D-link connection manager vs osx 10.12.3

Petyuska

Petyuska
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  12-03-2017

12 March 2017 10:35

Kérdésem a következő lenne.
Adott egy macbook air sieera 10.12.3 osx- el. Meg egy D- link dwm-222 4g- s modem. Feltelepít, újraíndit, megnyitás. Error.
A d-link connection manager alkalmazásnak ezzen a verziója nem használható macOs- nek ezzel a veziójával.
Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy lehet frissiteni?
Előre is köszönöm.

feketekave

feketekave
Az összes posztok száma:  1974
Csatlakozva  19-02-2009

12 March 2017 17:06

melyik szolgáltatónál vetted? oda vidd be, majd ők megmondják mi a helyzet, illetve frissítik a firmware-t.

ha magánúton vetted, keress egy havert pc-vel, és frissítsd a firmware-t. Ezután szedd le a Connection Manager-t a Mac-ről és mikor újra bedugod, újra fel fogja installálni, csak most már a friss verziót.

Petyuska

Petyuska
Csatlakozva  12-03-2017

12 March 2017 17:08

Kösszike

vstryker

vstryker
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  14-03-2017

14 March 2017 13:49

Ugyanebben a cipőben járok. Gondolom T-s. Két hete verem az asztalt náluk, hogy olyan párost adtak el ami nem működik együtt.
A történet annyi, hogy nem figyeltek arra, hogy a D-Link az El Captain-ig támogatta ezt a sticket és közben már Sierrával jöttek a laptopok.

Tegnapi infóm annyi a T-től, hogy várhatóan egy héten belül a D-Link kidobja a stickhez a Sierraval kompatibilis szoftvert. Azt nem tudom, hogy honnan lesz elérhető, de vélhetően ha érdeklődsz majd a T műszaki csoportjánál, akkor tudni fognak róla, mert elég sokan vannak most ezzel a hibával, akik mind reklamálnak.

Windows PC-s frissítési lehetőséget már próbáltam, nincs friss szoftver jelenleg… Várni kell egy - két hetet.

frankyfater

frankyfater
Csatlakozva  09-04-2017

09 April 2017 20:19

Sziasztok!

Ez a megoldás működik…firmware frissítés is van a pack-ban!

https://drive.google.com/drive/folders/0B7uGYdXlWdQrYW1VMng2ZXhfMkU?usp=sharing

vstryker

vstryker
Az összes posztok száma:  3
Csatlakozva  14-03-2017

09 April 2017 20:24

Gondolom akkor téged is hívtak a T-től. :) Nekem sajnos nem működik, de gondolom azért mert bepróbáltam a német d-link oldalon lévő frissítést még annó, ami elcseszte a stickem. Épp ma adtam le gariztatni.

Mondjuk valaki visszaigazolhatná, hogy tényleg működik-e a dolog.

frankyfater

frankyfater
Csatlakozva  09-04-2017

09 April 2017 20:52

Nekem így működik! Win-en megcsináltam az update-et, felpakoltam a dmg fájlt és pik-pak jó lett!

vstryker - 09 April 2017 08:24 PM

Gondolom akkor téged is hívtak a T-től. :) Nekem sajnos nem működik, de gondolom azért mert bepróbáltam a német d-link oldalon lévő frissítést még annó, ami elcseszte a stickem. Épp ma adtam le gariztatni.

Mondjuk valaki visszaigazolhatná, hogy tényleg működik-e a dolog.

Apróhirdetések

Hírek

Hogy vágj bele a nyilvános bétába

2017. 06.28. @ 11:42
1

Frissítések és nyilvános béták

2017. 06.27. @ 08:19
0