iPhone kijelzőcsere

SealArt

SealArt
Az összes posztok száma:  559
Csatlakozva  19-03-2004

29 June 2016 08:31

Sziasztok, öngyilkos lett egy iPhone 5s, betört a képernyő, cserés. Tele van a net elvilleg erre szakosodott szervizekkel, az árak 10 és 30e Ft között mozognak.

10-ért elvileg felujítják a panelt – „a gyártással azonos technológiával”  – bár ez a legolcsóbb, a leírás alapján nem tűnik teljesen elvetendőnek a dolog. Van valakinek tapasztalata ezzel a céggel?

Másoknál a „gyári minőség” megjelölés gondolom valami utángyártott dolgot takar, ettől óvakodnék. Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol garantáltan eredeti gyári alkatrészeket tesznek be, később sem lesz gond az ujjlenyomatolvasóval stb?

fpetterr

fpetterr
Az összes posztok száma:  508
Csatlakozva  17-03-2011

30 June 2016 17:29

Talán appsolute.hu , bár tapasztalatom nincs velük régóta jelen vannak, és jó véleménnyel vannak róluk az emberek.

SealArt

SealArt
Az összes posztok száma:  559
Csatlakozva  19-03-2004

30 June 2016 19:16

Végül az első, a felújítós megoldás lett. Nemrég hoztam el, korrektnek tűnik, fél év garanciával.

qwertzui11

qwertzui11
Az összes posztok száma:  9
Csatlakozva  08-03-2017

28 April 2017 13:59

Sikerült nekem is betörnöm a kijelzőt, és elvileg iPhone 7-hez egész jó áron cseréltek kijelzőt. 40 környékén, ráadásul “elvileg gyárit”. Többször nem akarnám ezt a mókát eljátszani, így az a kérdésem van a tapasztaltabb iPhone-osokhoz, hogy ki milyen kijelzővédő fóliát használ? Találtam egy ilyet, ez elvileg 9H meg a szokásos hülyeségek, de egész jó áron van. Valaki próbálta már, vagy egyéb tipp?

Flatline

Flatline
Az összes posztok száma:  251
Csatlakozva  16-11-2006

02 May 2017 09:52

qwertzui11 - 28 April 2017 01:59 PM

Sikerült nekem is betörnöm a kijelzőt, és elvileg iPhone 7-hez egész jó áron cseréltek kijelzőt. 40 környékén, ráadásul “elvileg gyárit”. Többször nem akarnám ezt a mókát eljátszani, így az a kérdésem van a tapasztaltabb iPhone-osokhoz, hogy ki milyen kijelzővédő fóliát használ? Találtam egy ilyet, ez elvileg 9H meg a szokásos hülyeségek, de egész jó áron van. Valaki próbálta már, vagy egyéb tipp?

No, elmesélem neked, hogy hogyan működik ez az egész telefonkiegészítő biznisz itt kicsiny hazánkban:
Adott egy mobilos cég vagy hálózat, kitalálnak valami sajátmárkás terméket. Berendelik-legyártatják kínában fillérekért kb 30 huf egy H9 üvegfólia beker költsége. Arra rájön a kínai haszna + szállítási költség, de mire ideér akkor sincs többe,mint kb 120-150 forint.
Aztán Eladják neked OLCSÓN vagy akciósan 2690 Forintért gusztustalan nagy haszonkulccsal.

Amit javasolni tudok: Ebay, aliexpress, dx.com, focalprice.com és társai. Ugyanazt megúszod max 5-600 forintból, ingyenes szállítással.

Apróhirdetések

Hírek

Elfogytak az AirPods fülesek

2017. 12.18. @ 08:55
1

iMessage Androidra??

2017. 12.13. @ 10:47
0