A TV-t nem találja HDMI keresztül a Macbook Pro gépem

Logar

Logar
Az összes posztok száma:  116
Csatlakozva  09-12-2007

12 January 2018 07:18

Az az érzésem, hogy valami frissítés folytán elvesztette a kapcsolatot a Macbook Pro-m (15-inch, Mid 2012) a TV-ékkel. Eddig a Mini Display to HDMI csatlakozóval szépen megtalálta a TV-t. Most viszont, akár a Display Preference alatt, az option lenyomása mellett a Detect Display alatt sem mutat semmi külső monitort. Több TV-vel is próbáltam. Pár hónappal ezelőtt ez simán ment. Most High Sierra 10.13.2 (17C205) verzió fut a gépemen. Amíg “csak” 10.12 volt addig simán ment.
Van valakinek hasonló gondja evvel??
Mi a megoldás erre??
Köszi előre is.

chotki

chotki
Az összes posztok száma:  173
Csatlakozva  19-11-2010

12 January 2018 11:02

Ha TV-nek több HDMI csatlakozója is van érdemes megnézni, hogy melyiket választottad ki a TV-n a “műsorsugárzásra”.
Ha ezen már túl vagy, akkor remélem a profi felhasználók megtalálják a választ :-)

feketekave

feketekave
Az összes posztok száma:  2047
Csatlakozva  19-02-2009

14 January 2018 14:21

Logar, a másik posztban erre a problémára is megoldás hozhat a két reset.

Logar

Logar
Az összes posztok száma:  116
Csatlakozva  09-12-2007

15 January 2018 02:14

Köszi a tanácsot, megcsináltam mindkét reset-t, sőt létrehoztam egy dummy felhasználót is. Annél is ugyanez a helyzet, sőt az admin account esetén is fenáll a hiba (mármint az, hogy nem alaszik el.) és nem lát másik Display-t sem.
Várok további ötleteket. Csak úgy nem merek “belebarkácsolni” a Library könyvtárakba, csak ha valaki saját tapasztalat alapján megmondja, hogy melyikben és mit töröljek.

Apróhirdetések

Hírek