Osx Telepites problema!

jano91

jano91
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  01-09-2016

13 November 2016 01:17

Sziasztok! Ma vettem egy hasznalt macbook prot es ujra szerettem volna tenni a sierrat.Sajnos figyelmetlen voltam es mindent letoroltem a hddrol.Igy a liont akarja felrakni az internetes visszaallitasbol viszont amikor telepiteni szeretnem a liont azt irja ki hogy a termek ideiglenesen nem erheto el.A kerdesem az hogy windowsos geppel letoltottem a liont(csak ezt talaltam)pendrivera.Hogy tudok indito lemezt csinalni?Vagy van valmi megoldas arra hogy a lion telepitesenel ne irja ki ezt a szoveget?Meg eléggé kezdő vagyok ezert nagyon tanacstalan vagyok.

juszan

juszan
Az összes posztok száma:  5
Csatlakozva  05-11-2016

13 November 2016 16:52

Szia!

Jómagam is ezzel a problémával kínlódok két hete,de semmi megoldás!
Nekem internetről sem akar frissíteni!
Új hdd.t kapott a macbook és nincs telepítő lemezem!
Ha neked sikerül valami megoldás,megosztod velem a megoldást
Neked elvileg csak a visszaállítás kellene!

b_pit

b_pit
Az összes posztok száma:  4099
Csatlakozva  20-05-2006

13 November 2016 17:25

A kalózöbölben még lehet pecázni…

Rotstewart

Rotstewart
Az összes posztok száma:  1127
Csatlakozva  27-10-2006

14 November 2016 17:43

Sztem akármelyik apple szervizben csinálnak egy boot-usb pendrive-ot… ha már nincs, aki adjon…

toffifee76

toffifee76
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  05-03-2017

05 March 2017 16:47

MacBook Air 2011 Mid

Sziasztok! Nekiálltam kifrissíteni a Lion-t (tudom, tudom…na ) a Sierrára, és meghalt telepítés közben, mámint az egész megakadt, és az Apple logónál egyszerűen nem lép tovább a gép. Újraindítottam én már mindenhogy (internet recovery mode, kifrissítettem a VNRAM-ot, csináltam hardware tesztet, próbáltam safe mode-ot (na erre végképp nem reagált a gépem), recovery mode-ban is ügyödtem, vagyis mindent megpróbáltam, amiket angolul találtam, de semmi. Az egészen biztos, hogy a Sierra felment rá (látom recovery mode-ban ha elindítom a disk utility-ban), de ha simán indítom el a gépem, akkor megáll az Apple logónál alatta a kis töltősávval, és úgy marad. Volt, hogy egész éjjel úgy volt, gondoltam valami csak történik, de nem. Ha pedig recovery mode-ban indítom el, akkor meg eljutok az 1 db “macOS Utilities” ablakhoz, és onnan sehova. Próbáltam én már mindent, amit ott felkínál. Nem akarok visszaállítani semmit, ennek megfelelően szépen le lett törölve minden előzőleg, csak a sierra van rajta, és mégsem indul el. Épp ezért nem frissítettem a Lion óta, mert akkor is eljátszottam vele a szenvedést, és ez nem akarom minden évben. :/ Bootable usb-m nincs sajna, és nem igazán akarok ezért bemenni Bp-re, szóval ha akadna valaki Érd környékén, aki tudna nekem egyet csinálni, ha viszek neki USB drive-ot, akkor nagyon megköszönném. Na meg ha valaki ki tudna esetleg segíteni néhány tanáccsal, az sem lenne rossz.

Titi

Titi
Az összes posztok száma:  12956
Csatlakozva  27-02-2004

06 March 2017 09:47

Ne Sierrára frissíts.

toffifee76

toffifee76
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  05-03-2017

06 March 2017 12:55

Titi - 06 March 2017 09:47 AM

Ne Sierrára frissíts.

Ok.
1. Miért ne?
2. Akkor mire frissítsek és az miért jobb megoldás, mint a Sierra?
3. Kérek szépen linket, hogy honnan szedjem le a régebbi OS X-et
4. Van olyan lehetőség, hogy esetleg rögtön egy .iso fájlt töltsek valahonnan?

Szóval ennél kicsit bővebben írd le légyszi. Thx.

mozzz

mozzz
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  06-03-2017

06 March 2017 17:46

sziasztok!

nemrég telepítettem fel a sierrát és azóta filmnézés közben is alvó módba kapcsol a kijelző. korábbi osx-ek esetén sosem tapasztaltam ilyet. nem tudjátok, hogy mi lehet ennek az oka? egy 2015-ös macbook air-em van amúgy.

a válaszokat előre is köszi!

Apróhirdetések

Hírek

Megjelent az iOS 11.0.1

2017. 09.26. @ 07:19
0

Hírek a macOS High Sierra kapcsán

2017. 09.26. @ 07:35
4

Megjelent a macOS 10.13 High Sierra

2017. 09.25. @ 07:50
1