Mail program nem mutat minden email fiókot

Logar

Logar
Az összes posztok száma:  116
Csatlakozva  09-12-2007

28 January 2018 23:12

Újra kellett telepítenem a Macbook Pro rendszerét (OS 10.13.2, High Sierra). Az a gond, hogy több mail fiókom van, és pont a gmail-t nem akarja behozni. Végigmentem a beállításokon, létre is jött a kapcsolat, de amikor a hozzáadásra került volna a sor azt mondja, hogy ez már létezik. Itt a kép róla:

[img ]https://www.dropbox.com/s/q5lctjt6fw23z8h/Screen Shot 2018-01-28 at 1.45.34 PM.png?dl=0[/img]

A korábbi Mail programom megvan egy külső hd-on. Ha ez segít onnan is át tudnám emelni, ha valami beállítás hiányzik neki. Csak nem tudom, hogy mit és honnan tegyek át, és miért csinálja ezt.
Másik gondom evvel, hogy a Freemail ugyan szerepel a fiókok között, de nem tud csatlakozni hozzá, pedig jó a jelszó. Web felületen ugyanevvel a jelszóval be tudok jelentkezni.

Ki tud ezekre megoldást?
Köszi előre is. (Most megint nem mutatja a képet az előnézet, azért remélem sikerül megnézni :-) )

Logar

Logar
Az összes posztok száma:  116
Csatlakozva  09-12-2007

29 January 2018 07:29

A kérdés első felét meg tudom válaszolni magamnak. Tehát a Gmail-t előbb eltávolítottam a Mail alól. Pontosabban ezért nem mertem megtenni előbb, mert előtte egy figyelmeztetést adott ki, hogy ha eltávolítom akkor az ÖSSZES eszközömről leveszi. Ez kicsit megzavart és nem mertem megtenni. Ugyanis az iPhone és az iPad-on is megy a Gmail, és működik!
Most, hogy megtettem, szépen visszakerült a Gmail is a többi mail fiók mellé. A másik két eszközön is zavartalanul fut a Gmail tovább.

A kérdés második része még mindig megoldásra vár: nevezetesen a freemail.hu fiókomat el tudom érni web felületen (Safari alól), de a Mail programban nem. Pontosabban azt irja ki, hogy “unable to verify account name or password” Kizártam, hogy a felhasználónév lenne a rossz, mert mindkét formátumban beadtam neki (svaradi és svaradi megtoldva a freemail.hu).
A jelszó működik webes felületen.
Mi a megoldás erre??
Köszi.

Apróhirdetések

Hírek

Itt az idei karácsonyi reklám

2018. 11.21. @ 08:46
0

Tim Cook büszke melegségére

2018. 11.20. @ 11:49
3

Bombasiker az iOS 12.1