Apple ID jelszót nem fogadja el!

Miki0513

Miki0513
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  17-03-2017

19 March 2017 11:17

A segítségeteket kérném:

Néhány dolgot update-elnék, el is jutok odáig, hogy a megadott email címem mellett kéri az ApPle ID jelszót.
Ezt az elmúlt 3 hétben többször is változtattam, mivel az Imac-em nem fogadta el egyik jelszót sem!

Persze az Iphone-om az simán elfogadta, de az Imac ( Mac OS Sierra 10.12.3.) az a lejsztó beírása után mindig viszaadja az ablakot, mintha semmit nem írtam volna be.

Tehát nem fogadja el a jelszót, pedig az teljesen rendben van, többször is végigmentem a biztonsági lépcsőkön.

Az ok, hogy az apróbb kis progikat nem tudom update-elni, de ha hamarosan felajánlja a rendszer frissítését, akkor
lesz a baj, mivel nem hajlandó a jelszót elfogadni.

Tudnátok segíten, mi a teendő ilyenkor??

Üdvözlettel: M. Károly

feketekave

feketekave
Az összes posztok száma:  1959
Csatlakozva  19-02-2009

19 March 2017 13:08

Frissítések telepítéséhez nem kell bejelentkezned a fiókba. Akkor is leszedi, ha nincs belépve.
Először lépj be webes felületen. Safari-ban appleid.apple.com, mert valószínűleg csak beragadt egy kérdésnél.
Ha ez sem segít, Neked is csak az alábbit tudom javasolni:

nézz szét a certifikátok között. keychain Access-ben csak a certifikátokat jelöld ki, majd írd be a keresőbe, hogy class. amiket kiad, azokat állítsd át “mindig megbízhatóra” (Always Trust), kivéve a “SSL” sort. Oda a “nincs érték megadva” (No Value Specified) opciót válaszd. Indítsd újra a gépet.
Csinálhatnál egy safe boot-ot is, de azután újra kell indítani és nem abban bogarászni. Keress rá a wiki-ben.
lenyomott shift-tel kell indítani a gépet.

Miki0513

Miki0513
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  17-03-2017

19 March 2017 13:43

Hú, nagyon szépen köszönöm, remélem meg tudom csinálni.
Írok, ha sikerült!

üdv: MK

Apróhirdetések

Hírek

iOS tipp: Vészhelyzeti megkerülés

2017. 03.23. @ 02:22
1

Nehezebb és vastagabb az új iPad

2017. 03.22. @ 08:30
4