iTunes iCloud

Pizzazabáló

Pizzazabáló
Az összes posztok száma:  134
Csatlakozva  19-06-2010

09 April 2018 18:56

Sziasztok!

ITunesban csináltam lejátszási listákat amiket feltöltöttem a helyi meghajtómról zenékkel. Utána előfizettem az Apple Musicra. Kérte a program, hogy kapcsoljam be az iCloudot mert nélküle nem megy. Ok, engedélyeztem. Erre kérdi, hogy meg tartjuk e az általam öszarakott listákat, zenéket. Katt, hogy igen. És jött a kánaán, a sok Apple Music tartalom. Sok albumot letöltöttem, és synkelte szépen a telefonra. Eddig ok is volt minden. Az autóben is a CarPlay tette a dolgát. Erre letötltem a saját készitésű lejátszási listáimat az iTunesen keresztül, mert az Apple Music albumok bőven elégségesnek tüntek. Viszont a kocsiban még mindig látszott. De a telefonon meg az iTunesban nem. A gép ujra tesz, Az iPhone ujra tesz, iCloud aktív. Sehol semmi zene nincsen és ha a kocsira rádugom megjelennek a lejátszási listák, és a számok benne. Nem szürkén! Nem lehet el indítani nyilván mert nincsenek fent a gépen, sem a telefonon. Ezt az adatot az iCloudból synkeli visza. Vettem egy új iPodot amit most árul az Apple. Rádugom. Lista üres (kocsiban is) Engedélyezem az iCloudot. Már irja a CarPlay a lejátszási listákat, és a szám címeket. Pedig a Zene App üres, és a beállítások is üresnek írja.

Hogy tudom a nem létező lejátszási listákat, és az abban levő adatokat kitakarítani az iCloudból? Jelenleg az apple music letöltésket töröltem mindenhonnan, és üres az iTunes és az iPhone is. (iPod törölve rendszer visszaállítva lekapcsolva.) Az apple support amiket ír, hogy töröljem, úgy töröltem.

megált a tudomány…

Apróhirdetések

Hírek

Az iOS 12 futni fog iPhone 5s-en is

2018. 04.26. @ 11:11
0