Nem enged be a Macbook Pro csak külső USB billentyűzet segítségével!

Barazutti Ferenc

Barazutti Ferenc
Az összes posztok száma:  1799
Csatlakozva  23-02-2006

21 January 2018 13:06

Sziasztok!

Bekapcsoláskor illetve újraindításkor nem enged be a rendszer. Beírja a karaktereket de hibásnak találja és nem enged be. Külső USB billel viszont beenged. Kijeletkez esetén visszaenged a gép a macbook pro billetyűzetről…

Minden billentyűm jó nem dupláz figyeltem beíráskor! Csináltam SMC illetve NVRam resetet. Semmi változás.

Csináltam egy “rendszerfrissítést” minden adatom megmaradt csak a rendszert cseréltem ki ugyan ez a hiba. OS High Sierra….

Valakinek ötlet?

b_pit

b_pit
Az összes posztok száma:  4128
Csatlakozva  20-05-2006

21 January 2018 14:46

Esetleg nem a megszokott billentyűkiosztás van alatta. A System Preferences > Users & Groups > Login Options alatt kapcsold be a “Show input menu in login window” opciót, és nézd meg bejelentkezéskor, hogy mi a billentyűkiosztás, illetve állítsd be a kívántra! Hátha…

Barazutti Ferenc

Barazutti Ferenc
Csatlakozva  23-02-2006

21 January 2018 14:55

b_pit - 21 January 2018 02:46 PM

Esetleg nem a megszokott billentyűkiosztás van alatta. A System Preferences > Users & Groups > Login Options alatt kapcsold be a “Show input menu in login window” opciót, és nézd meg bejelentkezéskor, hogy mi a billentyűkiosztás, illetve állítsd be a kívántra! Hátha…

Magyar van…. Ez alapból bevan kapcsolva

Barazutti Ferenc

Barazutti Ferenc
Csatlakozva  23-02-2006

21 January 2018 20:02

Átírtam kb 1 hónapja a jelszavam…. Visszírtam a régi jelszóra és megy. Fura mert eddig működött nem tudom miért nem tetszik neki az új jelszó

valaki mac

valaki mac
Az összes posztok száma:  978
Csatlakozva  09-04-2009

22 January 2018 14:41

Én is voltam így Mac Mini-vel fogalmam sincs miért csinálta, én első körben Recovery alól ki ütöttem a jelszót, be léptem újra adtam neki jelszót egy másikat működött. Aztán vissza léptem meg adtam a régi jelszót és megint nem működött megint recovery megint jelszó ki ütés. Aztán adtam neki egy második jelszót. Ez Decemberben volt, szóval azóta másik jelszóval megy a gép, de igazából semmi hátrányt nem tapasztaltam. Egyébként érdekesség, hogy aktiváltam a root user-t és ugyan azt a jelszó meg adtam neki mint a felhasználóm eredeti jelszava és a root-ba se tudtam be lépni azzal a jelszóval.

Hogy ez miért van nem tudom, de szerintem (ez csak az én teóriám), hogy valamelyik biztonsági frissítéssel lehet kapcsolatos ez a dolog.

Apróhirdetések

Hírek

A dual-SIM iPhone Kínának készül

2018. 08.13. @ 02:11
0

Sok új Emojit hoz majd az iOS 13

2018. 08.10. @ 09:38
0

Tovább fog menni a Skype 7

2018. 08.08. @ 10:08
0