2 iPhone használata egyszerre

Nandee

Nandee
Az összes posztok száma:  357
Csatlakozva  23-01-2006

28 September 2017 20:22

Sziasztok!
A munkahelyemen kaptam egy iPhone SE-t céges készüléknek. Nekem jelenleg egy 4S-em van, ami eléggé leharcolt állapotban leledzik, ezért szeretném egy kicsit többet használni az új telót, de a magán telefonszámom természetesen nem akarom lemondani. Ezidáig még ilyen jellegű “problémám” nem akadt, ezért szeretnék olyanoktól ötleteket akik ugyan ilyen helyzeten vannak. Milyen trükköket használnak, hogy minél kevesebbet kelljen mind a 2 telefont állandóan magukkal hurcibálni. Gondolok itt a hívásátirányításra, viber, imessege, icloud fiók, ügyfelek munkaidő után hívogatnak stb.
Minden jó tanácsot szívesen meghallgatok :)

tommaso

tommaso
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  14-11-2016

28 September 2017 20:46

Magánt átirányítod a cégesre, Vibert a régi számmal lehet regisztrálni. imessage-nél a beállításokban meg lehet adni h melyik accountról fogadj, és az új beszélgetéseket melyikről kezdeményezze.
Ügyfeleknek nem kell felvenni a telefont :) Másik megoldás a ne zavarj mód, azokat a számokat, akik rendszeresen hívnak, a kedvencekbe kell tenni, és így csak tőlük jelzi a telefon a hívást (be tudod állítani azt is, hogy az összes névjegyzékben szereplőktől érkező hívásról értesítsen).
Én így csinálnám, de biztos vannak jobb megoldási javaslatok is :)

Nandee

Nandee
Az összes posztok száma:  357
Csatlakozva  23-01-2006

29 September 2017 00:07

Az icloud-ot nyilván cégeset kell csinálnom, de a családi megosztással az appokat át tudom tolni, viszont van opció arra, hogy pl. az ibook-ban lévő könyveket (nem az ibook store-ban vásároltak) is szinkronizálódjanak, vagy bármilyen icloud tartalom? Vagy az ok, hogy átirányítom számom (nem is tudom ennek milyen költség vonzata van Vodafon-Telekom útvonalon), de ha kapok egy hívást azt kiírja valahol, hogy a magánszámról jött átirányított hívás vagy eleve a céges számra jött?

Apróhirdetések

Hírek

Nem hagyták ki a tizenegyest

2017. 10.13. @ 09:26
6