Felhő és szinkronizálás

Bagoo

Bagoo
Az összes posztok száma:  7
Csatlakozva  30-03-2017

31 March 2017 14:18

Sziasztok!

Abban kérem a segítségeteket, hogy az új macbook air gépemre feltettem a Google Drive és a Mega felhők szinkron appját. Egy másik témában már rákérdeztem, hogy mi okozza a wifi problémát azóta, hogy új gépem van. Hát most kiderült, hogy ezek az appok. Egyszerűen annyira leterheli a netet a szinkronizálás, hogy amíg megy és sem tudok böngészni, de más meg abszolút nem tudja a wifit használni. Egyébként a nettel és a hálózattal nincs gond, a router is cserélve lett.

Egyértelműen ez a hiba, mert ha szüneteltetem a szinkronizálást, akkor megszűnik a hálózati probléma. A Dropboxra és Megára szükségem van, mert napi többszöri alkalommal kell telefonról, tabletről elérnem adatokat.
Tudtok segíteni abban, hogy ez gyakori hiba, beállítás kérdése vagy ezzel számoljak mostantól?

Köszi!

miles

miles
Az összes posztok száma:  251
Csatlakozva  12-02-2006

31 March 2017 17:08

Állítsd be mindkettő app-nál, hogy mekkora lehet a max. le és feltöltési sebesség.

Bagoo

Bagoo
Az összes posztok száma:  7
Csatlakozva  30-03-2017

31 March 2017 23:31

Köszi! Erre mondjuk nem gondoltam.
Tüneti kezelésnek jó, de továbbra is a gép beállításával lesz a gond (előző gépen semmit nem módosítottam és nem volt ilyen hiba)... Otthoni wifit is megöli ha fut mind a két/három felhő app… Még 100kbs-re csökkentve is megöli a wifit…

Van esetleg más ötleted?

miles

miles
Az összes posztok száma:  251
Csatlakozva  12-02-2006

01 April 2017 07:22

Akkor a router-rel lesz gond mégis. Próbálj meg egy másik firmware-t rátenni, mondjuk ezt http://www.dd-wrt.com/site/index Ha ez nem megy vagy nem segít a problémán, akkor erősebbre kell cserélni.

Apróhirdetések

Hírek

Ingyen iPhone 7 minden iMac Pro-val

2017. 11.20. @ 09:42
0