ITunes

Drtgabor

Drtgabor
Az összes posztok száma:  11
Csatlakozva  26-09-2012

05 July 2017 21:21

Következő a problémám: több Apple eszközöm is van, iPod, iPad, iPhone, de nem szeretném, ha mindegyiken ugyanaz a tartalom lenne (képek, zene stb.). Több számítógépem viszont nincs, hogy mindegyikhez külön iTunes-t töltsek le. Hogy lehet ezt megoldani? Köszönöm, ha valaki válaszol!

Peter T.

Peter T.
Az összes posztok száma:  953
Csatlakozva  07-04-2005

06 July 2017 09:47

Egy iTunes több eszközt is le tud kezelni, és (bár évek óta nem használom szinkronizálásra) legjobb tudomásom szerint minden eszközre külön mondhatod meg, mit rakjon fel, és mit nem.

ha5abe

ha5abe
Az összes posztok száma:  71
Csatlakozva  16-05-2006

12 July 2017 06:55

Sziasztok!
Néhány hete azt állítja nálam az iTunes hogy “Minden alkalmazás naprakész”.
Nálatok frissültek alkalmazások mostanában?

Probléma megoldva. Be kellett jelentkezni. Az üzenet persze nem erről szólt. :)

ferolg

ferolg
Az összes posztok száma:  17
Csatlakozva  19-12-2008

23 July 2017 18:53

Szervusztok!

Előre is elnézést, ha valamikor már ezt tárgyaltátok. Ritkán kérdezek, mert a fórumon általában megtalálom a válaszokat, de ez kifogott rajtam.
Vettem egy új iPad Pro 10.5-öt. Szépen fel is raktam iTunes-szal a régi tartalmat, sőt, szinkronizáltam, tettem fel még újabbakat. Kb. 2 óra múlva akartam folytatni, már nem lehet, csinálnám a biztonsági mentést, de megszakad az elején ilyen üzenettel (kb) : nem lehet mentést csinálni mert az iPad le van választva. (???!!!). Sőt, más gépen sem megy. Ugyanakkor az iPhon-omat vígan menti. Elvileg végig teszteltem amit ilyenkor kell win10 alatt. Semmi. Az iTunes diagnosztika szerint minden OK, kivéve, hogy az iTunes segítő nem fut. pedig fut, mert ahogy összekapcsolom, felugrik egy ablak a DCIM könyvtárral. Tűzfal is engedélyezve van, a PC is engedélyezve az iPadon (megbízható). Mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm!

Apróhirdetések

Hírek

Megjelent a Parallels Desktop 13

2017. 08.22. @ 02:51
0

Eltűnnek a nyári színek

2017. 08.21. @ 12:25
0

Költözik az iTunes U

2017. 08.21. @ 10:18
1