Letiltott Apple ID.

MysteryKe

MysteryKe
Az összes posztok száma:  13
Csatlakozva  21-10-2013

01 April 2017 15:37

Sziasztok!

A párom iPhone 4s telefonja (iOS 9) ma többször kérte,hogy adja meg az Apple ID-jának a jelszavát. Többször kinyomta az üzenetet a Mégse gombbal. Majd amikor már harmadszorra is kérte, akkor odahozta hozzám, hogy nézzem meg, hogy nem-e valami kamu üzenet volt-e. Nem kamu volt, mert nekem is időközönként szokta kérni. Beírta helyesen a jelszavát, majd kiírta, hogy biztonsági okokból az Apple zárolta az Apple ID-t. Ami baj, mert van rajta Apple Music előfizetése is. Lehetett választani, hogy e-mail-ben szeretnénk-e feloldani az Apple ID zárolását vagy válaszoljunk a biztonsági kérdésekre. (!Nem Jailbreak-elt a készülék és csak az App Store-ból származó alkalmazások vannak telepítve!) A biztonsági kérdésekre is emlékeink szerinti jó válaszokat adtuk meg, de azokat nem fogadta el. Többször is próbálkoztunk, míg végül kiírta, hogy túl sokszor próbálkoztunk, ezért próbálkozzunk később. Ilyenkor, ha felhívom az Apple-t, akkor tudnak ebben segítséget nyújtani? A jelszót elfogadta, a születési dátumot is, de a biztonsági kérdésekre adott válaszokat valamiért nem. Próbálkoztunk a MacBook Pro gépemről is belépni az Apple oldalán keresztül az Apple ID-be, de ott sem jutunk tovább a biztonsági kérdéseken. A telefont egy kollégámtól vettem pár éve, amit ő is használt jópár éven át és aminek az összes Apple szolgáltatásából kijelentkeztünk, mielőtt Restore-t csináltunk volna a készüléken. A párom Apple ID-jét is mi hoztuk létre és az én bankkártyaadataim vannak megadva benne, hogy biztosítsuk az Apple Music előfizetést vagy ha fizetős alkalamazást akarna telepíteni.

feketekave

feketekave
Az összes posztok száma:  1998
Csatlakozva  19-02-2009

02 April 2017 16:45

a kérdésedben benne van a válasz is. hívd fel a support-ot, nagyon segítőkészek.

Apróhirdetések

Hírek

Ingyen iPhone 7 minden iMac Pro-val

2017. 11.20. @ 09:42
0