Azonnali kérdések topicja. (friss iPhone/iPod/iPad felhasználóknak)

Pacee90

Pacee90
Az összes posztok száma:  7
Csatlakozva  29-09-2015

31 January 2016 10:47

Sziasztok ! Segítsetek nekem légyszíves ! Az iPhone-om újra lett telepítve az iOS és ezóta megszűnt a MacBook és a telefon közötti kapcsolat. Se az iMessage nem működik a gépről se a telefonálás. Mit kell ilyenkor tenni ? Előre is köszönöm a segítséget !

seglare

seglare
Az összes posztok száma:  164
Csatlakozva  08-06-2012

13 February 2016 10:11

Sziasztok!

Az szerintetek mitől lehetséges, hogy egy iPhone 4S egyszer csak elkezdett napi 0,4 GB adatforgalmat csinálni úgy, hogy minden ki van kapcsolva.  Már a szolgáltató is szólt.
Ötlet?

Köszi!

enarval

enarval
Az összes posztok száma:  38
Csatlakozva  05-06-2006

23 February 2016 13:13

Sziasztok!

Két gyors kérdés:

Iphone 5C mennyire vált be? Van valami hátránya az 5S-hez képest?

Iszerelés-el milyen élményetek van? Megbízható?

Köszönöm előre is!

inadsz

inadsz
Az összes posztok száma:  20
Csatlakozva  05-07-2012

18 March 2016 12:29

Sziasztok,

Az a problémám, hogy ha videót veszek a lejátszásánál csak zajt hallani, nagyon halkan ott az eredeti hang is. Viszont ha voice memos-ban veszek fel hangot akkor gyönyörűen veszi fel a hangot és játssza le.
iPhone 5s.
Hardveres probléma lehet?

Köszi a segítséget.

DeCuMaC

DeCuMaC
Az összes posztok száma:  195
Csatlakozva  08-07-2010

09 July 2016 12:36

Sziasztok!
iPhone 5S iOS10
jelkód probléma.
mit tudok tenni akkor, ha a jelkódom elfelejtettem. a képernyő zárolása stb. jelkód megy, azonban a beállítás - általános - korlátozások -nál beállított jelkód nem megy. mire észrevettem, hogy nem a gyakran használt történet, addigra már 8-szor bevéstem… maradt 2 lehetőségem. nos arra gondoltam, hogy ha alapból lepucolom a szifont, újra rárakom az iOS-t, akkor az ugye eltűnik onnan. Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a backup-ból visszanyert adatoknál ez ne szerepeljen. Vagy ez mérhetetlen nagy energia és nem éri meg a vesződést?
iCloudban - elvileg - minden mentve van, telefonszámok, mailok, stb…

DeCuMaC

DeCuMaC
Az összes posztok száma:  195
Csatlakozva  08-07-2010

09 July 2016 12:41

inadsz - 18 March 2016 12:29 PM

Sziasztok,

Az a problémám, hogy ha videót veszek a lejátszásánál csak zajt hallani, nagyon halkan ott az eredeti hang is. Viszont ha voice memos-ban veszek fel hangot akkor gyönyörűen veszi fel a hangot és játssza le.
iPhone 5s.
Hardveres probléma lehet?

Köszi a segítséget.

esetleg nem tokban van a készülék, vagy nem úgy tartod videónál, hogy a mikrofont befogod? próbálj meg megy másik alkalmazást ami hang+kép egyszerre. ha így sem megy, akkor szerintem backup, restore, és gyárilag ismét felrakod.

Sthom

Sthom
Az összes posztok száma:  314
Csatlakozva  20-12-2007

31 October 2016 21:55

Sziasztok!
Az szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet megoldani azt ne akarjon mindenáron bejelentkeztetni az ITunes store-ba.
kétpercenkent feldobja, hogy adjam meg a jelszót. Már azon is gondolkodom, hogy törlöm az apple ID-met. Tényleg ez a megoldás?

amark

amark
Az összes posztok száma:  12
Csatlakozva  31-07-2012

04 November 2016 18:46

Sthom - 31 October 2016 09:55 PM

Sziasztok!
Az szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet megoldani azt ne akarjon mindenáron bejelentkeztetni az ITunes store-ba.
kétpercenkent feldobja, hogy adjam meg a jelszót. Már azon is gondolkodom, hogy törlöm az apple ID-met. Tényleg ez a megoldás?

Mármint micsoda? iPhone/iPad vagy Mac?

