Újratelepítés

suliattila1990

suliattila1990
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  31-03-2018

31 March 2018 14:18

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

A napokban vettem egy használt Mac-et. 2008-as, minden rendben volt addig amíg le nem töröltem mindent… újra akartam telepíteni de semminek nem olvastam utána és csak akkor szembesültem vele,hogy hülyeséget csináltam amikor a rendszer ujratelepítésekor, ahogy kéri az apple id-t, azt írta ki,hogy a termék ideiglenesen nem érhető el.
Millió irományt elolvastam és millió videót megnéztem de sajnos nagyon nem megy ez nekem. Gondolom usb-ről kell telepíteni. Töltöttem már le rendszert, feltettem úgy usb-re ahogy kell -transmac- de sajnos ezek után elakadtam és nem tudom használni a gépemet.
Tudna valaki segíteni,hogy pontosan mit kellene csinálnom?
Válaszotokat előre is köszönöm!

fpetterr

fpetterr
Az összes posztok száma:  522
Csatlakozva  17-03-2011

31 March 2018 17:17

Pedig jól csinálod, a telepítőről bootolj be, majd nyisd meg a DiskUtilityt, és formázd le a teljes merevlemezt, ezután telepítsd, nem szabadna semmi gondnak lennie, ezáltal törli az AppleID-ját az előző tulajnak, az már más kérdés ha firmware jelszó van rajta..

suliattila1990

suliattila1990
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  31-03-2018

31 March 2018 18:15

Ha firmware jelszó van akkor mit tudok csinálni?
Ha bebootolok, majd formázom a merevlemezt utána, hogy kezdem el telepíteni???

opeter

opeter
Az összes posztok száma:  380
Csatlakozva  24-06-2007

31 March 2018 22:18

Ha firmware jelszó van, akkor sokat nem lehet csinálni.
Esetleg kipróbálhatod ezt:
http://osxdaily.com/2015/01/28/forgot-mac-firmware-password-what-now/

Nézd az 1. pont alatt a leírtakat.

Ha nem megy, akkor ... hát megpróbálhatod elvinnni Almáékhoz vagy megbízott szakszervízbe, ha egyáltalán csinálnak vele valamit. Olvasd a 2-es pontot a fent belinkelt cíkkben.

Itt bízonyítékot követelhetnek, hogy tényleg te vagy-e a tulaj, ha nem lopott a gép stb.

Apróhirdetések

Hírek

Mekkora az a 15,49 centiméter?

2018. 07.18. @ 10:35
0