Holabusz - iPhone/Watch app

Czo

Czo
Az összes posztok száma:  1641
Csatlakozva  02-09-2005

30 June 2015 07:52

Megjelent az App Storeban az elso appom, amely a leheto legegyszerubbre osszerakott BKV/BKK “menetrend” app, a FUTAR realtime adatai alapjan. Kirakhato a notification centerbe es Apple Watch-ra is telepitheto.

Ide varom a hibajelenteseket, az otleteket az ujabb verzioval kapcsolatban.

Letoltes

TheError

TheError
Az összes posztok száma:  2
Csatlakozva  14-07-2011

05 July 2015 19:02

Hű, ez nagyon szuper! :)

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

06 July 2015 18:45

TheError - 05 July 2015 07:02 PM

Hű, ez nagyon szuper! :)

Koszi :)

judge

judge
Az összes posztok száma:  56
Csatlakozva  23-07-2006

09 July 2015 12:54

Nagyon szuper!

2 dolog jutott eszembe használat közben:
- jó lenne, ha lehetne kedvencnek jelölni egy buszt+megállót+irányt, így bárhol lehetne látni hogy mikor indul amit szoktam használni. Példa: metrón vagyok, szeretném látni hogy mikor indul a buszom a végállomásról de még nem vagyok ott. De ha már egyszer jártam arra, akkor be tudom jelölni mint kedvenc és láthatnám bárhol is vagyok.

- szintén kedvenc járat de úgy, ahogy most is működik, gps szerint listázva. A munkahelyem környékén nagyon sok busz és metró áll meg, jó lenne megjelölni azt amivel mindig utazok és az lenne a lista tetején mindig.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

09 July 2015 13:20

Hali,

Mar beta teszteles alatt all az 1.1, ami az alabbi ujdonsagokat tartalmazza:
- sokkal gyorsabb oras indulas
- valtokapcsolo a legkozelebbi/osszes megallo kozott, gyakorlatilag, ha ebben a megalloban allsz, akkor csak azt listazza
- egy kis iOS9b2/b3 javitas

Tervezek ezen kivul meg 2 funkciot belerakni, az 1ik az pont az a kedvenc jarat, amit Te is irtal, hogy a lista elejere kerul, ez nekem is kell ezert kb rogton eszembejutott az elso koros beta tesztnel (ferenciek terenel amire megtalalom a buszom, addigra tuti, hogy ideer)

A masik funkcio pedig a “kedvenc megallo”, ezt kulon keresnem meg, nagyobb sugaru korben, pl 1-2km akar. Ha ezen a koron belul megtalalom a kedvenc megallodat, akkor annak a jaratait is listazom, fuggetlenul attol, hogy ott vagy-e vagy a kozelben van-e. Pl a Fovam teren este, mar latni fogod, hogy mikor visz haza az ejszakai a Moriczrol. Ha jol sejtem, ez le tudna fedni a te otletedet is :)

triphace

triphace
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  27-05-2010

10 July 2015 10:41

Szia!

Szuper az app! Nekem az lenne a “killer funkcio”, ha tudna figyelmeztetni, mikor kell elindulnom otthonrol akkor, ha a kovetkezo jaratot el szeretnem erni. Ezt egyreszt kiirhatna altalanosan, masreszt egy kattintassal be lehetne allitani notification-t figyelmeztesen, hogy x percen belul el kell indulnod.

Udv:

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

13 November 2015 09:10

Az uj beta, mar Debrecenben is mukodik, ehhez keresek teszteloket. Jelentkezni az email cim megadasaval lehet privat uzenetben, a beta telepitesehez pedig a TestFlight app telepitese szukseges.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

22 November 2015 21:39

Jovahagyasra bekuldtem az uj verziot, amely Debrecenben, Pecsett es Miskolcon is mukodik. Viszont nem tudom letesztelni/teszteltetni, csak Budapesten es Debrecenben, ezert keresek olyanokat, akik kiprobalnak a jovahagyas/megjelenes elott Miskolcon es Pecsett.

ikiss68

ikiss68
Az összes posztok száma:  14
Csatlakozva  03-06-2010

09 December 2015 15:14

Hello, jo pár honapja jeleztem hogy Szolnokon már évek óta megy a GPS alapu buszmenetrend. De most meglepettem látom, hogy Szolnok nincs benne a listában, várható? http://www.wapinfo.jaszkunvolan.hu vagy www.webinfo.jaszkunvolan.hu az oldaluk.

Üdv Zoli

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

09 December 2015 15:20

Szia,

Varhato szolnok is, jelenleg ez a sorrend: Szolnok, Gyor, Szeged, Sopron, Hatvan, Salgotarjan

tyuk0d1

tyuk0d1
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  23-12-2016

01 March 2018 14:52

Ez az app annyira jo, hogy elgondolkodtam megint egy Watch birtoklasan. De a Watch (legelso) annyira lassu volt, hogy attol felek hamarabb erkezne meg a busz, minthogy a friss adatok megjelennek.
Felelmemet fokozza, hogy iPhone X-en is hosszu masodpercek alatt frissul a Legkozelebbi lista. Adatkapcsolatra miert van szukseg? Miskolcon hasznalom, itt elerheto a GTFS adatbazis, ami ott lehetne a keszuleken.

Czo

Czo
Csatlakozva  02-09-2005

01 March 2018 15:45

A tomegkozlekedesi szolgaltatotol erkeznek a valos ideju adatok. Ezt nem lehetne eloallitani a GTFS-bol (onnan maximum a menetrend szerinti indulasokat tudnam listazni). Az viszont, hogy ez az adat mennyire pontos, fugg a szolgaltato rendszeretol. En napi szinten hasznalom Budapesten (itt nincs problema sem a sebesseggel, sem a pontossaggal), Miskolcon meg sohasem probaltam (de ez meg fog valtozni, mert par heten belul lesz ott tobb napos programom, majd akkor alaposan megtesztelem, hogy mennyire hasznalhato).

Apróhirdetések

Hírek

48 óra alatt 10%-ra ugrott

2018. 09.20. @ 10:05
0

A béta vonaton nincsen fék

2018. 09.19. @ 11:41
0

Apple Watch Series 4

2018. 09.13. @ 12:32
2