Macbook Pro Hiba

gregip

gregip
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  23-09-2014

14 June 2017 19:47

Sziasztok egy kis segitségre lenne szükségem.

Van egy Macbook pro-m i5-ös (2011 eleje) zeneirással foglalkozom és a Sierra egy kicsit sok volt neki mindig kiállt hibára(System Overload) a Logic-ban. Utánna le lett törölve róla a Sierra és az El Capitan került rá. Minden jó volt egészen addig míg sikeresen le nem öntöttem egy kis Fantával, azonnal gyors kikapcs fejre forditás és kb 10 perc mulva már a számitógép szerelőnél volt akivel gyorsan szétkaptuk szencsére az alaplap nem kapot semmit.Kiszáradt 2 nap alatt (biztos ami biztos )és haza jött, a billentyűzeten a 9/o/l/./ karakterek nem müködnek. vettem billenytűzetett és ment a szerelőhöz sajnos rossz kiosztásu billentyűzetett vettem de ez akkor derült ki miután szétszedték. Miután vissza jött a kövezkező problémák jellentkeztek :
-ha lecsukom nem alszik el.
-az akumlátor visszajelző ledek nem mennek
-tv-ra/ monitorra nem tudom csatlakozattni mert nem látja
-cd iró elsőnek nem irt utánna csodálatos módon megjavult.

valakinek van esetleg valami ötlete ????

előre is nagyon köszönöm a váalszokat.

Gyuri

Gyuri
Az összes posztok száma:  746
Csatlakozva  11-02-2004

15 June 2017 09:12

Inkább vidd vissza a szervízbe, minthogy tapasztalat nélkül nekiállj barkácsolni. HA ezek a funkciók szerelés előtt működtek, akkor csináltasd meg gariba.

gregip

gregip
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  23-09-2014

15 June 2017 09:17

Eszembe nem jutna hogy én neki álljak csak azt hittem higy találkozott valaki hasonló jellegű bajjal. Meg arra gondoltam higy szoftveres gond van .
Egy frissítés megoldás lehet ?

Czo

Czo
Az összes posztok száma:  1615
Csatlakozva  02-09-2005

15 June 2017 17:34

Minden valoszinuseg szerint hibasan raktak ossze a gepedet vagy valamilyen komolyabb serulese keletkezett.

Apróhirdetések

Hírek