Miért nem lehet hozzászólni az oldal feltörés témához?

kzolee

kzolee
Az összes posztok száma:  32
Csatlakozva  20-02-2004

08 May 2017 20:06

Miért tűnt el ez a téma a főoldalról? Pedig elég fontos lenne azoknak is, akik nem napi rendszerességgel járnak itt…

Flatline

Flatline
Az összes posztok száma:  251
Csatlakozva  16-11-2006

09 May 2017 07:35

kzolee - 08 May 2017 08:06 PM

Miért tűnt el ez a téma a főoldalról? Pedig elég fontos lenne azoknak is, akik nem napi rendszerességgel járnak itt…

Cenzúra.

TÖRLÉST KÖVETELŐ FELHASZNÁLÓ

TÖRLÉST KÖVETELŐ FELHASZNÁLÓ
Az összes posztok száma:  2095
Csatlakozva  28-05-2005

09 May 2017 20:48

Ászf-ben :

„Az Üzemeltető fenntartja jogát, hogy az ÁSZF-et egyoldalúan megváltoztassa, melyről a Felhasználókat írásban értesíti a Felhasználói Fiókba történő belépéskor vagy a Felhasználói Fiókban megadott belépési e-mail címen vagy Szolgáltatás ÁSZF oldalán (jelen oldal) vagy a Szolgáltatás privát üzenet funkcióján keresztül.”

Illetve:

„Az Üzemeltető mindent megtesz azért, hogy a hatályos jogszabályok szerint maximális jogi és műszaki biztonsággal kezelje a Felhasználók Szolgáltatás használata során átadott és keletkező személyes adatait.”

Nos, én nem kaptam semmiféle levelet a változtatásokról sem 2015.08.06 környékén, sem máskor. Amúgy is milyen dolog, hogy google-lel kell keresnem az ászf-et, adatvédelmi nyilatkozatot pedig még úgysem találok?

A másik, hogy a saját bevallásotok szerint „Rendszerünk igen komplex, és régi fejlesztés”. Ez azt jelenti, hogy nem tartjátok frissen a fórummotort? Nekem nagyon úgy tűnik, pedig azt írtátok ászf-ben, hogy maximális műszaki biztonsággal igyekeztek kezelni az adatokat.
Nade, ha egy alap frissítést nem hoztok össze, akkor hogy is van ez?

Egyébként, hogy törlitek a privát üzeneteket? Ténylegesen, vagy csak beállítatok egy flaget, hogy ne látszódjanak, de a db-ben bennemaradnak?

Ergo: Töröljétek az összes adatomat a rendszerből, a hozzászólásokkal együtt.

Apróhirdetések

Hírek

macOS alkalmazásajánló: Cardhop

2017. 10.19. @ 08:02
0

Dal a pillangó mechanizmusról

2017. 10.19. @ 03:36
1

Új felületet kap az Outlook Mac-en

2017. 10.18. @ 08:34
1

Eladnád a Touch Bar MacBook Pro-d?