !! Így nem merek belekotnyeleskedni!
Egyébként van egy olyan érzésem,hogy valamilyen szoftveres probléma lehet ez inkább!
De azért elfogadok minden tanácsot!

toontrack

toontrack
Csatlakozva  18-11-2015

17 July 2018 07:45

Sziasztok!
Ma sikerült azt a hangot rögzítenem,amit produkál a gépem!
Mobil telefonommal rögzítettem! 140KB az egész!De legalább sikerült előidéznem!
Azt szeretném megjegyezni! - egyáltalán nem nagy hangerőnél!
Egy Hofi hangfelvételt játszottam le -facebookon- és közben egy új lapon nyitottam meg az Osztrák időjárást!
http://www.wetter.at
A hangot hallva, nem kontakt hiba,hanem valami más jellegű ez a hang!
Mivel zenélek!Sok erősítőt építettem és javítottam!Így van egy kis rálátásom-hallásom- az ilyen jellegű hibákra!
De ilyet még nem hallottam!

hastoro11

hastoro11
Csatlakozva  25-12-2009

17 July 2018 08:05

Én csak hivatalos garanciális szervízt használok. A sorozatszám alapján látják, hogy érvényes a garancia, és ingyen megcsinálják. Pont a te tapasztalatod is megerősítit, hogy mást nem szabad használni. Én Wiener Neustadtba viszem az eszközeimet, a guglin megkeresheted még hol vannak hivatalos Apple szervízek.

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13261
Csatlakozva  27-02-2004

17 July 2018 08:28

(A billentyűzetet is vidd magaddal, hátha megjavítják rajta a pontot!) :)

toontrack

toontrack
Csatlakozva  18-11-2015

17 July 2018 14:31

hastoro11 - 17 July 2018 08:05 AM

Én csak hivatalos garanciális szervízt használok. A sorozatszám alapján látják, hogy érvényes a garancia, és ingyen megcsinálják. Pont a te tapasztalatod is megerősítit, hogy mást nem szabad használni. Én Wiener Neustadtba viszem az eszközeimet, a guglin megkeresheted még hol vannak hivatalos Apple szervízek.

Elfogadják Magyarországról is? - a javítást! Mert én soproni vagyok.
Merre van az a szervíz?
Kösz!

hastoro11

hastoro11
Csatlakozva  25-12-2009

18 July 2018 07:42

Nem ismerem a fórum reklámozási szabályait, mennyire lehet ilyen linkeket megosztani vagy sem, de ha rákeresel a guglin hogy apple authorized service provider Wiener Neustadt, az első találat odavisz. De az Apple oldalán keresztül is meg lehet találni a hozzád közel eső szervízt, sőt időpontot is tudsz online foglalni.
Nem számít a vásárlás helye, én az angliai gépemet szervízeltettem minden gond nélkül.

Apróhirdetések

Hírek

Új ajándékötletek az Apple-től

2018. 12.06. @ 02:23
0

70%-on az iOS 12

2018. 12.05. @ 12:00
0