Stapy

Stapy
Az összes posztok száma:  153
Csatlakozva  03-01-2010

07 December 2016 16:58

Üdv Mindenkinek. Az a kérdésem, hogy frissítettem egy app-ot és sajnos az eszköz, amit vezérelt, nem működik. Bluetooth-os eszköz - iblue kapunyitó. Nov. 28-án volt egy biztonsági mentésem a telefonról, tehát a régi app el van mentve. Hogy tudnám visszarakni csak a régi app-ot? Van rá mód, vagy csak a teljes biztonsági mentés megy vissza? Mi lesz az addig elmentetett és feltett adatokkal, ha csak az utóbbival lehetséges?

vAfotóriporter

vAfotóriporter
Az összes posztok száma:  1523
Csatlakozva  26-11-2006

08 December 2016 14:06

Milyen buktatói lehetnek az iOS 10-re frissítésnek (vagy annak, ha nem frissítek) egy iPhone 6s-nél és egy iPad Mini4-nél? Nem igazán szimpatikus az új megjelenés, nem nagyon látok az új funkciókban előnyt, viszont folyton piszkál, hogy frissítsek és biztonsági réseket hagyni sem szeretnék. Szóval se abból nem szeretnék kellemetlenséget, hogy nem frissítek, pedig kéne, hogy biztonságban legyek, de abból sem, ha frissítek és aztán nem jön be, vagy hibák jönnek elő.

Lehet valahogy fisszafelé lépni iOS verzióban, ha egyszer frissítettem?

electroger

electroger
Az összes posztok száma:  1620
Csatlakozva  08-12-2007

12 December 2016 11:08

Üdv!
Adott egy iphone 4s,kijelző hibával.A kijelző számkóddal zárva.Vinném szervizbe kijelző cserére,gondoltam itunes-on keresztül lementem elötte személyes dolgaimat,de kéri hogy oldjam fel a telefont.
Icloud-nincs használva.
Sakk-matt
A kérdésem az lenne,ha ott hagyom a szervizben,hozzá tudnak férni a személyes dolgaimhoz?

macmondoember

macmondoember
Az összes posztok száma:  39
Csatlakozva  31-05-2011

12 December 2016 21:00

Sziasztok! :-)

Rejtélyes problémával találkoztam, hátha tudja valaki a megfejtését, íme:
Adott egy iPad mini 2 ios7.0.4 szoftverrel, későbbi esetleges ios restore céljából SHSH mentést szerettem volna róla csinálni Tinyumbrella-val, de meglepve tapasztaltam, hogy nem indul el eme program. 5-6 különböző gépen is megpróbáltam elindítani, Win10-től a Win7-en át a winXp-ig, de egyiken sem indult. Ilyenkor mi van? :-)

Java telepítve mindegyik gépen, 32 és 64 bites verzióval is próbáltam, és több verziószámút is. Tinyumbrella progi szintén sok-sok verzióval ki lett próbálva, és nem indul vagy kilép hibaüzi nélkül.
Annyi történik, hogy rákattintok homokórázik a win egy jót, ha úgy van kedve, a program ernyőcske logója is megjelenik a képernyőn, majd töltöget valamit, aztán eltűnik és ennyi. Kilép lefagy vagy ki tudja.

Igazából én már ezer éve csináltam SHSH mentést utoljára, fogalmam sincs hogy megy ez manapság, lehet-e egyáltalán ilyet még csinálni, régen az őskorban lehetett. :-)

Ötlet, javallat?

zka79

zka79
Az összes posztok száma:  1
Csatlakozva  05-03-2017

05 March 2017 08:47

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy iphone 6 nyitó képernyőnél miért jelenik meg a bal alsó sarokban egy értesítés?
Ez általában ébresztő óra vagy viber alkalmazás. De ezeken belül nincs új esemény és nem minden alkalommal jelennek meg.
10.2.1 rendszer van rajta.
https://www.kephost.com/image/w6Ix
https://www.kephost.com/image/w6IU
Esetleg ezt hol tudom kikapcsolni?
Köszönöm!

qwertzui11

qwertzui11
Az összes posztok száma:  9
Csatlakozva  08-03-2017

08 March 2017 14:50

Sziasztok!
Gyors kérdés: Valaki rendelt már itt iPhone tokot?
Néztem, hogy elég jó cuccaik vannak, de őszíntán megvallva kicsit ódzkodom a netes vásárlástól a sok rettentően jó ebay-es élményem óta. Árban nekem egész jók, bár ki tudja. Az üvegfóliájuk nem fogott meg, mert egy szerencsétlen márka sincs rajta.

Apróhirdetések

Hírek