Iphone webkameraként mac-re rögzít

Flash-X

Flash-X
Az összes posztok száma:  13
Csatlakozva  19-08-2016

28 April 2017 20:04

Sziasztok!
A gondom a következő. Szeretném az iphone-omat használni video rögzítésére úgy hogy maga a video a mac-re rögzítse az kép anyagot és a hangot is. Nem tudom hogy így értelmesen írtam e le. De hátha valaki érti. Dj set-et szeretnék rögzíteni. A quick time -al az a gond hogy az iphone képernyő képét rögzíti így pl a felvétel gomb is látszik a videon. :(

bolinas

bolinas
Az összes posztok száma:  998
Csatlakozva  14-09-2004

02 May 2017 12:52

Szerintem ez nem fog menni. Vagy a telefonodra rögzíted a videót (azaz a kamerád képét), vagy az OSX/macOS QuickTime-jával a telefonod képét (tehát nem a kameráét).

Lehet persze, hogy létezik valami app erre, de csodálkoznék, ha engedélyezné az Apple az SDK-ban, hogy külső hardverről láthasd a kamerád képét közvetlenül. Ha így lenne, akkor az elég sok biztonsági problémát vetne fel…

Flatline

Flatline
Az összes posztok száma:  251
Csatlakozva  16-11-2006

02 May 2017 13:05

bolinas - 02 May 2017 12:52 PM

Szerintem ez nem fog menni. Vagy a telefonodra rögzíted a videót (azaz a kamerád képét), vagy az OSX/macOS QuickTime-jával a telefonod képét (tehát nem a kameráét).

Lehet persze, hogy létezik valami app erre, de csodálkoznék, ha engedélyezné az Apple az SDK-ban, hogy külső hardverről láthasd a kamerád képét közvetlenül. Ha így lenne, akkor az elég sok biztonsági problémát vetne fel…

Keresgéltem én is egy darabig, de semmit sem találtam. A fordítottja létezik, másik eszközről streamelt tartalmat telefonon lejátszani, de azt meg nem lehet rögzíteni a telefonon, csak lejátszani.

Apróhirdetések

Hírek

Új felületet kap az Outlook Mac-en

2017. 10.18. @ 08:34
1

Eladnád a Touch Bar MacBook Pro-d?

2017. 10.18. @ 04:29
2