Asus Router + Time Capsule

Gájer Máté János

Gájer Máté János
Az összes posztok száma:  362
Csatlakozva  09-05-2011

28 October 2017 14:01

Sziasztok :)

Nemrég vettem egy Asus Rt-AC66U routert és bár nem teljesen hozta az elvárásokat azért elégedett vagyok vele mert jobban szór mint az eddigi time capsule
Az jutott eszembe hogy mi lenne ha az egyik hálózatot a másik routerrel szórnám tovább
Nézve a külföldi fórumokat ha jól értem akkor a time capsule nem képes nem apple router által létrehozott hálózatot tovább szórni
Kérdésem lenne hogy fordítva működhet e (nem szívesen szedném szét most az asust csak úgy próba képpen és hátha van valakinek ezzel kapcsolata)
Kiegészítő kérdés hogy régóta gondolkozok egy apple tv beszerzésén de eddig vártam vele mert a tv elég messze van a router től és gondoltam hogy nagyon akadna a jel
Szóval ha a az asus router tovább tudja szórni a jelet és én abba enternet kábellel csatlakoztatom az apple tv t az úgy normális működésre képes szerintetek?
Illetve milyen apple tv t ajánlanátok ha elsődleges feladata egy 2010-es macbook pro tükrözés lenne
Érdemes az újat venni vagy valami régebbit nézzek inkább

Előre is köszönöm
Üdvözlettel: Máté

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  13011
Csatlakozva  27-02-2004

29 October 2017 06:58

Nincs közvetlen tapasztalatom ezekkel, de minél több láncszemet raksz be, annál bizonytalanabb lesz az egész, a kiindulópont sem valami friss darab (MBP 2010).

Apróhirdetések

Hírek

Megjelent az iOS 11.1.2

2017. 11.17. @ 12:52
0